bugün

sevgilim var.
sevgilim var.
okul, şehir şu bu. her şeyi bırakıp siktirip gideceğim az kaldı.
Yaparım sandım ederim sandım sensiz ama yapamadım. Giden sensin. Ölen benim.
kedi, köpek veya başka bir hayvana dokunamam. dünyanın en zararsız hayvanı olsun dokunamam. öyle bir korkudur.
in diyor aşağı, beş dakika göreyim seni..

Ankara'dan geleli 3 gün oldu. Özlemiş beni. Bir hafta ayrı kaldık.

Uyduruyorum bişeyler, gelemem diyorum, saat geç oldu. Mahallede laf olur, olmaz diyorum.

Oysa mahallede laf olur demeyecek kadar çok sevdiğim de oldu benim...
Yarın askerlik başlıyor. Çok heyecanlıyım. bizimkiler ağlamaklı. Arkadaş aglamayin uzulmeyin diyorum dinlemiyorlar. ilk kez onlardan uzak olacağım ve bunun bir imtihan olcaginin farklindayim. umarım ben yokken üzücü bir olay olmaz her işleri kolay gider. Ben her işlerine yetişen biriyim ve benim gitmem onları biraz zora sokacak ama 6 ay çabuk geçecek.
bir sene boyunca her gün gördüğüm, günde altı yedi saat beraber zaman geçirdiğim arkadaşım, bu yıl sadece para istemek için arıyor beni.
demin yine aradı, para lazımmış,
tabii bende de yok,
tammamdır baba diyerek kapattı telefonu. allahın öküzü.
sadece filmlerde değil, ivedik aramızda.
insanlardan bir kez daha nefret ettim bugun. Yalnizligin kiymetini anladim.
merhaba.
günleri bitiremiyorum. uyku düzenim istedigim düzensizlik düzenine oturmadı henüz. kararlılıgım her gün daha bir kararlı. kalemle yazdıgım her bir yazım bir öncekine göre daha kötü. el yazım git gide kötüleşiyor. ellerim de titriyor zaten, belki ondandır. belki ilaclardan degil, aldıgım karardandır.
gidiyorum bu.
Sözlük niye herkes whatsapp profil fotoğrafını kaldiriyor anlamiyorum. Yoksa telefonum mu bozuldu? Korkuyorum sözlük...
Sözlük niye herkes whatsapp profil fotoğrafını kaldiriyor anlamiyorum. Yoksa telefonum mu bozuldu? Korkuyorum sözlük...
galiba buralari birakip gideceğim. Mide bulandiran o kadar çok seye sahit oluyorum ki.
Kadin cinsi ilgiye aç sanki,ölüyorlar alev alev yaniyorlar. erkek cinsi firsatçi.
Bazi entryleri okuyunca manyak mi lan bunlar diyorum. Niye bunu yapiyorsunuz?
Hickimse dogucagi yeri nasil biri ne tipte biri olacagini secmedi sadece nsan olmak elimizde Kim ezilirse oyum ben. Heteroseksue biri ezilirse heteroseksuelim. Homoseksuel ezilirse homoseksuelim. Yahudi ezilirse yahudiyim, musluman ezilirse muslumanim. Zengin ezilirse zenginim fakir ezilirse fakirim. Kim ezilirse onun yanindayim ben degismeyen tek sey insanligim.
bu sözlüğü sürekli okumak yerine yazar olmayı seçtim. halen iyimi ettim kötümü bilmiyorum. denedim olacak gibi.
tam buldum diyorum, yok. hep aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar ummaktan parçalandım. hep ağız dolusu gülümseyip, iyi niyetlerimin karşılığının, o samimiyetsiz tavırlara maruz kalmasını görmekten yıldım. hayır yani, herkes aynı mı olur? ben hala aynı şarkıyı söylüyorum belki birgün duyan olur diye. bu yemin ederim sondu, bitti.
Çok fazla yaşamanın anlamı yok. Bir yerde fişi çekmeli tadı kaçtı mı kaçıyor..
ondan soğumaya başladım sanki. ya da ilk günki gibi sevmiyor olabilirim, bilmiyorum.
bir gün olur da seni tanırsam ne yapacağım bilmiyorum.ne diyeceğim sana? nasıl hissedeceksin özel olduğunu?. sana söylediğim hiçbir söze inanmayacaksın. çünkü benden duyacakların ; benim seni ifade etmek için kullanacağım bütün sözleri başkalarından duymuş olacaksın. belki de artık bunlara inanmayan biri olarak geleceksin. ne yapacağım o zaman?
son kez her şeyi bir kenara alıp, mesaj attım. sondu bundan sonra yoluma devam edeceğim.
Aldigim herseyin fiyatini soran insanlardan nefret ediyorum.
itiraf ediyorumki:

bugün otobüsle eve giderken daha önce yapmadığım bi şey yaptım ve sessiz bi şekilde osurdum. ortama yayılan kokunun farkındaydım ama kimse benim yaptığımı bilmiyordu. kulaklıklarımı taktım ve çevreyi süzdüm. yüzü ekşiyen kızlar, suçu birbirine atan liseliler, eşarbıyla ağzını kapatan teyzeler...
bir anda popüler olmuştu osuruğum ve ıkınarak bi tane daha çıkardım. cam açanlar, daha çok rüzgar gelsin diye gaza basan şoför, nefesini tutmaktan mosmor olmuş bi kaç amca...
en sonunda bu zevki katlamak istedim ve allahu ekber nidalarıyla koltuğa sıçtım.
Yine caylak olum aminakoyim yeter birakacam sozlugu 1000 gecen entryle baska sozluklerde daha iyi bir yerde olabilirdim bu sozlukte dine hakaret etmek serbest nasi bir sozlukse her zaman akp yi chp yi dini ataturku karalamaya çalisiliyor.
"Sever gibi bakıyor sevmez gibi davranıyor; beni de bu zıtlık ile öldürüyor. "
karar veremiyorum o beni mahveden gözler mi yalancı? Yoksa bir zamanlar elimi saran eller , bana aşk konuşan dudaklar mı? Söyle bu kaçıncı yalanın? Bu benim kaçıncı doğruyu görmek istemeyişim? Ve esas soru kaç gece daha yakacak beni gözlerinde gördüğüm suretimin yanılsaması?
Yanında gezdireceğin eller bir gün el yapacak ikimizi ve bu kararlar öksüz bıraktı gecemizi.
kucukken oyuncak bebekle sadece ben mi opustum?