bugün

uyandığım da gözüm de sızı şişlik hissettim, aynaya baktığım da sağ gözümün altı şişmiş, sanırım mikrop kapmıştır dedim sonra arpacık olduğuna kanaat getirdim..

ama şimdi kendimi hiç iyi hissetmiyorum, soğuk terler atıyor gibiyim, bayıldım bayılacak gibiyim, bunu yazarken bile 10 defa yanlış yazdım düzeltim..

az kaldı bayıldı bayılıcam... midem bi bulantı... buraya neden mi yazıyorum sabah karşı ölürsem sebebi bilinsin diye. otopsi falan uğraşmasınlar.
Cok susadim.
ve sevgilim, ben de seni seviyorum.
bugün halı sahada tanımadığım bi elemana fena daldım sözlük pişmanım adam benim ve demir tellerin arasında sıkıştı kafasını filan da çarptı galiba ama ölmedi yaşıyo hala.
dün canım sıkılıyordu kız kardeşim de telefonuna çok düşkündür. ilk defa telefon kilidinin olmadığını görünce bi bakıyım dedim. gezinirken "iyi geceler bebeğim" diye bi mesaj gördüm. hayır bunun olmasında sakınca görmüyorum asıl beni üzen olay bu kadar arkadaşça, dostça davranmama rağmen bana söylememiş olması. o kadar zor kişiye güvenirim, kaybetmesi beni üzdü. belki sadece arkadaşı ama bu kadar samimi olması da fazla gibi. ne biliyim kıskanıyorum. üzdü beni açıkçası 3-4 saat kendime gelemedim.
evet kendimi övecem biraz şimdiden söyleyim tamamen kendi penceremden kendimi övecem uyarmadı demeyin.
ulan o kadar yakışıklıyım, o kadar film kültürüm ( bi kızın en sevdiği filmdeki oyuncuları ondan daha iyi biliyordum o derece diyim ) müzik kültürüm falan var ( o kadar müzik kültürüm var ki karşımdakinin kendi müzik zevkini ondan çok bildiğim oluyor o derece ) , tanıştığım 2 kişiden 1 i zeki olduğumu söyler, oynamadığım spor kalmadı (futbol, voleybol, basketbol), kulağımda küpe, boyum da uzun sayılır (1,84), esmer, kirli sakallıyım. buna rağmen ne kadar uzun ilişki içerisine girmeye çalışsam da yapamıyorum amk. maksimum 1,5 ay sürüyor ilişkilerim.
bi kızda aradığım özellikler çok üst olsun da istemiyorum he. biraz zeka, biraz güzellik, biraz da hoş sohbet. sorun nerde çözemedim anlayan varsa açıklasın.

not: bugün de itiraf günümdeyim ama kafamı kurcalayan en önemli itiraf bu.
sözlükte regl günlerini ve ishal olduğunu yayan tipler adına utanıyorum.
itiraf ediyorum... istemeden de olsa bir bok yedim. aslında istedim ama böyle istemedim. aslında bende yapmadım. kurunun yanında yaş hesabı. o şimdi n'apıyor, ne ediyor bilmiyorum ama beynim, vücudum artık kaldıramaz durumda. böyle yaşamayı öğrendim ama yaşam benimle böyle ne kadar daha devam eder bilemiyorum. kurunun yanında yaş hesabı dedim ama kuru muyum yaş mıyım onuda bilmiyorum. belki hiç biri belki de ikisideyim. tek bildiğim iyi değilim...
hep merak etmişimdir denizaltılardan füze falan fırlatılıyor ya o sırada kapaklar açılınca denizaltının içine su kaçmıyor mu? diye... tabi olur olmaz her sohbet esnasından dillendirdiğimden felan herhalde bu merakı bir gün dengesiz bir hamfendi bana şöyle bir yanıt vermişti;

yhhaaa bebeeem yha seean denızzdeee ossurunca senaaan içinneee su kaçıyoooo muoo ha bunu da ole duşun ışte?
tatillerde eve geldiğimde sabahları annemi uyandırıyorum işe gitmesi için. ben uyandırınca çok mutlu oluyor, ben daha da mutlu oluyorum. o olmasaydı şu an bu durumda olmazdım sanırım.
kendi kendime mesaj atmışım ki sorma bi tuhaf oldum len. hayır ben gerçekten şizofrenik bi insanım tamam da bu kadar kendimi şeetmeseydim ya. *
rüyamda barbunya çocuğum vardı. kucağımda bebek gibi tutuyorum barbunyaları. sonra da diyorum ki "ne garip hiç bir duygusallık ve annelik duygusu yok?" niye acaba? *

yahu bir de şu sigara illetinden kurtulmak üzere champixe başladığımda neler olacak acaba? kullananlar tuhaf rüyalar görüyormuş. benim daha ne kadar tuhaflaşabilir ki rüyalarım? hiç merak etmeseniz de paylaşacağım söz dostlarım *
amcaoğlu nun yunan sevgilisini gavurun gızı diye seven bir yengem var.

a.o.y.s.-çok ayip teyze çok ayip**.
çok yalnızım sözlük hatta yalnızlıkdan kusacağım. aslında mutluyumda ama biraz abarttım sanırım sakinlik ve kafa dinleme işini.
vazgeçmek yenilenmektir sözünü düşündüm ve vazgeçtim. umarım yenilenirim.
yalnızlığın bir üst evresine ulaştım artık, iyice asosyale bağladım.
hiç eve gitmek istemiyorum kapıdan içeri girdğim anda direk negatif bir insan oluyorum.
geçen gün işe gitmek için evden çıkarken apartmanda 200 tl banknot buldum. Etrafta kimse yok 2-3 dakika düşündüm sonra akşama yöneticiye veririm kapıya yazı asar deyip cüzdana koyup çıktım.

Tüm gün boyunca sol omzumda şeytan, sağ omzumda melek kavga ettiler. Biri diyor ulan ne verecen git taksidini falan yatır. Biri diyor 200 tl ile zengin mi olacaksın? git ver. Tabi melek daha ağır basıyor da şeytan da dürtüyor şerefsiz. Akşam eve geldiğimde ben bunu unuturum şimdi kim 3 kat çıkıp da parayı verecek diye üşenirken adamı kapıda görüyorum ve parayı veriyorum.

Aynı akşam babam hiç beklemediğim bir anda cüzdanını çıkarıp al bu 200 tl'yi lazım olur dedi.

Sınandım galiba.
fm de şampiyonlar liginden elendim lan sözlük. çok sinirliyim şu an dokunanı sikebilirim canım çok sıkkın lan. sen git kaç hafta antrenman programı yap gelsin athletic bilbao koysun geçsin adalet mi lan bu?
ilk defa not düşüp 'eksileyen arkadaşım' diye seslendim sözlük çok mutluyum.
üzerimden tır geçmiş gibi şuan. bir de işyerinde çaktırmamaya çalışıyorum. ağzıma sıçıldı.
Çok fena sövüp laf sokasım var ama kime ne sebeple olsun karar veremedim.

edit: eksileyen arkadaş, bi mesaj uzağındayım.
SÖZLÜK BU ARALAR BiR HOCAYA GÖRÜNMEM GEREKTiĞiNi DÜŞÜNMEKTEYiM.
YARDIM EDEBiLiR MiSiN BANA?
Dışarıda yağmur yağıyor benim içimde kar...
Gel de seni izah et bunu yüreğime yar...
travesti sesli, kaba, cahil ve yeşil adidas eşofman altı-kürklü eşofman üstüyle 7/24 dolaşan üst komşum; şu anda hande yener, özgün, serdar ortaç ve demet akalın gibi şarkıcıların şarkılarını son seste açmış, bayram temizliği yapıyor. delirmek üzereyim be sözlük, şeytan diyor git kapısını çal saçından tut sürükle şunu, döv eşek sudan gelinceye kadar.. edit: rafet el roman a geçti, tutma beni sözlük yeter sabahtan beri!
Biscolata erkeği seksiliğinde evin kapılarını siliyodum ta ki aynada kendimi görene kadar. tırstım ahali.