bugün

step back ve rekarte38 nick altlarında birbirlerine bir güzel saydırıyorlar. sayfa yenilendikçe nicklerinin sayfa başında olduğunu görmüş olmanın beni arsız bir mutluluğa ittiğini farkettim. hoşuma gitmiş gibi...

birisi ayağı kayıpta düşer ya hani, elinden tutup kaldıracağın yerde ağız dolusu gülmek gibi, buz pateni seyrederken bi düşseler de gülsek düşüncesini akıldan geçirmek gibi, tıp kı bir türk gibi, aman yarebbim çok şeytanca. kendimi asla affetmeyeceğim.

büyük ihtimalle bu itirafımı gören ilgili kişiler beni önce eksileyecek sonra dışlayacaklar. allah'ım beni ıslah et, uslandır. amin.

not: durmak yok yola devam arkadaşlar.

(bkz: koşun koşun kavga var)
itiraf ediyorum aşk acımı unutmak için sözlükte zaman geçiyorum.
çok sinirliyim. titriyorum adeta. kusmak istiyorum içimdekileri. ve sanırım katil olacağım bu gece.
arkadaşlarını arkalarından cemaatçi, sağcı, solcu, ulusalcı, cartçı curtçu diye lakaplandıran arkadaşlarımın yüzüne söver tarzda iğneleyici cümleler kuruyorum, adam ediyorum. ne ezik insanlar lan bunlar. bir kaç kez kendim de yaptım bunu refleks olarak, kendime de direk sövdüm.
itiraf ediyorum sözlük etrafımda dönen bütün kelimelerin tanımını yapıp sonuna -dır, -dur, demektir, anlamına gelir gibi sözlerle noktalandırasım geliyor sanırım senin yüzünden. tıpkı çocukken el atarisiyle saatlerce oynayıp gözümü kapadığımda da oyuna devam edebildiğim gibi.
itiraf ediyorum kara murat benim.
ben kemanimi keman hocamin kafasinda kirmak istiyorum cok istiyorum gercekten boyle o sahneyi hayal ediyorum kemani kafasina gecirdigim ani falan. ama kirdiktan sonra olacaklari hayal edemedigim icin yapmaktan korkuorum bildigin. ama cok istiyorum....
eski sevgilimin eski sevgilisinin ünlü olup televizyonlara çıkmasını çok kıskandım.
Çocukluktan çıkıp ergenliğe geçiş yılları.. Hiç bilinmeyen yeni heyecanlar, kalp ağrıları, arayışlar, arkadaşlar.. Dört samimi arkadaş. Sema, Cengiz, Sabri ve ben. Sema ve ben yaşıtız.. Cengiz ile Sabri birkaç yaş büyükler bizden. Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez, nasıl da eğlenirdik? Sabrinin ailesi oldukça zengin. Babası son model bir araba almıştı liseyi bitirdi diye.. Aslında o Cengizin en samimi arkadaşıydı. Cengiz bizim alt katta oturan Fevzi amcanın oğlu. Sema karşı apartmanda otuyor, en büyük zevkimiz balkonda gizli saklı sigara içmekti birlikte.

Okulu astığımızda Sabri gelip bizi okulun önünden alır hep beraber gezmeye giderdik. Ne güzel günlerdi allahım. En sonunda lise bitiyordu işte.. Hep beraber gidip eğlenelim dedik.. Ben artık çocukluktan iyice çıkmış serpilmiştim. Nerden bilirdim eğlemeye gittiğimiz yerde abi dediğim sabri'nin beni ne kadar çok sevdiğini itiraf edeceğini? Şaşırıp kaldım önce.. Kızdım sonra. 'Ben sana abi diyorum yıllardır' dedim.. 'Herşeyimi anlatıyorum' 'Nasıl yaparsın bunu arkadaşlığımıza?' Sabri çok bozulmuştu.. Kıpkırmızı oldu. Ne söyleyeceğini bilemeden eli ayağına dolanıp hızla gitti. Ben o çocukluğun verdiği toylukla iyice sinirlendim ona. Konuşmak istemediğimi söyledim. Sanki ihanete uğramış gibiydim. Yapmamalıydı bunu bana.

Küsmüştük artık Sabriyle. Cengizle de çok fazla konuşmuyordum. Aradan sanırım bir kaç ay geçti. Evdeydim, kapı çaldı ısrarla. Koştum hemen, açtım.. Kapıda Cengiz ve başka bir arkadaşı vardı. Cengiz'in yüzü allak bullaktı. Elinde bir demet çiçek vardı. 'Hayırdır abi bu ne surat' dedim. 'Sabri'yi kaybettik' dedi. Ben işin gırgırındayım tabi, elinde çiçekler falan var ya.. 'Nerde kaybettiyseniz orda bulun' dedim. Cengiz ağlamaya başladı. 'Sabri öldü..' Elindeki çiçekler yere düştü. Benim içime düşen yangın kat kat büyüktü. Ama daha beter olacağımı ve ölüm acısının içime saplanıp kalacağını nereden bilebildim ki?

O olaydan sonra Sabri bunalıma girmiş meğer.. Hep morali bozuk geziyor 'elimde değil' diyormuş. O gün aramış Cengiz'i. 'Hadi gel biraz içelim dertleşelim, ben hala seviyorum onu' demiş. Cengiz işi olduğunu gelemeyeceğini söyleyince de tek başına gitmiş içmeye. Sonra mı? Arabasını tırın altına sürmüş çıkışta. Ağır yaralı kaldırıldığı hastanede son söylediği şey ise benim ismimmiş...
kızların romantik sözlere nasıl kandığını hala anlayamıyorum.
ıslık çalamıyorum sözlük, çok bunalım bi durum bilemezsiniz..
bir süredir inci sözlükte takılıyorum ve uludağ'a döndüğüm zamanlarda yabancılık çekiyorum. ortama uyum sağlamak için belli bir adaptasyon sürecinden geçmem gerekiyor.
Hep bahsettiğim çay bahçesinde gördüm.Biraz müzik olsa dedin.Yanımızdaki ağacın kovuğuna taktım kaseti.Bir sürü çaldı.Seni izledim.Bana bakınca bi tane kanepe yapıp arkasına geçtim.Utandım.Uyandım.

(bkz: en güzel rüyalar)
(bkz: #7118973)
sözlükten çıkmadan önce bazende girdiğimde ben butonuna basıyorum. öyle çok yazdığımdan değilde nolmuş bir bakiyim diye. şu son 2 gündür her girdiğimde yazdığım * oylanmış. dikkatimi çekince bugünde bir iki şey yazdıktan sonra baktım gene bir hareketlilik var. sözlük ben paranoyak oldum; biri beni takip ediyor galiba.. *
etrafımdaki herkes beni çoklar ile ifade ediyor bu hiç hoşuma gitmiyor ben hep ortalarda gezmek istedim ama bunu nedense hiç beceremiyorum.
lan sözlük, ne kötü bir şey "bitsin artık" demek. bir anlık sinirle "bitti" diyorsun, sonra ekrana bakıp kalıyorsun. tam o an keşke zaman geri dönse diyorsun, olmuyor ama. uzun uzun yazmak istediklerim var buraya, ama yazınca değişecek bir şey olmayacak. görüşürüz o zaman.
hayatıma o kadar çok girip çıkan insan oldu son zamanlarda. ve gelenlerin hep giden akılları ile senin iyiliğin için hep. hep benim iyiliğim için ama nedense her geçen günde çökmekteyim. başarılarımla övünemiyorum. nakaratını sevebilse idim bu haytın a sı ya da b sini hiç sıkılmadan dinlerdim. bunun yüzünden artık siz olan alışkanlıklarımı artık bırakıyorum. sen ve senin gibiler...
sözlük bunu açıklamak zorundayım.

canım sıkıldıkça, yazacak başlık bulamadıkça bu başlığa yazıyorum. çok eğlenceli bir aktivite lan.
itiraf ediyorum ;

-Annem benden daha iyi yalan söylüyor buna eminim.
-Abim çok kültürlü bi çocuk
-Bazı arkadaşlarım tuhaf kokuyor ve çok rahatsız oluyorum.
-insanlara 5 vakit kılıyorum diyorum bazı zamanlar hepsini kılamıyorum.
-Bazen yalandırıkçı olabilirim.
-Ders çalışmaya üşeniyorum.
-Bugünkü yaptığım çorba hazırdı.
Oldu mu?
nefret ediyorum misafirlerden. iceri gidip hepsini tek tek bogmak istiyorum. bi pazar günümüz var icine ettiler resmen ya. oturma odasina oturup tv'ye bakmak istiyorum cok mu yahu.

nefretimsiniz pis misafirler!!
aseksüel olmaya karar verdim sözlük. valla bak.

yok yani öyle psikolojik bi' durum değil.

son bir yıldır kimi sevsem hayatının aşkını bulup beni s.ktiretti sözlük.

bana kaderimin bir oyunu mu bu sözlük?

anlamadım, anlayamıyorum ve galiba pek anlayamayacağım.
etrafıma sarılı duvarlar var. ve ben hiç bir zaman aşamayacağım, duvarlar hep problem olacak ama nasıl yıkılacağınıda bilemiyorum..
(#7070470) bu itirafı yaptım ama şimdi yarın işe nasıl gideceğimi düşünüyorum.
hem bugündenim, hem de tüm geçmişten...
ama bir şey var ki içimde hem yarına, hem yarından sonrasına,
hem de bir zamanlara ait...