bugün

ben de *danışmanıma hadi görüşürüz dedim. ben de anormalim galiba.
bursa'ya gitmek istemiyorum, eskişehir'de de kalmak istemiyorum, ben istanbul'a aitim ama o pek sallamıyor beni..* *
ben, gittiğim bir cafe'den çıkarken, garsona "gene bekleriz" demiş birisiyim. anormal miyim?
"uzay mekiği kiralayıp marslılar'ı taciz edesim var -lan-." anormalim ben.
sözlükte normal birisi yok anlaşılan. ben de onlardan birisiyim. lisedeki biyoloji hocama "baba!" diye seslenmiş bir insanım. hoca babam değildi, ayrıca kendisi kadındı. buna ne diyeceksiniz?
sevgililer gününü ipek5le geçirmek istiyorum ama o yok. çok fenayım sözlük.
"şişme kadın kiralayıp satıcıyı taciz edesim var" gayet de anormalim ben.*
nefret ettiğim kuzenimin başına çekirdek kabuklarını, fıstık kabuklarını fırlatan bendim. küçükken yaz tatilinde bir araya geldiğimizde o görmeden bir ağaca çıkar, pusuya yatardım. sonra da kafasına nişan alıp, saçlarını berbat ederdim. o uyurken yatağına böcekleri koyan da bendim. ama napayım sözlük, o da o kadar gıcık olmasın.
kendimi devamlı dünyanın en iyi birşeyi seçiyorum (#1286147). sanırım yaşlanıyorum.
"haddi lennn" demek bana büyük bir mutluluk veriyor ama nezaketten ödün vermemek adına söyleyemiyorum sözlük.
kardeşimin kafasını o daha bebekken bir yere çarpmıştım yalnışlıkla. daha bir kaç aylıktı ve annem ona göz kulak olmam için tenbihlemiş, onu bana emanet etmişti. kızaran ve şişen alnını annemin fondöteniyle kapatmaya çalışmış, çok çok çok ama çok üzülmüştüm. *
siliklerim bana garip bir mutluluk veriyor. yoksa ben anormal miyim sözlük? gelişmelerdeki, özel mesajdaki ve silikteki mavi ışığı görünce mutlu oluyorum.
itiraf ediyorumki;

birşeyleri öldürmekten ya da bunun hayalini kurmaktan zevk alıyorum. (kadınlar ve çocuklar bir de hayvanlar hariç*)
kendi hayatımdaki değişimlere yetişemeyen insanları hayatımdan çıkarmak bana hiçbir vicdan azabı yaşatmıyor.
herşeyimle bir akrep burcu erkeği olmaktan mutluyum.
uludağ sözlüğü seviyorum *
bir yerin bana tam uygun ya$anılacak bir yer olduğunu farkediyorum. ama oraya gitmenin imkansızlığının da farkında oluyorum. bir süre sonra çevremdekilere oraya gitmek istediğimi söyleyip duruyorum. ama yetkili mercilere gitmediğim için bu istek, hep muallakta kalıyor. sonra bu istek, dayanılmazlık boyutuna geliyor. konsolosluğuna ba$vuruyorum. "gitmek istiyorum oraya i$te" diye haykırıyorum. cevap gelmiyor, ama seni burada istemiyoruz da demiyor. hep bir umut bekliyorum. sonra haber geliyor, "misafir olarak birkaç gün sizi ağırlarız" diye... sevinçten havalara uçuyorum. hazırlığımı yapıp uçuyorum oraya. gezmedik sokak, görmedik mekan, uğramadık yer bırakmıyorum. ama gitme vakti de pek çabuk geliyor. uçağa binerken son bir bakı$ atıyorum oraya. gözlerim doluyor, bırakmak istemiyorum. ama yine de orayı görebildiğim, biraz tadını çıkarabildiğim için çok sevinçliyim diyorum. uçağım oradan kalkıp havada süzülürken, o yerin benden bilmem kaç milyon ı$ık hızı uzakla$tığını dü$ünüyorum. beklentilerimin bo$a çıkmasından dolayı çok korkuyorum. *
ilkokul 1 e giderken altıma sıçtım.

edit: en beğenilen entrylerime giren entrye bak. *
edit2: lütfen daha fazla olumlu oy vermeyiniz. rezil oldum zaten olacağım kadar.
dün arkadaşı yurduna bıraktıktan sonra arabayla geri geri giderken kontrolü kaybetmem sonucu(nasıl oluyosa) duran bi arabaya çarptım.sahibini yarım saat aradım bulamadım.arkadaşımdan arabanın camına benim telefon numaramı bırakmasını söyledim.daha sonra aynı arkadaşa telefon edip o kağıdı geri almasını rica ettim.bu yüzden dünden beri vicdan muhasebesi yapmaktayım.bütün veriler değerlendirildiğinde sanırım şu sonuç ortaya çıkıyor:evet,ben o arabaya çarpıp kaçtım.
birçok futbolcunun tanıtımını yapmamın sebebi sözlüğün bilgi dağarcığını genişletmek istememdir. ayrıca özel mesajlarıma cevap vermeyen yazarlara da ayar oluyorum.

(bkz: ayar oluyorum ne lan)
(bkz: lan mı canım sağolsun)
kendimi çok seviyorum, küçük şeylere fazla takıyorum, duygularımı uç noktalarda yaşıyorum, aşka inanıyorum, mazoşist ve sadist duygulara sahibim, boyun ile ilgili ciddi takıntım var, boyun kırmak * ve (bkz: boyundan kan emmek) gibi.annemle bunca senedir hiçbir şey paylaşmadım, onunla konuşmayı daha yeni öğreniyorum *, kardeşim için her şeyi yaparım, siyah göz kalemim olmadan yapamam, itiraf.com okuyorum, çok fazla arkadaşım yok çünkü insanlara güvenmiyorum, alttan ders bırakmaktan nefret ediyorum çünkü başarılı olunca egom tatmin oluyor *, yüzde yüz dürüstlükten yanayım, -bazen acı da olsa-.rüyalarımda tabut, ölüm gibi acayip şeyler görüyorum, ve bazen rüyalarım gerçekleşiyor, mistik konularla ilgileniyorum.ağlayınca çok rahatlıyorum, yurt dışına gidip kötü evlerde kalıp, derdimi anlatamayıp sürünmek istiyorum, öldükten sonrasını çok merak ediyorum, nietzschemle tabanlarımız ağrıyana dek sürtmeye bayılıyorum.
*
(bkz: öndeki aracı takip et)
filmlerden özendiğim bu cümleyi hep söylemek isterdim. arkadaşların arabasına binince aynı etkiyi yapmadığından bir keresinde taksiye biner binmez böyle bir laf ettim. adam feleğini şaşırdı yeminlen. ben derdimi anlatana kadar, bir kamyoneti 1.5 km kadar takip ettik. neyseki kamyonet de gideceğim yere gidiyormuş...
grand ekinoks a hayranım..
çok aşıktım ben. midemdeki kelebeklerle başladı yaşamaya, iki yabancıyla hayat buldu. sonra bir sabah uyandım kelebekler ölmüş, iki yabancı susmuştu. o sabah anladım ki ben onda artık yoktum.
süperkupakızı na "merhaba ben erkan" diye mesaj attım. umutluyum...
burada birşeylerin neden itiraf edildiğini anlamadığımı itiraf ediyorum sözlük.
an itibariyle üyesi olduğum bilardo sitesinden atıldım. 1 gün süreyle girmem yasak. dumurum...
şubat ayında çimlere oturup, montumu çıkarıp dondurma yedim, şimdi de deliler gibi üşüyorum sözlük. girp olmaktan da korkuyorum sözlük. e peki şimdi nolacak sözlük, bana bir açıklama yap sözlük, haydi bekliyorum sözlük.