bugün

Eski sevgilinin Allah belasını versin diyoruz. Herkes amin diyo. Lan hepimiz eski sevgiliyiz bunu düşünen yok. Topluca geberip gidecez bak.
insanlar, "her zaman kalbinin sesini dinle" diyor. Peki ya kalbin sana sürekli aynı saçmalığı yapmanı söylüyorsa?!
düşünüyorum da yazın nasıl hayallerim vardi. şimdi neredeyim, neler yaşıyorum. hey allahım!
5 dakikadır şuraya duygusal bir yalan atayım diye düşündüm ama bulamadım amk. gitti şukularım.
evet bir çocukluk arkadaşımın daha geçirdiği evrime beni şahit ettiğin için sağ ol facebook. çocukluğumda taso oynadığım, play station oynadığım çocuk aha işte bu olmuş diyorum, evet.
siz hiç dünya üzerinde en çok sevdiğiniz insandan dünya üzerinde en çok nefret ettiği kişinin siz olduğunu duydunuz mu ?ben olmak nasıl bir şey biliyor musunuz?

sevdiği kadınla 1 yıl aşk yaşayıp sonra onu bulabildiği her yöntemle elinde tutup nefretini kazanmak ne demek biliyor musunuz?

size hiç sevdiğiniz kadın 2 yıl arayla cidden çok hoş bir yüzün var ve yüzüne bakmaya iğreniyorum dedi mi ?

sizin hiç sevdiğiniz kadın bunların üzerine yeniden başkasını sevip gitti mi ?

siz ben olmak nedir biliyor musunuz kaybetmiş ölü ve ciğeri sökülmüş.
3 farklı yol var önümde sözlük. hepsinin avantajları dezavantajları var. ne yapacağıma karar veremiyorum. allaisen yol göster bana. şimdi işteyim rahat yazamıyorum akşam detay vercem göte mukayet ol ben gelene kadar.
az önce "seninle öleceğim seninleee" ve "seninle ölmek için yaşıyorum" diye iki adet mesaj aldım, çok mutluyum sözlük çok.
Allah seni nasıl yaratmışsa, fotoğrafına baktıkça götüm uyuşuyo ya...
Amk bi insan bu kadar mı tatlı olur. Ayıp denen bir şey var...

bi de kendime bakıyorum önden metin' e arkadan götüme benziyorum...*
batsın bu dünya.
bugün deneme sınavım vardı sözlük, ben üniversite sınavına hazırlanıyorum. hemen dalgaya vurmayınız maalesef 2. senem, yani liseliliği kıl payı geçtim.
neyse. çok büyük bir hata yapıp şakirt dershanelerinin her hangi bir kurumuna yazıldım.
bilindiği üzere ygs' ye 5 adet din kültürü ve ahlak bilgisi soruları eklendi geçen yıldan itibaren.
ulan bunların denemelerinde de adamlar biraz zorluyor soruları din'de.
neyse sözlük çok utanıyorum size yemin ederim ki ilk ve tek kopyamı ilkokul 1. sınıfta uğur adı geçen bir fişi tahtaya yazarken çekmiştim, denemiştim yani. sonra bir daha bir kere bile kopya çekmedim.
annem hep kızardı kendini kandırırsın diye zaten.
sayısal olduğum için sosyali en sona bıraktım son 20 dakika kala çözmeye başladım ve din kültürüne geldiğim de etrafımda herkesin kapalı olduğunu gördüm, dedim bunlar bilir doğru bilir kesin bilir dedim ve çaprazımda ki kızın kağıdına bakmaya başladım, din kültürünü seçtim ve optik forma işaretledim tık tık tık.
sonra çıkışta kızın kitapçığının b benimkisinin ise a olduğunu gördüm...
kimseye söylemedim söylemeyeceğim de, söyleyemem dilim varmaz...
kimseden fayda bekleme bir elinin ötekine faydası var sadece.
Kiralik katil tutucam. Bi kedim bile yok amk.
birilerinin ciddi ciddi akıl vermesi lazım bana.
işyerinde fena yoruldum bu hafta.

ama terfi aldık bir nevi.

yükseldik sözlük.

hem madden hem de manen.
itiraf etmeyi seviyorum sözlük, rahatlıyorum.
ondan sıkıldığında ve yine tek kaldığında ...işte o zaman en mutlu günüm olacak, ve o gün gelip bu entry i editlicem...
geçen gün hatunla birlikte evde kalmıştık, geceyi güzel geçirdik ama sabaha karşı ben yatakta rahatsız oldum, dar geldi yatak, uyuyamadım;

hemen karşıda duran çekyata geçtim battaniyeyi de çektim üstüme oh bir rahatlık yattım uyudum,

sabah olunca, üstüme bi karartı çöktü gözlerim kapalı hissettim bunu, kolumu birden salladım çaatt...

kız sabahtan okula gidecekmiş, beni öpmeden gitmek istememiş üstüme eğilip öpecekken ona vurmuşum, hatun sinirlendi çekti kapıyı çıktı evden..

bende peşinden gittim ama tabi apartman merdivenlerinin sonuna kadar üstümde bi boxerla ancak oraya gidebildim yetişemedim.

üzgünüm güzelim.
arkadaşlarımdan hemşirelik diş hekimliği falan kazananlar var sözlük. facebook'a beyaz önlüklü fotoğraflarını falan atmışlar. açık konuşucam tabiri caizse götüme benzemişler. hiç mi yakışmaz lan bi önlük birine ya. bi tek bana yakışıyor o önlük. sadece benim olmalı o önlük. gerisi hep boş. bende tıpı kazanıp giycem işte seneye. kısmet. gideyim de iki tane trigonometri testi çözeyim.
Ev arkadaşım kitabımı çaldı.
Ve ben bunu fark ettikten sonra " kitabımı gördün mü ? " diye sorduğumda " yoo " dedi.

Ne yapacağım ben ?
Nefret ediyorum..Tüm erkeklerden nefret ediyorum.Kadınları meta olarak kabul eden zihniyetten,kadınları cinsel obje olarak gören zihniyetten nefret ediyorum.Hayatın anlamını güzellik çirkinlikte bulanlardan,seksi hayatın odak noktası yapanlardan nefret ediyorum.Erkeklerin gözü dönmüşlüğünden,kadın manyaklığından nefret ediyorum.Hayatı sadece kadın-erkek ilişkisi olarak görenlerden nefret ediyorum.Çıplaklığın şu dünyada "herşey" olmasından,erkeklerin aklının bilmem neresinde olmasından nefret ediyorum.Çıplaklığın bir ticaret haline gelmesinden,dünyanın odak noktası haline gelmesinden nefret ediyorum.Hayatın içinde önüme her yerde çıplaklığın ticarete dönüştüğü reklamların çıkmasından nefret ediyorum.insanların sevgiyi aşkı unutmasından,yanındakinin ona verdiği değere karşılık onu aldatmasından nefret ediyorum.Aklını başka yere yormayan insanların aklını bunlara harcamasından,"cinsel açlık"*denen kavramın oluşumundan nefret ediyorum.cinsellik dünyanın merkezine konulduğu için artık sevginin ve aşkın,ikili ilişkilerin,evliliğin,güvenin,sadakatin yok olmasından nefret ediyorum.Aynı cinsten bir bireyin sırf bu konu yüzünden diğer bireye tehdit oluşturmasından yine aynı şekilde aynı cinsin sırf bu nedenle kendini kullanmasından nefret ediyorum.Aynı şekilde özgürlüğü bahane edip çıplaklık sınırını zorlayarak giyinenlerden,bunu kullananlardan,bundan mutlu olanlardan,bundan para kazananlardan,bunu dünyanın merkezine getiren zihniyetten nefret ediyorum.Nefret ediyorum!!!
Hayatimda kendimi hic bukadar balli hissetmedim. Acemi birligimde istanbul usta birligimde istanbul cikti hemde kisa donem. Galiba ilk defa sans yuzume guldu soktayim.
psikoljimi ve zamanımı hiçe sayarak 4 yıldır verdiğim bir emeğin maddi karşılığını sonunda almaya başladım, mutluyum ama kıllanıyorum yinede bir aksilik olacak diye...
hayat bazen çok güzel olabiliyor.
Her şeyin hayırlısını dilemek lazımmış.
Zamanla insan şartlara alışıyor.
Ve her şeyin çok güzel olacağına dair umutluyum.
sesini bile duymadığın bir insanın 2 saniye bile hayatında yer kaplaması ne saçma.
eski dostlarla görüşmek kadar güzel bir duygu yok. anılarınız, sevinçleriniz yüzünde canlanır o insanın.