bugün

ne olursa olsun memur olduğuma seviniyorum lan yine de. temmuz ayında mis gibi tatilimi yaptım 20 gün izin kullandım. bayramlar hafta sonları da cabası yarın da dahil önümüz deki hafta komple izinliyim. toplam 9 gün izin ohh mis. önümüz kuran bayramı 10 gün resmi izin var büyük ihtimal. e 2000 liraya yakında bi maaşı var bu işin. daha ne olsun, kendimi de seviyorum işimi de. *
üniversiteyi yarıda bırakıp çok uzaklara gidesim var sözlük, hiç tanımadığım insanların içine karışasım, her anı fotoğraflayasım, insanlara yardım edip ortadan kaybolasım, arkamda kimseyi bırakmadan tek başıma yaşıyasım var. Özgürce dilediğim gibi ...
sevgilimin kokusunu özledim. yok lan şaka sabah kahvaltı hazırlayacak biri olsa kafi... üşeniyorum mk. aile ziyareti kısa kesilir benim bildiğim 2 hafta ne ya püh.
belki de izmir hiç gidemeyeceğim için sıkıcı geliyordur. kim bilir.
artık neden diye sormuyorum. çünkü biliyorum, eminim, şüphesiz ki küçük balık hep bendim. ve bir parmak şıklatmasıyla yok olabilmeyi diliyorum. bazen şıklatıyorum da. ama bir bok olmuyor. yok olmuyorum. soyum tükenmiyor. sahne dolu görünsün diye oraya koyulmuş bir dekorum sadece.
- gece yazılan entryleri oylayan bot hesaplar olsun istiyorum. ne lan bu kendi kendime konuşuyormuşum gibi.

- şiddete meylim genetik.

- esra elönü'yü sevmiyorum.

- blog yazıyorum, okunsun istiyorum; http://yaslicocuklar.blogspot.com

- 5 saat sonra dersim var.

- sonbaharın ta amına koyim.

- hızlı konuşunca istem dışı olarak şiveye bağlıyorum.

- canım sıkılınca çok küfür ediyorum.

- çok sıkılıyorum amnskym.

- denizi olmayan iller daha sempatik geliyor.

- monte cristo kontunu en az on beş kere izledim.

- şu sıralar "çüş" ünlemi yerine "jöh" diyorum, sebepsiz.
yaklaşık bir saati geçti sözlükteyim ve daha dişe dokunur tek entri okumadım.
yaklaşık bir saati geçti sözlükteyim ve daha dişe dokunur tek bir entri girmedim. (#16974354)
emmy ödül töreninde Matthew Perry sunum yaptı ama benim tek gördüğüm 45 yaşında bir Chandler Bing'di

editledim: imla
kadınlara güvenmeyeceksin amına koyim. yani bak bana da güvenmeyeceksin gerçi. ben de itin biriyim, adi kişiliksiz herifin tekiyim yani bana kalırsa. başkasına kalsa ne derler benim hakkımda allah bilir.

her neyse bir kız vardı, ben bununla tanıştım efendim, mesajlaşmalar falan diz boyu, ama o kadar güzel mesajlaşıyoruz ki görmeniz lazım. 45 dakika konuştum, telefonunu aldım. 1 hafta mesajlaştık falan. sonra buluşalım dedik, buluştuk, her şey o kadar mükemmeldi ki. bu kadar olamazdı yani. haftaya istersen daha uzun konuşuruz dedi, tabii ki olur, dedim. her şey için teşekkürler dedi, öptü etti, gidiş o gidişti. sonra mesajlarıma da aramalarıma da cevap vermedi. sanırım sözlükteki terbiyesiz entrylerimi falan gördü ama nickimi de bilmiyordu.

her neyse olum, bunlar çok eski olaylar, bak sabahın köründe aklıma geldi. bir yerlerde kayıtlı olmasını istedim. ulan allahtan umursamıyorum böyle olayları.

özet: her sikim hıyar diyene elinde tuzla koşma.
bütün özel msjlarımı sildim. geçmişe bir sünger çekitihashıajısjom.
heyecanlı değilmiş numarası yapıyorum kalktığımdan beri ama heyecandan gebericem sözlük. Bugün üniversitenin ilk günü.
dumandan gönülü daha dinlemeyenlere gelsin.

siktirin gidin lan taş gibi olmuş hemen dinleyin.
dün gece çok zaman sonra 2 tek attım tekirdağ ın en meşhurundan. hemen çarptı sözlük, içemiyorum artık, belki de şerefine içmeye değecek insan göremiyorum.
Sevgili sözlük
hayatım 10 günde değişti resmen.
üniversite 2. sınıfa başlayacam bugün ama
hayatımın fırsatı 10 gün önce geldi
10 gün önce cv'mden bana ulaştı bir şirket.
Şirket'in sahibi ünal aysal...
Beni satış uzmanlığı işi için çağırdılar.
Part time yapabileceğimi söyledim.
Bana verdikleri ücret beklediğimin 2-3 katı oldu.
Ve iş de tam istediğim gibi
mekan bağlama...
Takım elbise giyiyorum her gün
işleri çok çabuk kapıyorum.
Hayatım çok iyi yönde değişti.
Eskilerden kız arkadaşlarım bana dönmek istediler
yine bu 10 gün içinde...
Finansal özgürlüğümü aldım.
artık geriye kalan tek olay yeni eve çıkmam.
Çok mutluyum..
1 sene önce çok dert etmiştim bazı olayları
kız arkadaşımdan ayrılmam
istediğim okulu kazanamam
vs.
Çok kafaya takmıştım.
Şimdi görüyorum ki hayat kafaya takmadan çok güzel.

istediğinize odaklanın fazla kasmayın hayat hep böyle güzel.
Kendimi sıktığım zamanlar mutlu olduğum günleri hatırlamıyorum bile.

Şimdi ise gerçekten çok mutluyum.

Yaşadıklarımdan öğrendiğim şey:
Hiçbir zaman büyük beklentilerin içine düşmeyeceksiniz.
Allah bizi en çok beklediklerimizle
en çok o'nsuz yapamam dediklerimizle sınıyor çünkü...

Kız konusuna gelince o konuyu da akışına bıraktım...
bu sefer sıçtık sözlük, hemde öyle böyle değil.
herzaman benim kızlara yaptığımı umursamazlığımı şimdi bana öyle biri yapıyorki ne iş yapabiliyorum ne dehayattan zevk alıyorum.
arıyorum açmıyor, insanoğlu hep umut işte.
sabır, sabır, sabır...
Bugün üniversiteye başladım.
millet yeni insanlarla tanışmaya geliyor. Ben de onun için geldim. Ama biliyorum ki hiç arkadaşım olmayacak ve asla sevgilim olmayacak. Açık ve net.
farkında olmadıgımı dusunduklerı cogu seyin farkında olmamın farkında olsalardı sacma agız aramalarla beni yormazlardı diye dusunuyorum. * *
sen vefat ettin ya,
ben dudaklarını mühürlemiş, kalbini seninle beraber gömmüş ve kavuşmayı mahşere bırakmış..

sen vefat ettin ya,
mutluluk çölde serap, sabır elde tesbih, umut bir mum ışığı..

sen vefat ettin ya,
artık zaman çiçek açmayan bahar, bitmeyen zemheri..
okula gittim geldim hiç soran yok ilk gün nasıl geçti diye. *
sen gittin kokun kaldı. seni ben gönderdim. şimdi yalvarsam geri gelirmisin. sana git derken bile geri gel diyorum. guruma sıçım sözlük. sen de gelme puşt.
kendimi her an felç geçirecekmiş gibi hazırlıyorum. hiçbir uzvumu hareket ettirmeden sadece aklım ile saatlerce konuşuyor, dilimin en ufak bir hareket bile etmesine izin vermiyorum. yaklaşık 6-7 aylık denemelerim sonucunda artık yavaş yavaş bu duruma alıştım. ilk zamanlar çok zor oluyordu, ama şimdi yavaş yavaş bu moda girdim. tabii gerçeği kadar etkili olamayacağını biliyorum.
yoruldum, bıktım.
ergence bir serzeniş ya da isyan değil. beni sıkan facebook şifresini vermediği için küstüğüm sevgilim ya da uzaktan kestiğim kız değil.
ben en iyisi için çabaladıkça, ben kendim için hep daha iyi hedefler belirledikçe, önüme sorunların çıkması.

eğitim sisteminin amına koyimb. bu sayfalarca uzayabilecek yazının tek cümlelik özeti budur.
iş yerimde Finans bölümündeki kıza çok aşığım.
konservatuar sınavını kazandım. sürpriz olmadı kazanacağımı biliyordum zaten, beni almayacaklarda kimi alacaklar? *