bugün

beynimin icinde atlat depisiyor lan ve kronik baş dönmem var aylardır ama ben hala doktora gitmemekte direniyorum.

hakkını helal et sözlük gidiciyim ben galiba.
isviçreli bilim adamları şu aniden bastıran bunalımları açıklasın artık. bunalım was here.

vesselam...
Çok sikimdirik yazarlar var lan bu sözlükte.
çok fazla hüzün var. okulda her köşede onunla anılarim var. bazen o köşede gerçekten o var. ama yanımda yok. o yüzden bu kadar hüzün var.
formspringte hesap alıp insanlara olur olmaz sorular sorup bundan zevk alıyorum sözlük
meğer insanlar ne konuşmak istiyormuş.
şaka şaka bir followerim bile yok o kadar da cool takılıyoum.
her saniye hayal kırıklığına uğramak gibi bir süper gücüm var benim.
itiraf ediyorum yamyam style fikrini atillaya ben verdim.
eğer tanrı gerçekten var ise başımı bu klavyeye vfalfkspogjdfbmsdkfgwokgöngfnfgnfgfkhfdhglhşkfophfghfgjhfghjfghjfgkhfghkfgjhkfhjfgk-ah-hfghjfghsadadsadsdglhghpnmklgohknghjktrhkghkjghkljkfljklhjfkldjhklfjfkghkfhfghklfghjfgkhjfghj-ah-fkdskfjsfjsjhfjshfjshfjdhvjhdjfhgjdhfgjdfhgjkdfjgdghjkdfnbjkdfhgjkdsgh
Sözlük grip oldum, hem üniversitede okuyorum hem işte çalışıyorum.
Annemin umrunda bile değil hastalığım...
Kendi halimde yapayalnız yazıyorum bu satırları...
ne kadar mesafeler olursa olsun arada, varsa yaşanmışlıklar, gerçekçe dostluklar gerisi boş .özledim seni be dostum şimdi yanımda olsan ben saçmalasam sen dinlesen sana sıkıca sarılsam hiç ayrılmamış gibi...
hiç bir zaman gerçekten ders çalışmak istemedim.
bir oduna aşık oldum sözluk.
davşanım getti.
yapılacak onca ders var. ağır bir programım var, diğer bölümlerden 3 tane fazladan dersim var yeni başlamama rağmen. trilyon tane kulübe üye oldum, okulda baya bir insanla tanıştım. hani beğeniliyorum da kendi çapımda. o zaman bu hüzün ne amk. nasıl başarıyorum bu kadar meşguliyet içinde kendime acımayı? anlamıyorum.
bilmem kaç yıllık hayatımda hiç bu kadar varoluşuma uzaklaşmamıştım,
yerin yarılıp içine düşmeyi hiç bu kadar içten dilememiştim,
olacaksa deprem şimdi olmalıydı,
ankara'nın böyle leş bir yer olacağını hiç tahmin etmemiştim,
ankara'yı geçtim sistemin böyle işlediğini görmek beni çok üzdü sözlük,
oturup hesap yapsam diyorum, bu hükümete bir gram yararım olmadan burada yaşayabilir miyim diye kafa yordum,
sonra vazgeçtim,
sonra şey dedim,
And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way
but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
evet kendime gaz verirken yabancı dil kullanıyorum sözlük, etkili olmuyor değil.
bence ben salağım sözlük. normal zekanın altında seyreden bir kafa yapım var.
o'na iyi olduğumu söylemiştim. evet iyiyim iyi olmasına ama dayananacak gücüm kalmadı. yıprandım. mesela telaffuz kabiliyetimi az da olsa kaybettim, konuşmam bozuldu. iş yerinde telefonlara baktırtmıyorlar, toplantılara katılamıyorum bu yüzden hatta eve misafir kabul etmiyor ailem. kimse görmesin bu halimi diye. bazen takılıp kalıyorum, aklımdan kurduğum cümleyi söze dökerken 10-15 saniye takılı kalıyorum. doktoru aradım, biraz daha sık dişini dedi, normalmiş bunlar. biraz da zayıfladım yine. bazen damaklarım kanıyor, mesela dün gece kadıköy sahilindeydik, millet o gecenin ayazında montla dururken ben terliyordum.

tamam iyiyim ama çok yüklendim kendime. allah sonumu hayretsin.
25 yaşım için düşündüklerim işe git eve gel yorgana kılıf geçir bulaşıkları yıka puding yap 12den önce uyu değildi ulen benim şu sıralar dünyayı dolaşıyo olmam tamam hadi en azından bir iki ülke görmüş olmam gerekiyordu 12 den önce uyumayacaktım arabam olacaktı haftanın 4 günü çıkacaktım en azından filmlerimi laptopda izlemeyecektim pehh isyaaannnnn..
Tugceyi uzdugu icin omeri oldurmek istiyorum -.-
Mecburen "peki" dedim bana kalsa sarılıp kaburgasını kırardım.
bugün çok etkilendim senden beee.
"Ters yönde olmam, sizin kaba olmanızı gerektirmez tımam mıa?" dedi. Yok, tekme falan atmadım. "Hanımefendi, trafiği kilitliyorsunuz." dedim.

ters yönde olmak onun için çok normaldi ve trafik umrunda değildi.
bazen ruhum çekilmiş gibi oluyor cesedimden soğuyorum donuyorum el ayak buz. tutuluyor dilim nevrim dönüyor ot çekince böyle oluyordu. artık ot almıyorum. çünkü artık ihtiyacım yok. bir anı yüz parçaya bölüp tadına bakabiliyorum. hafif sizofrenimsi kekremsi bir tat! bir kalıntı gırtlağımda takılıp kalıyor. acımıyor ki hiç. ama kanıyor öldürmez korkma. intihar da böyle mi? üşürmüş insan? soğuktaki uyku sıcaktakinden daha cezbedici. bunun içindir ki ebedi uyku dalınca insan ceset soğuyor olsa gerek. çok soğuksun bana karşı bitanem koynunda uyuyabilir miyim?
teyzem gibi olmaktan korkuyordum ama onun gibi olduğumu, ona benzediğimi farkediyorum.
artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.