bugün

bazen bakıyorum saatlerim geçmiş beklerken. hep bekliyorum. bişeyleri, birilerini..
şimdi de odaklanamıyorum çizime.
sanki hersey suretin: suretinin sureti.
(#17655439) bu nasıl bir ergenliktir laaaan? Ya keşke buraya girmek için min. +21 yaş olmasını sağlasalar.
Hayatımın en boktan dönemini geçiriyorum. Gelmiş geçmiş en şanssız insan da benim sanırım. Valla günah olmadığını bilsem intihar ederim o derece fenayım. *
Sanırım arkadaş olarak konuştuğum kişi beni seviyor, o kadar belli ediyor ki bunu sanırım ı kullanmam gereksiz oldu.. Ama sorun şu ki ben onu sevmiyorum. Bu durumda onun kalbini de kırmak istemiyorum, zaten mümkün oldukça yan yana gelmemeye çalışıyor konuşmuyorum. Bu böyle giderse konuşmak gerekicek.
Elektrikler kesilince "bilgisayar kapandı gidip televizyon izliyim o zaman" diye düşünen bi insanım, beni kırmanız çok saçma.
kuyruğumu kıstırıp geri döndüğüme hiç bu kadar mutlu olmamıştım. benim memleketimin koyunu bile bir başka bakıyor şerefsizim.
babannem gittikçe çılgınlaşıyo. saat gece 12de uyudu ve 1 saat önce ben kuzeyle güneyi izliyorum diye uyandı izledi benle. şimdi de diyo ki burcu çay koyup kahvaltı yapalım mı. babanne saat 5 sakin ol dedim .bunu diyebildim ama sabah oldu diyo. ahahaha babanne ben daha uyumadım bile çok komiksin gerçekten diyemedim.
orta okulda ilk kız arkadaşıma doğum günü için aldığım peluş ayıyı vermeden önce sikime daşşağma sürmüştüm. sonra taşaklı ayıcığı paketleyip kıza vermiştim.
insanlar çok sıkıcı. kafama göre kimseyi bulamıyorum. birinde olan özellik bir başkasında olmuyor. e bir kaç insanı birleştirip tek bir insan yapamayınca da... tüm insanlar da benim gibi mi düşünüyor acaba? bir insan hayatı boyunca yanızca tek bir kişiye gerçek benliğini gösteriyorsa bunda bir problem mi var sözlük, yoksa çoğu insan böyle mi davranıyor?

ortama uymak adına bazı yönlerimin üzerine örtü atıp bazı yönlerimin üzerine spot ışığı tutmakta üstüme yok sanırım. insanlara kendimi tanıtırken maske takmıyorum yanlış anlaşılmasın. sadece madalyonun görünen ve görünmeyen yüzünde ufak değişiklikler yapıyorum. madalyonun tamamını da tek kişi görüyor, onu da asla kaybetmemeliyim sanırım.

manyak olduğumu düşünsem ne abartmış olurum ne de saçmalamış. insanların görmesini istemediğim yönlerim ayıp şeyler mi? günah mı? aptalca mı? küçük düşürücü mü? gereksiz mi? değil. hiç biri değil. aksine gayet olumlu şeyler. o halde neden göstermiyorum?

yazamıyorum sözlük. fikirlerim mürekkepse, mürekkebin son damlalarını kullanıp kalem tekledikçe ucuna suni tenefüs yapıp yazısını bitirmeye çalışan çaresiz bir insanım ben. sık sık tekliyorum, kesik kesik çıkıyor mürekkep. tamamlayamayacağım belli bu yazıyı lakin yine de çabalıyorum. umutsuzca. olmayacak. bitirememem benim için bende bir cevher olmadığının somut kanıtıdır. o andan sonra bir şey fayda etmez. yazamıyorsa bir kalem, boşuna kağıdı yıpratmanın manası yok.
1 dakikanız var...
noldu şimdi? ilk entryi ben girdim.

gelmişken bir itiraf yapayım: diyete başladım lan ben. vermem gereken bir 7-8 kg fazlam var. ancak kendimi tutamayıp ara sıra burger senin, mc benim dolaşıp duruyorum. ne olacak hacı böyle?

yemeksepeti'ne bir bakınayım, pizza falan istedi canım.
6 yıllık sevgilim varken başka birisine aşık oldum galiba, sanırım. Ne olacak yine bilmiyorum. Boktan ve sikindirik bir hayata yeni atraksiyonlar ekliyorum galiba. Şansımı sikeyim.

not: artı butonu çalışmıyor galiba. O yüzden eksiye basıyorsunuz biliyorum. Ama şimdiden söyleyeyim o çalışıyor. Aynı zamanda özelden yazdığınız küfürlerle de çok sempatiksiniz. Sayenizde küfür dağarcığıma yenileri ekleniyor. Baston sokmalar mi dersin, flütle taciz mi dersin. Daha sonra uludağ sözlükten çıkış yapıp yengesine kayan behlül'e uu beybi dersin.
Hşş la, 22 nisan 2007'de 21:22 mynet.com'u ben hackledim.

(bkz: mynet in hacklenmesi)
evli biriyle aşk yaşıyorum.canım yanıyor.
birisi nasıl emin olabiliyor. her yerde bir sürü fikir var. sözlüklerde - burasıda dahil- insanların bir sürü değişik görüşü var. peki bunlardan nasıl emin olabiliyorlar. emin olmak nasıl bir şey? '' ben eminim bu bir pezevenk''. allah allah. ağlıyorum şimdi.
Hatoret'in entrysini okuyunca istemdisi "agzini kirarim lan senin!" dedim.
oturup yazmaya başlasam j.j rousseau : ''vay anam vay serhat neler dönmüş ya'' derdi. ama ben onun gibi keriz değilim sırlarımı ifşa etmem.
şu an sinirden ölebilirim sözlük. resmen nefret kusuyorum şiddet patlaması yaşıyorum ama sadece susuyorum.
tüm salaklar dengesiz hayvanlar beni mi bulur sözlük. anlamadım ki ya ben bu işi. nerde bi uyuz hoop benim başımda. uyuzları çeken bi özelliğim var artık kendimden şüphe etmeye başlayacağım.
insanların nankörlükleri dahası bir şeyi söyleyipte yoo söylemedim demeleri böyle yalancılıkları beni usandırdı. adam gibi duran bi insan yok mu şu dünyada. varsa beni bulsun allah aşkına nikahımı vercem. bıktım ya.
sinirden elim ayağım titreye dursun bi kenarda ben hala kırmamak için çaba sarfedeyim o atarlansın triplere girsin. erkekliğinden utan salak.
ayy çok sinirlendim çok!

edit: içimi dökmüş gibi oldum ama bu da bi bakıma itiraf be sözlükçüğüm

edit2: yazım yanlışı. teşekkürler gazet34
Neden bilmiyorum ama hunharca eksilenmek istiyorum.
şu mayalar, kıyamet haberleri çıktı çıkalı düşünüyorum. neden 21.12.12'de bitiyo bu takvim? ulan madem bi bok attınız ortaya seriyi adam gibi ayarlasanıza. 12.12.12'de niye değil bu amına koduğumun takviminin bitiş tarihi? yıllardır düşünüyorum bi cevap bulamadım. acaba bunlar bize şaka mı yaptı lan? 21'ini beklerken pat diye 12 aralıkta kıyamet kopsa hani bi öğretmen çocuğa tokat atacaktır da çocuğun beklediği an değil hiç ummadığı bi anda patlatır sümsüğü(ben öyle yapıyom mesela). ben olsam öyle yapardım amk. onlara da eğlence olurdu hem.
evet, itiraf ediyorum. beğendiğim çocuğu malum sosyal paylaşım sitesinde eklemeye cesaret edemediğim için sanki okulun sayfasıymış gibi bir hesap açtım ve ona ekledim. kabul de etti garibim, ama o kadar emeğim boşunaymış hala yanındaki kızın onun sevgilisi olup olmadığını anlayamadım. neyse arada oradan kontrol edeceğiz artık.
kendi kullanıcı adımın başlığının açılmasını istiyorum artık . (bkz: swh) ayrıca bir diğer itirafım yakında milli oluyorum arkadaşlarım . (bkz: swh)
Her zamankinden mi diye soran bir kuaforum var.
hayaller tamamen istanbul üzerine kuruluydu ama galiba izmire tasınacağım. hayırlısı tabi ama buruk bi sevinç bu.