bugün

mutsuzluktan kusacagim.
itiraf ediyorum sözlük, iki kumanda ile yönetilen televizyonlardan uzak durmaya çalışıyorum.

onlar benim kafamı çok karıştırıyor. ne açabiliyorum televizyonu ne de hangisiyle kanal değiştirildiğini biliyorum.

çok utanıyorum. ühü.
Bugün tekrar aynı şey oldu yazdım cevap vermedi, kapısında mı yatalım, çok naza çekiyor namussuz. çok yalnızım!
Hani ben sana bi mesaj atıyorum uzun ve komik.Gül diye yazıyorum işte anla...Ve sonra sen geriye '' iyiymiş : ) '' yazıyorsun ya.işte o an senin gelmişinin geçmişinin ağzına yüzüne s.çasım geliyor kusura bakma canım.
yirmilik disimi çektirmeye gittim iki tane disimi çekti. Çok agriyo ama. Önerisi olan var midir..
kararsızım sözlük. Mezun olduktan sonra sosyoloji okumak mı yoksa okula yapacağın masraf zaman israfını kitaplar ve filmlere harcayarak geçirmek mi ? not diploma umurumda değil sosyoloji kişisel zevkim gül gibi mesleğim var zaten allaha şükür.
annem tatilde,
bir hafta sonra dönecek.
* *
biraz önce masa örtüsünü yaktım.
dönünce ağzıma yüzüme sıçacak.
nsanlar stres altındayken asıl karakterlerini gösterirler diye bir yazı okumuştum ve itiraf ediyorum ki bunu çok iyi hissedebiliyorum, normalde mulayim bir insanımdır ama eger stres altındaysam ya da çok sinirlenmişsem göZüm bir şey görmuyor aşırı derecede çirkinleşebiliyorum .Gerçi bunu göruyor olmam da iyi bir şey ama böyle durumlarda kendimi kontrol edebilmem lazım.
-hayvan gibi yalnızım... sevdiğim insanla çeşitli sebeplerden dolayı görüşmeme kararı aldık.

-ilk eski sevgilim nişanlanmış. onu zaten sevmiyordum ama fotoğraflarını görünce inceden koydu.

-yakın zamanda hayatıma giren biri de nişanlanmış. ne olursa olsun yine üzülüyor insan.

-ve tüm bunlara rağmen ben şu anda yalnızım.

bazen neden diye soruyor insan kendine. bir sebep bulamıyor...

neden ben yalnızken herkes mutlu gibi geliyor? yoksa öyle mi? yoksa her şey benim olmadığım zamanlarda mı gerçekleşiyor?

yoksa allah benim cezamı karşıma yanlış insanlar çıkarak mı veriyor tövbe haşa... bu ne dayanılmaz ve uzun bir sınavdır allah'ım...

yoruluyorum bazen. hem de çok.günlerce uyusam da bu yorgunluk geçmeyecek gibi...
Kenan ışık'ın sunduğu yarışma programlarının attığı kazığı senelerdir yiyorum; doyduğum söylenemez arkadaş...
Hayır o sinir katsayısını tavan yaptıran "gooong" sesini duyacağımı bile bile o son reklamı izliyor/bekliyorum. Umut dünyası işte. Fakirin ekmeği neyki ki? * *

Not: inanmıyorum ve utanıyorum ek olarak.. saatten haberim yok. *
00.00 cılara kıl değildim de öyle bir amacım da yoktu açıkcası. ***
00 00 cıları gözlerinden öpüyorum.
bira geldi
Sigara geldi
Gencligim geldi
anan geldi
Baban geldi
Dayin geldi

Sen gelmez oldun.
sevdiğim kız, tam 1 saat sonra amerika'ya gidiyor. sevgilisi ile birlikte...
Birkac dakika once dogum gunumdu .
bu aralar işi gücü bıraktım, dertlerimi tasalarımı unuttum, depresyondan kurtuldum, her insanın kendisini çok zeki sanmasının sebeplerini araştırıyorum.
bitince bunun hakkında detaylı bir yazı yazacağım, rahat olun.*
özel yurt ücretinin yillik on milyar olduğunu öğrendiğimden beri küfürler ediyorum lan sizin allahiniz yoksa ben de ev tutarim ya.
Sözlük bu sene üniversiteyi kazanmam farz oldu. Annemle iddaya girdik, kendisi 95 kilo. Üniversiteyi kazanırsam annem 30 kilo verecek, kazanamazsam da ben 30 kilo alıcam. Fazlasıyla motive edici bir idda. Evet.
oğlum çok çirkin olduğumu düşünüyorum lan. özgüvenim bir yerlere kaçıyor ve ben onu bulup çıkartamıyorum. Ne pis bir şey oldum lan ben sözlük?
ben bitmişim.
yasaklı sitelere girmeyi öğrendiğimde, ayarları yapıp girmeyi denediğim ilk site http://www.google.com olmuştu. *
Ben aslında yoğum.
Can sıkıntısını atmak için hayal kurmaktan bıktım.
Ben bir hatayi asla iki kez yapmiyorum sozluk. Şöyle 7-8 defa yapiyorum ki iyice öğreneyim.
bıktım ya. bi türlü uyku tutmuyor. tutsada kısa süreli oluyor.
bıktım amk bıktım burama kadar geldi. ne yaptım ne bencillik yaptım hayatımda ilk defa yaptığım şeyin karşılığnı istedim ama yok amk aslı çalışsın yapsın karşılığını almasın sevsin onn da karşılığını almasın sonra niye küfrediyor lan benim sikim olsa ananızı bbacınızı kuruturum.