bugün

Cevremdeki bircok kisi benim cok iyi bi insan oldugumu dusunuyor ama ben dusunmuyorum.
Alt kattaki komşu beni eczaneden folik asit alırken gördüğü için hamile zannetmiş. Allah cezanı vermesin be kadın. Sanarsın gebelik testi aldım ya.
Bugün nerdeyse onu kavgada ayırırken dayım bıçaklıyordu beni sözlük.

Pisi pisine gidiyordum ayol!

Birdaha ayıranı öpsünler...
galiba abim eşini aldatıyo.
akşama memleketten annem geliyor sözlük. özledim lan vallaha hiç bu kadar uzun süre ayrı kalmamıştık. kıymetini zaten biliyordum da iyice anladım bu ayrılık döneminde, 1 ay lan 1 ay dile kolay ramazanın ortasıydı gittiğinde. yemek yap, bulaşık yıka, ortalığı toparla, yerleri süpür, çamaşır yıka ve as, ütü yap, kapıcıya su ver yerleri yıkasın diye, evde eksik gedik var mı derde düş, alışveriş yap ama yine de onca yaptığın şeye rağmen babadan yaptığın bi hata yüzünden ağız dolusu laf ve küfür ye, abiye para ver, çamaşırlarını yıkamadım diye laf işit. yalnızlık yaşa anne yokluğunda evde boş kaldığın zaman bir fiil iç. sarhoş ol sevgiliyi ara ve saçmala. bayramda kimseyi aramadın diye milletten trip ye. aradıkları zaman telefonları açma. hastalığın getirdiği sorunlar yüzünden ayakta durmaktan ayakların tutulmaya kadar varsın 12 saat boyunca kitlen ama yaranama hiç birine, hiç kimseye, yaşama amacını elinden alsınlar, sonra niye ölmek istiyosun lan sen diye sorarsınız. aptal mısın sen bu genç yaşta ne ölmesi dersiniz. sorunları yaşadıklarımı bilmeden laf söylersiniz siz anca. bende, en büyük hata bendeymiş gibi davranmaya devam ederim. hepsini yüklenirim ben merak etmeyin, yüklerimi boşaltacak yere gitmeme az kaldı zaten hemde çok az. bir şeylerin yaklaştığını hissediyorum sözlük, kötü şeyler bunlar ama iyi değil. benim hayatımda iyi şeyler ne kadar uzun kaldı ki zaten. ama onca negatifliğin içine giren bi pozitif şey olacak, annem.

canım annem, hoşgeldin çok özledim seni.
allahtan tek dileğim gelecekte birgün benden borç para isteyen bir arkadaşıma "valla ben de zor durumdayım. alla seni inandırsın jetimin yakıtı bitmiş akşam yemeğine paris'e gidemedim." demeyi bana nasip etmesidir.

çok şey mi nan? şimdi biraz düşününce çok gibi duruyor ama iyice düşününce alışıyorsun. *
Oyle sirlarim var ki annem ogrense evlatliktan red eder.
deist oldugumu yavas yavas arkadaslarima empoze ediyorum ve yakin bi zamanda deist oldugumu acikliycam sanirim. bi cogunun dinsel anlamda bu kadar boslukta olmalari ve direterek ben muslumanim demeleri gercekten garip, bazilarina sende teistsin ama haberin yok pezevenk diyesim var.
Geçen sözlükte dolaşırken okuduğum bir entry için 'oha! Adam tam benim kafamdan geçenleri yazmış.' dedim. Okumaya devam ettikçe dur lan kimmiş bu bakayım dedim. Meğer entry geçen sene girdiğim bir entrymiş.
insan gerçekten hayret ediyor sözlük. Sözlüğe kendimizden ne çok parça bırakmışız. Hiç fark edemeden kendi bıraktığımız parçalara basacak seviyeye dahi gelmişiz. Ah ulan sözlük.
sabahlamak yüzünden esrarkeş gibi geziyorum artık. göz altlarım iğrenç oldu sözlük. Bütün bunlara rağmen gecenin çekiciliğine Hayır diyemiyorum. Ayrıca sevgilisi olan insanlar çok garip geliyor lan. onları bir insan seviyor. arkadaş olarak değil bildiğin aşk. bir kızda o etkiyi yaratmam çok zor olacak sanırım.
Kendimi komşusu görmesin diye aralara serilmiş külot gibi hissediyorum.
eternal sunshine of the spotless mindde geçen bir replik vardı sözlük, sanırım tam da benim için yazılmış.
+ neden bana azıcık ilgi gösteren her kadına aşık oluyorum?
Takmıcam ulan.. Banane, benim sorunum mu sanki..
itiraf edecek bir şeyim bile yok. ne kadar bohem bir yaşam..
Iyiyim. Tam iyi degilim ama iyiyim.
aykut olsa 1-0 dan sonra takımı geriye yaslardı, 2 gol yerdik. 90 + 3 de de bir penaltı golumüz olurdu 2-2 biterdi.
bi insan sebebini bilmediğim bi şekilde birden benimle çok ilgilenmeye başladı, acaba amacı nedir bilemiyorum. ya gerçekten beni önemsiyo değer veriyo ya da farklı bi amacı var bana belli etmiyo.
yolda (Magandalık yapmadan) diğer şoförlerle gırgır yapmayı çok seviyorum. dün konya yolunda beyaz bi opel ile 5-6 km boyunca yaptığım gibi. adam açmış ankara havasını yanındaki arkadaşıyla oynaya oynaya gidiyor. yaklaştım yanına bizimkilerle beraber biz de oynamaya başladık. belki bi mekanda görsek birbirimizi, "bu tipini siktiklerim ne ayak lan?" diyebilirdik. tabi onlar da bize. *

uzun yolda canımız epey bi sıkkınken bi şahin gördük. arabayı arkadaşım kullanıyordu. baktım şahinin arkasında ne mutlu türküm diyene ve yalnız kurt yazdırmış adam. aha dedim milliyetçi bu yaklaş yanına. bozkurt işareti yaparken, solladık adamı. adam gaza geldi sollamaya çıktı kornaya basa basa geliyo o da selamını verdi geçti.

altımdaki arabanın plakasına göre, uzun yolda gördüğüm her arabaya selam veriyorum. 26 plaka görünce içim bi hoş oluyor. önceleri tam anlayamıyorlar kornaya basa basa geçerken "ne var amına koduğum" tarzı bakış atıyorlar ama önüne geçip 4lüleri yaktığım zaman anlayıp selektörün amına koyuyorlar. * üniversiteden arkadaşımın 50 plakalı arabası var. otobanda 50 plakalı bi kamyon gördük. selam verdik, kamyoncu abimiz sanki dünya üzerinde 2 tane 50 plakalı araç varmış gibi baya bi selektör attı, kornadan elini çekmedi.
Insan muamelesi göreydim iyiyidi.
çocukken herkesin çok iyi müslüman olduğunu ve atatürk'e saygı duyduklarını zannediyodum.

ne kadar malmışım.
sanırım bruno mars ın sesine aşığım.

http://www.youtube.com/watch?v=8PTDv_szmL0
kuzenimin düğününde çok eğlenmek istiyorum. çok aşırı eğlenmeliyim. delirmiş gibi eğleneceğim.
itiraf ediyorum, sözlük formatını okumadık.
sözlükte yeni olduğumdan dolayı, pek bilmiyorum neyi nasıl yapacağımı.
biraz sıkıcı geldi ortam. ama alışırım insallah en kısa sürede.
Dertleşmek isteyen yazarlarla dertleşmeye her zaman açığım sözlük. Kendi derdime bi çare bulamıyorum bari başkalarının derdini dinleyip moral vereyim biraz..

Edit: Denendi onandı, güzel oluyor efendim dertleşmek. Dertleşmek değilde, tavsiye ve yorum almak daha bir güzel oluyor. Bir sürede olsa unutabiliyorsunuz bazı şeyleri..
Benim hala ufacik umut kirintilarim var.