bugün

sözlük yazarlarının itirafları

Nefret ediyorum..Tüm erkeklerden nefret ediyorum.Kadınları meta olarak kabul eden zihniyetten,kadınları cinsel obje olarak gören zihniyetten nefret ediyorum.Hayatın anlamını güzellik çirkinlikte bulanlardan,seksi hayatın odak noktası yapanlardan nefret ediyorum.Erkeklerin gözü dönmüşlüğünden,kadın manyaklığından nefret ediyorum.Hayatı sadece kadın-erkek ilişkisi olarak görenlerden nefret ediyorum.Çıplaklığın şu dünyada "herşey" olmasından,erkeklerin aklının bilmem neresinde olmasından nefret ediyorum.Çıplaklığın bir ticaret haline gelmesinden,dünyanın odak noktası haline gelmesinden nefret ediyorum.Hayatın içinde önüme her yerde çıplaklığın ticarete dönüştüğü reklamların çıkmasından nefret ediyorum.insanların sevgiyi aşkı unutmasından,yanındakinin ona verdiği değere karşılık onu aldatmasından nefret ediyorum.Aklını başka yere yormayan insanların aklını bunlara harcamasından,"cinsel açlık"*denen kavramın oluşumundan nefret ediyorum.cinsellik dünyanın merkezine konulduğu için artık sevginin ve aşkın,ikili ilişkilerin,evliliğin,güvenin,sadakatin yok olmasından nefret ediyorum.Aynı cinsten bir bireyin sırf bu konu yüzünden diğer bireye tehdit oluşturmasından yine aynı şekilde aynı cinsin sırf bu nedenle kendini kullanmasından nefret ediyorum.Aynı şekilde özgürlüğü bahane edip çıplaklık sınırını zorlayarak giyinenlerden,bunu kullananlardan,bundan mutlu olanlardan,bundan para kazananlardan,bunu dünyanın merkezine getiren zihniyetten nefret ediyorum.Nefret ediyorum!!!
güncel Önemli Başlıklar