bugün

benim rüyalarım meşhurdur. yani gözümü kapadığım andan uyanana kadar hatta uyanıkken bıle ruya görür onu yaşarım. bı sıralar aklımı kurcalayan bırılerını goruyorum sabah uyandıgımda ona sırılsıklam aşık hissedıyorum hatta 'gunaydın sevgılım' mesajı atmamak ıcın zor tutuyorum kendımı.evet öğlene kadar uyursam olacagı bu. neyse ertesı gece baskasını goruyorum bu kez de ona aşık uyanıyorum. dünkü Çocuga noooldu? tırtt! pabucumun uşağı. bu kez de 12 de uyanıyosam saat 1 e kadar onla ılgılı hayaller o ask havasında dönüp durmalar rüyama devam etme Çanalarında oluyorum. hatta onun sevgılısı aklıma gelınce de deli oluyorum vay şıllık inşallah aldatır da ayrılırlar, gelır omzumda aglar dıyorum. neyse efenım Çayımı koyup kahvaltımı edıp pc başına gectıkten sonra uyanıyorum ancak. hayat orada oalağan devam edıyor ama ben... bakalım yarın kıme aşık olacagım. ciao
Ben bir öküzüm!

Hakikaten öküzüm.

Bana saatlerce konuşma yaptı. Ciddiye almış gibi başımı salladım. ilgisini, beklentisini söyledi.
Ben bildiğin öküz gibi kafaMı kaldırıp;
-Allah' tan bunlar, hep Allah' tan dedim.
* Allah belanı versin! Bak bu da Allah' tan! deyip gitti.

Ne diyeceğimi bilemedim...
ya tamam biraz duygusal davranıp sözlük formatına aykırı başlkık açtım kedim yeni ölmüştü ve yastaydım birilerinden destek almaya ihtiyacım vardı sizde biraz müsama gösterebilirdiniz hemen çaylak yaptınız .
sevgilimin acı itirafı

nejat işler e çok benziyorsun. konuşma tarzın, tipin, mimiklerin falan.
vücudun çok fit, omuzların, kol kasların perfect.
fakat kıçın vücuduna göre küçük dedi.
3 gündür kendime gelemedim lan *
Bazen diyorum “yakayım bütün gemileri”, sonra diyorum ki “senin gemin yok.”
eski sevgilimi özledim. hem de çok özledim. başkasını sevdiğini onunla mutlu olduğunu biliyorum. aradan geçen bunca seneye rağmen unutulan vazgeçilen bunca şeye rağmen nerden geldi aklıma hiç bilmiyorum. üç gündür beterim. içiyorum ağlayıp unutayım diye. işe yarıyor mu hayır. neden böyle oldu bilmiyorum. fotoğrafların bakıyorum. bilgisayarımdan sildiğim fotoğraflarını geri getirmeye çalışıyorum. üç yıl boyunca hiç böyle olmadım.

sözün özü ölüyorum.
çok yorucu..
insanın sürekli unutmak istediği anları hatırlaması..
kötü anları silmesi ve tüm güzellikleri hatırlaması, pişman olmamaya başlaması, öfkenin geçmesi, kendini daha çok suçlaması.. çaresizlikler yorucu be sözlük.
çok özledim ben. tam da şu an, şu dakika.
her şeyde sorumlu kendimi buldum, daha çok sevemedim, daha çok öpemedim, belki ölmedim ama yaşamadım da sonra. Hani o pişmanlık duygusu ne şerefsiz bi duyguydu öyle, bilemedim ben. çok mu güvendim kendime? çok mu inandım aşkına , çok mu yargıladım, kurcaladım bizi? ben çok mu salaktım ya da? sen hiçbir zaman ne kadar sevildiğini bilmiceksin, ben söylemedim sana çünkü. vaktim varken, henüz şansım varken , arayıp da bir akşamüstü sadece öylesine, -seni seviyorum demedim. gittin.
o kadar doluyum ki yazmaya başlarsam sayfalar dolacak.
kahvaltıda sütlü çay içiyorum ve hala AB'ye giremedim, rezalet! hadi sizi almıyorlar pastırma filan yiyosunuz anladık da, ben?
çok munis bir insan oldum sözlük ölecek miyim acaba.
684 şarkının içinde eski sevgilimle dinlediğimiz max. 20 şarkıyı ard arda çalan shuffle'ın da winamp'ın da amk.
onu ve yanında gezdirdiği kızı gerçekte yetmiyormuş gibi bir de rüyamda gördüm. kız onca insan içinden gelip bana anlattı onu sevdiğini ama onun başkasına aşık olduğunu bildiğini. bir güldüm sorma sözlük, üstelik rüyamda da iyi kıvırdım hani, teselli bile ettim! hayatım dünyayı bir sahne olarak görmekle geçiyor ama mutluyum, çünkü kimse gerçekte olanları göremiyor, izin verdiğim kadarına ulaşabiliyorlar. kısacası, sen ne kadar kendini birşey sansan da rüyamda bile kontrol bende alçak adam. *
Hoşlanıyorum, hoşlaşıyorum ama gidip mal gibi kendi kendime duruyorum gidip bir şeyler yapmıyorum.Bi ara patlıcaz hadi bakalım.
elimden bir şey gelmiyor ya, o ellerim kopsun istiyorum.
cüzdanimda erken bosalma sorunu var, param 2 hafta dursa disimi kiricam
onunla ilgili çok kötü planlarım var. hala ona aşığım zannediyor.
ölünce hem dertlerimden hem de bu kördüğümden kurtulacağım için allah'a öyle şükrediyorum ki... çok şükür ki ölüm diye bir şey yaratmış allah yoksa böyle yaşa yaşa nereye kadar.
kapiyi açinca ayagima islak bir sey dokundu, aldirmadim yürümeye devam etdim. yürüdükce daha fazla islaniyordu ayaklarim, oda karanlikti. isigi yakmadan ayaklarimi islatan seyi, bezle temizledim. meraketdim ne oldugunu, iyice yaklastirip baktim. bez kanla kaplanmisti, çabuk isigi yaktim ama yanmadi. iyice telaslandim, korkarak ayaklarima dokundum. ayaklarim kan içindeydi, derin bi nefes aldim. kalbim hizla çarpmaya basladi, gürültü duydum, korkak adimlarla ses gelen tarafa yürüdüm. rüzgar açik kalan pencerenin camini kirmis, gitdikce daha da korkuyordum. hava hafiften aydinlanmaya baslayinca, odanin kan içinde oldugunu gördüm. yasadigim sokun etkisinde oldugum için, çiglik atdim. hizli adimlarla kapiya yürüdüm, açmaya çalistim ama açilmadi. biri kapiyi tutuyormus gibi direnmeye, o panikle tekmelemeye basladim..

annem yorgani üzerimden çekip beni uyandirmasaydi, rüyanin tamamini görücektim. itiraf ediyorum, daha önce hiç bu kadar korkmamistim, rüya olsa bile.
bu sözlükteki yazarları seviyorum sözlük. bazılarını çok seviyorum, bazılarını az seviyorum, çok azını hiç sevmiyorum.
Aşık olduysan ve bunu bir şekilde atlattıysan kolay kolay kimsenin aşk hikayesi çekici gelmiyor, sıkıyor bunaltıyor. Açıkçası.
bu aralar yemek dışında birşeyden zevk almıyorum.
yazın part-time olarak girdiğim iş yerinde her akşam dolmuşa yetişmem gerektiğinden 5'e 5 kala müdürden izin almak durumunda kalıyordum. lavuk odasındaki saate bakıp her seferinde ağız burun yapıyodu. ben de odasındaki saati 5 dakika ileri aldım. 1 aydan fazla oldu işten çıkalı ama hala uyanmamış pezevenk.
hayatımda, "kalbinin güzelliği yüzüne yansımış." lafı kadar vıcık vıcık, samimiyetsiz ve yalakaca bir laf daha bilmiyorum sözlük, varsa öğretsene?
yani bir sevdayı sevgiye dönüştüren.
ben şimdi bir yabancı gibi gülümseyen
tanımadığın bir ülke gibi
içinde yaşamadığın bir zaman gibi
tam kendisi gibisin mutluluğun.

-e