bugün

itiraf ediyorum. arnıldı seviyorum sözlük.öle böle diil. ama, benden popüler olmasını da hazmedemiyorum. öle böle diil. sözlük, sen hep beni sev olur mu?
itiraf ediyorum. sözlük insan itirafa başlayamıyo... evi bok götürüyo sözlük. alerji oldum her yanım kaşınıyo ama, ben kendimi tutuyorum sözlük...
itiraf ediyorum. birkaç hafta önce kendimi, ünlü türk düşünür seray sever'in yeni bir karar adlı şarkısını mırıldanırken yakalamışımdır. cezamı verdim tabi, ayrı konu.
eğer bana bir şey olur da fotoğraflarım gazeteye, televizyona falan çıkar diye, evdeki gözönünde bulunan bütün fotoğraflarımı, yakışıklı fotoğraflar çektirip yenileriyle değiştirdim...
itiraf ediyorum. ben aslında bayanım, o zirvelere gelen benim abim di. kız bakıyo kendine...
hayatımda ilk kez orjin bir zippoya sahip oldum...diğer kolpa zippoLarımı "gerçek uLan bu" diye milleti kandırdım...utanıyor muyum?hayır...* * * *
iftira ediyorum montajelemanı kişisinin gözleri mavi.masmavi hatta.öle böle diil...
itiraf ediyorum tecavüzcü coşkun bir zamanlar idolümdü... ama o zamanlar tecavüzcü diye bir meslek var zannediyordum.*
itiraf ediyorum tüm sözlük bayanlarının mayo ve iç çamaşırı tamiratına talibim efenim. uygun fiyat, güvenli servis... ayrıca gizli kameralı soyunma odalarımız mevcuttur...
sözlük..başlığın ilk entrysine yazmama rağmen kimse ukte vermeyi bilmediğime inanmadı..
neyse ki dün gece rüyamda ak sakallı bir dede gördüm..o anlattı nasıl verildiğini, sağolsun..burdakilerden hayır yok sözlük..*
aby'ye söz verilirse,
''itiraf ediyorum! pokemon'un bütün bölümlerini izledim! hem de zevkle!'' cevabını vereceği durumdur.
(bkz: itiraf ediyorum eksi yazari olmak istiyorum)
itiraf ediyorum.james hetfield benim.burda kendi reklamimi yapiyorum.albumlerimiz cok satsin diye butun sozluklere uye olup,grubumu ovuyorum.
itiraf ediyorum beyanlarım silindiğinde ve gerekçeleri bana ucuz geldiğinde çok sisnirleniyorum. kacga dövüş sevmememe rağmen birilerini dövesim bi yerleri dağıtasım geliyor. sanırım asabiyim sözlük...
ititraf ediyorum,ortaokul ikinci sınıfta bir kız arkadasımın cantasından düsürdügü pedi gizlice alıp sınıfın tahtasına ben yapıstırmıstım * * *.
sözlük gene ben...itiraf ediyorum. içki içemiyom sözlük herkes lıkır lıkır götürüyo. bana tadı iğrenç geliyo acı geliyo.sonra sarhoş olmak filanda iğrenç geliyo... ben kolada sevmiyom. sözlük süt seviyom ben. nesquickli süt seviyom hemide...
sözlük itiraf ediyorum;

+pınarbaşı burma burma daki "oğlan bizim, kız bizim" lafını uzun süre "orman bizim kız bizim" sanıyordum..
+yazım kurallarına dikkat etmeye çalışırım özellikle "de"nin yazımına takıntılı haldeyim..ama "şey" kelimesinin yazılışını yeni öğreniyorum..*
+bu başlığı açarak belki sözlüğü itiraf.coma çevirdim..ama bir sürü tek tek itiraf başlığı açılacağına hepsi bu başlık altında toplansın diye düşündüm..
+bu 1881. entryim ve ben mustafa kemal ataturk başlığına yazmayı düşünüyordum ama dayanamadım sözlük, üzgünüm..
itiraf ediyorum;

-yillarca kemale asayis in ber oldugunun anlatilmaya calisildigini zannettim.
(bkz: asayis berkemal)
-tavla oynamayi anca bu yasimda ogrendim. hala sayarak oynuyorum. bu sebepten oynamayip yapacak cok daha onemli islerim varmis gibi davraniyorum.
-bi kere demet akalinin sarkisini bagira bagira soyleyip dans ettim. sarkiyi hatirlamiom vallaha billaha.
evet artık açıklıyorum bu utançla daha fazla yaşayamam. ben ünv. okurken ilk sene stajımı naylon staj olarak yaptım. kendimden utanıyorum.*
zamanı geldi artık,acıklıyorum, emek ilkogretim okulunda ders cıkışında çişini yapıp yapmamakta kararsız kalan optimus prime,evde yaparım der,ve kuzeni ile yola koyulur,ancak bir dakika sonra dayanamayaz,kuzeni de kızdır,söyle der;
-sen iki dakka beni bekle.
sonra ilk apartmanın kapısından içeri girip,kapının arkasını sular. * *
Ekşi'de yazar olmak zirveden zirveye akmak istiyorum

(bkz: Redbull+ votkanın libidoya etkisi)
(#57564) numaralı entrimi okurken ki şubatta yazmışım itiraf ediyorum sevgilimden o gün ayrılmıştım. *
itiraf ediyorum geçen gün bir arkadaşla oynadığım tavlada 5-0 yenildiğim için artık karga ile kapışmak için cesaretimi toplayamıyorum sözlük. böyle bir yenilgiyi hiç almamıştım ve hazmedemiyorum. * *
asiti kaçmış kola ablaymış.ve ben bunu daha yeni öğrendim.şaşırdım açıkçası.nedenini bilmiyorum ama şaşırdım yani.ama karga da çıkıp özel mesajla ''kardeş ben liv tyler'ı çok beğenirim ama erkek değilim'' derse işte o zaman delirdiğimi düşünürüm. *
itiraf ediyorum;

birkaç gündür ismail yknın allah belanı versin şarkısını dinliyorum..evet..

aylar sonra gelen edit: ben dediydim dimi size? bak şimdi herkes dinliyor.ahah ben keşfettim şarkıyı...*