bugün

bu evden kurtulmak istiyorum..
8.5 yıldır diyaliz makinesine bağlanıyorum. ailem naklimi umursamıyor. babam hep takiyye yapıyor böbrek nakli kaydı konusunda. adam zaten okuldayken bile sızlayan böbreklerim hakkında hastaneyi götürmedi. işi gücü inek tarla. diğer yandan yeşil kart mağduruyum. yaş 26. evde yıllarca koltukta yatıyorum. internetim bile yok. 1.5 yıldır bilgisayardan cepnet adlı 70-80 kbitlik iğrenç hıza sahip internet kullanıyorum sefalet yüüzünden.yatacak yatağım yok. yıllarca koltukta yatıyorum. evlatlık konusunda yaşı sorun etmeyen durumu iyi olan aile bulursam gitmeyi planlıyorum.
Ailemin beni yolcu etmesini sevmiyorum, istemiyorum. durakta beklerken gelen geçen "hayırdır nereye yolculuk" diyip beni yolcu etmeye geliyolar. 3 kişi otobüs beklerken bi anda 7-8 kişi oluyor. otobüs geldiğinde hepsinde vedalaşmak zorunda kalıyorum. hadi çok sık şehir dışına çıkmasam gelirsin de ulan 8 yıldır ayda bi gelip gidiyorum evime.

Bi rahat bırakın amına koyim.
cool yapmaktan ciğerim soldu amk.
*ya okul paramı ödeyemiyorum artık ciddi ciddi işe girmem lazım 5 kuruşum kalmadı.
*bi an önce hayatımın aşkıyla eve çıkmak istiyorum.
*sözlendiğimi duyan insanların "oha nasıl oldu ne o ne de sen ciddi ilişkilerin insanlarıydınız" demesi egomu kabartıyor.
*tek isteğim şu an için iş bulabilmek.
*paramızı biriktirdikten sonra direkt evleniyoruz. bu muhtemelen benim okulum bitmeden olacak.
*onsuz yaşamaya dayanamıyorum sözlük. nefessiz kalıyorum, o bana sarılıp beni uyutmadığında uyuyamaz hale geldim bildiğin.
*o kadar sağlam arkadaşlarım var ki, bana herhangi bir şey lazım olduğunda hemen geliyorlar.
*sevgilimin inanılmaz desteği sayesinde kanseri de aştım, yaşadığım tecavüz olayını da.
*ne olursa olsun, tek istediğim kişi o. ailem izin vermiş vermemiş umrumdışı.
*çocuk bakımı için gerekli paramız olsa şu an kaçarak bile evlenirdim o derecedeyim.
*aşktan ölüyoruz mutluyuz sözlüüüüüük, bi de iş bulsam mutluluktan tam ölücem asdfdasdsad
ters bir aynadan dışarı yansıyan pişmanlıkların insanıyım ben sözlük.
bu yüzden yalnızlığı seviyorum, hiç kimse umrumda değil.

olmayacakta...
ben dahil.
nerden biliyorsun, ne malum gibi sözleri duyunca aklıma direk şu şarkı geliyor.
http://www.youtube.com/watch?v=yyXzUgPlCT4

zaten ben sürekli şarkı söylüyorum içimden sözlük.
işin kötü tarafı dışımdan da söylüyorum.
daha kötüsü ise sesim de o kadar güzel değil.
1 yıldır üyeyim daha yeni öğrendim ki yazar engelleme diye bişey varmış. ben aylardır memur gibi giriş yapıp entry girip çıkış yapmışım. insanda az merak olur kurcalar sağı solu di mi. yok işte napcan. daha değişik olaylar da vardır belki biraz daha bakınıcam şimdi.
mesela normal şartlar altında çok sevimli bir insanım,
ama şartlar hiç normal olmadı bence,
insanlar da benim hep paçoz tarafıma denk geldi sanki.
karambole yaşıyorum gibi.
ölesim var. kimse duymadan, kimse anlamadan öylece ölesim var.
şu anda sinisteri izliyorum ve evde kimse yok. bu kadar korkacağımı tahmin etmedim, izlemekte istiyorum ayrıca ama tırsıyorum. *
başkalarına verdiğim akıl, gaz ve desteğin onda birini kendimde uygulayamıyorum.
bazen kendime bakıyorum ve acıyorum. ne kadar acı değil mi?
cin hikayelerini sevmiyorum. her zaman korkutmuştur beni. vay arkadaş.
yine pazartesi sabahı. yine ayaktayım. yine ilk derslere girmeyeceğim. allah'ım ne zaman değişeceğim.
çoktan 23. yaşıma girdim siz hala 21. yüzyıldasınız.
el kadar netbook'umla ömür törpüsü ttnet'imle bir de sen olmasan sözlük gider uyurdum çaresiz.
sanırım kendimi fazla küçümsemişim.
misalen, egemen bağış'tan daha iyi espri yapabildiğimi, bülent arınç gibi fantastik cümleler kurabildiğimi farkettim bugün.
teşekkürler.
Yalnızlığa alıştım artık sevgili sözlük yazarları zaman herşeyin ilacıymış harbiden şimdi tek isteğim o zamanın biraz daha hızlı akması o kadar. Belli bir an var o ana kadar acı çekmeye devam edeceğim biliyorum ama sonra oda geçecek onuda biliyorum. Ha birde birine güzelsin dedim cevap bile vermedi garibime gitti, yanlış anladı herhalde beni tuhaf hissettim, pişman oldum hatta üzüldüm ama yapacak birşey yok artık demiş bulundum.
heyhaaat olmuyor.
sözlük itiraf ediyorum elimden ne geldiyse yaptım ama o o kadar hayvan ki bir şeye karşılık vermedi birde ben kızım o erkek sabrımı çok zorladı sözlük (bkz: yaram içerde).
derin bi uykudan tam kabusun ortasından uyandım. 5 dk oluyor. Elime telefonu aldım sözlük açık başlık karşımda ve rahatlamak adına yazıyorum. Uğultulu sesler insanlar yok kapkaranlık bi yol gri bi gökyüzü koşuyorum beklemem gerek ama koşuyorum yoruluyorum susuyorum çok bağırıyorum sesim çıkmıyor biri eliyle ağzımı kapatıyor ama nefes alabiliyorum. Bağrıyorum bağırıyorum sesimi duyan yok sesler hala kulağımda arkamda ki kim göremiyorum karanlık çok. ölücek gibi oluyorum nasıl uyandım hatırlamıyorum. Ruh halimi rüyamda gördüm diyebilirim sözlük. Neyse kötü rüyalar anlatılınca bir daha görülmez derler.
Gece gece "uyudun mu" mesajı atan herkese "cem yılmaz izledin mi" diye sormak istiyorum. *
Gozyaslarimin gozumun ucundan yanaklarima aktigini hissediyorum, hissetmeye cabaliyorum. Akan tum gozyaslarinin hakkini verebilmek icin.
hep karikatür çizmek istemişimdir. Mizah konusunda iyi sayılırım. Çok yaratıcı diyaloglar gelir aklıma hep. Ama çizim yok.
sağ elimin işaret parmağı bağımsızlığını ilan etti.. tek başına yanıyor resmen şişti durduk yere isyan ediyor adi.