bugün

yahu çok salak bir geceydi. neydi şimdi bu. amacın neydi de ben tam olarak anlayamadım. üzgün surat.
dipteyim. yukardakilere selam olsun...
sekiz yıldır görmediğim, hatta telefonlabile konuşmadığım ilkokul arkadaşımı rüyamda gördüm dün gece. hayatımda birkaç kez aynı ortamda bulunduğum biri hatta, zira benden iki üst sınıftaydı. neyse işte geldi yanıma, tokalaştık, öpüştük falan rüya bitti.

az önce facebook'ta bugün onun doğum günü olduğunu gördüm, şaşkınım lan, nasıl bir tesadüf bu?

hayır, gece yatmadan önce facebook'a girmedim, on bir gibi rezervuar köpekleri'ni izlerken uyudum olm valla.
haklı olsam da özür dilerdim ben hep annemden. bu sefer öyle olmadı, yaklaşık iki haftadır konuşmuyoruz. evlatlar sadece boyun eğdikleri zaman mı sevgiyi hak ederler?
aslında şu anda yıkık, dökük, bitap bir halde olmam gerekirken ben gayet neşeliyim bilmiyorum neden.
artık düşünmek istemiyorum.

benden bu kadar.

yoruldum...
tamam artık ınkar etmıyorum evet dıs gorunuse cok onem verıyorum.yakısıklı ve uzun olmayınca suratına bakmıyorum.
neden böyle oldu be?

geçenlerde birini itin götüne soktum durup dururken.

o şahıs gittikten sonra çok çok pişman oldum.

huysuz bir ihtiyar gibiyim şimdiden.

ne yapım be mutsuzum aq.
bazen sevdiğim başlıkları * * * sanki salt benim fikrimmişçesine twitter'da paylaşacak kadar aşağılık işler yaptığım oluyor.
bu başlığı açan sözlük yazarını kıskanıyorum. * altına en çok entry girilen başlığı açan adamla tanışmak istiyorum. kendileri;

(bkz: atan alir spor)
bir kadini sokak ortasinda dovebilirsin ve oldurebilirsin de. fakat opersen bu toplum sana kotu bakar, tepki gosterir. ne de olsa degerleri olan bir toplumuz.
nickimi değiştirmeye karar verdim, ne olsun karar vermeye çalışıyorum.
başıma bir şey gelmeyecekse 6alatasaray ve sekiztaşlılardan nefret ediyorum.
robben gol atınca odada robben sevinciyle koşturup durdum sözlük. herkes güldü ama olsun.

koyduk mu?
saçmalamasyon buçuktan saçmalamaca.

ne dediğimi anlayan varsa şöyle gelsin.

ya da böyle gelsin.

fark etmez.

herkes her şekilde recm edilir. ücretsiz...
beşiktaş'ı kıskananlar orospu çocuğudur. net.
Sizi aldatan insana hala karşı koyabiliyormusunuz? Ben koyamıyorum. Ya salağım ya aşık.
Sesini duymak istiyorum.
ben böyle yürek görmedim, böyle sevgi.şimdi çocuk büyümekte günbegün bütün hüzünleri okşadı birer birer gizli bir ümide sarılarak biraz küskün.
spor'dan anlamayan bir sevgili istiyorum! Bir itirafdir.
bulgar numeroları da olmasa arayanımız yok.
Şu anda lasvegascocugu ve aygidiyobatmayaslmsöyleyinfatmaya ile pavyondayım. Pavyonda depremler oluyo ve içimizde birileri ölüyo.
her gece sabah ders çalışacağımı söyleyip sabah öğleye, öğlen akşama, akşam geceye, gece de yarına bırakıyorum evet bu gidişle bir baltaya sap olamayacağım.
"umudu kaybetmemek gerekir" sözünün yalan olduğunu her geçen gün daha iyi anlıyorum.
insan umutsuz olursa, hayalleri olmaz. hayalleri olmazsa, hayal kırıklığı olmaz.
kim demişse umudu kaybetmemek gerekir diye kafasına sıksın.

itirafa gelecek olursak: umudumu kaybettim. üstteki açıklamaya göre iyi de yaptım.
yok, yalan değil artık inkar etmiyorum; yeter. Hatta belki seviyorum istiyorsan eğer.