bugün

grup 84'ün ilk çıktığı dönemlerde, isimlerini garip 84 olarak anlamıştım ve baya bir dönem öyle sanmıştım. içimden ''ulan bunların hepsi yetimhanede büyümüş herhalde, ondan isimleri garip 84'' demiştim. **
2 yaşında kreşe gitmeye başladığımın ilk günü altıma sıçıp düşenleri ayakkabıya toplamışım. öyle diyor annem.
o kadar sıkılıyorum ki bu sıralar, dans klübüne yazılmayı düşünüyorum.
en iyi arkadaşım dediğim kız, günden güne benden uzaklaşıyor. geçen salı ona ettiğim ilan ı aşk bunda etkili sanırım.
+ sırf hoşlandığım kız istedi diye rapunzel i okuyorum ona anlatabilmek için... hem de neredeyse iki üç günde bir, iyice öğreneyim ki afallamıyım diye...

+ bu aralar çok yalan söylemeye başladım... dur bakalım bikaç tanesi yakalıycak ama hayırlısı...

+ hergün yeni bir kazık yiyoruz ev olarak ama ben biliyorum ev sahibine yapacaklarımı... az kaldı...

+ sanırım bu dönem üçüncü sınıf olamayacağım, ve hayatımda ilk kez verdiğim bir sözü tutamamış olacağım...

+ annemi özledim... hem de çok... sigara içme be oğlum yazık ciğerlerine demesini bile...

+ çalıştığım yeri ilk başta çok seviyordum hatta para almasam bile olur diyordum ama para almama rağmen sanırım artık ondan da sıkıldım.. herhalde bir iki ay sonra bırakacağım... zaten işleri aksatmaya başladım ben çıkmazsam o zamana kadar onlar sepetlerler beni...

+ çok büyük bir oyun oynuyorum, öyle böyle değil... inşallah hasarsız bitecek bu doksan dakika...
-ortaokulda sırayı cekerken osururdum.sıranın cıkardıgı sesle kamufile edicegimim sanırdım.
-ev arkadaslarımdan birine sinir oluyorum öyleki bi gece uyurken sacından bi tutam kestim.ama sabah kalkınca yüzüne gülüyom.adimiyim neyim
-bi keresinde sırf kıskanclıktan sevgılısın verdigi saksılı cicegi balkondan attım.sonrada rüzgar yapmıstır dedim haziran ayında üstelik.oda inandı salak sanırım:)
-aynaya bakarak sarkı söylerim.
-bigün ünlü olabilecegime inanıyorum
-3 gün aynı corabı giydigim olmustur.
-ev arkadaslarım 1 aydır sigarayı bıraktıgımı sanıyor bense balkonda 3 sigarayı ardarda iciyom
şimdiyi hatırlamak adına girdiğim bir entryidir ve özeli bende kalacaktır,itirafım budur sözlük.
ve belki bir gün sözlük ...
msn listemde bir kız var. size yemin edebilirim ki hergun aynı seyleri yasamaktan yoruldum.

msnde nickine ayrıldık bitti hayat bu iste yazıyor. noldu ayrıldınız mı derken evet bu sefer kesin bitti diyor, ertesi gun bi bakıyorum x&y forever. ya tamam barıstınız guzel ama bu bi kac kez hadi olur onu da anlarım ama yaklasık 2 ay boyunca her allahın gunu olur mu yapma gozunu seveyim bıktım artık.

ne cocuklar duymasını palavra ordaki ayrılıklar siz gelin gorun bi bunları cocuklar duymasındaki ayrılıklar vız gelir.
itiraf ediyorum kardeşim küçükken, ayaklarımdan korkardı. ben de her defasında ranzamızın ucundan ayaklarımı gösterir, korkuturdum. zavallı cıyak cıyak bağırmaya, ardından ağlamaya başlardı. annemle babam uyanıp gelirlerdi ne oldu bu çocuğa, diye.

lakin o gün bugündür anlayamadığım şey; bi ayaktan nasıl bu kadar korkulur? şimdi onun ayakları benimkinin iki katı! *
10 kasimda yazar olduğum mesajı gelmiş çaylaklıktan çıktığım fakat kendimi çaylaklığa fazla kaptırmış olmam nedeniyle 12 aralıktı (yanlış hatırlamıyorsam) yazar olduğumu anladığım gün.
aşı olmaktan çok korktuğum için ilkokuldayken kimse farkına varmadan,sıradan kolumu kapatarak çıkardım ve ben aşı oldum derdim bu nedenledir ki şu an bir kaç aşım eksiktir..
babamın bilmem nerden bulup onca km katettikten sonra getirdiği ve evin küçücük bahçesine özene bezene ektiği, her gün iki kez suladığı, üzerine karınca çıkmasın diye neredeyse başında nöbet tuttuğu, ''vay be, işte benim eserim'' diyerek iç geçirdiği, biz evlatlarından daha çok sevdiği mandalina ağacının verdiği ilk mandalinaları (ki zaten toplam dört adettir) koparanlar mahallemizin afacan çocukları değildi.

kim olduğunu söyleyecek kadar cesur değilim. ne olur ne olmaz.*
ve yine bir keresinde 10 tane penisilin iğnesi verilmişti her öğleden sonra bisikletle sağlık ocağına o günkü iğneği olmak üzere yola çıkar,sonra bi müddet dolaşır penisilini bi çöpe atar ve eve o günkü iğneyi yaptırdım diye dönerdim..bu penisilinler bitinceye kadar yani 10 gün süreyle böyle devam etmişti.
dün 22* tane eti püf yedim.* çok mutluyum.**
5 ay önce aşırı votka yüzünden alkol komasına girdiğimden beridir votkayı andıran kola, gazoz, sprite gibi şeyler içemiyorum. kolonya koklayamıyorum.

edit: smirnoff teması yüzünden 3 kere kustum bugün.
liseye ilk başladığımda boyum hormonlu arkadaşlarımdan (bkz: allah belanızı versin) kısa olduğu için onlarla fotoğraf çektireceğim zaman parmak uçlarımda yükselir öyle çektirirdim, kompleksli ve agresiftim... *
2000'li yılların başında ruhsar adlı diziyi beğenerek takip ediyordum. utandım lan.
sözlükten çevre yapmak istiyorum. başka bir sözlüğün yazarları tarafından tartaklandığımda sözlükten adam toplayım kavga çıkartmak istiyorum. çok istiyorum...
eksi oy almaktan gocunmuyorum... ancak okumadan eksi verenlere uyuz oluyorum... kendisini hayat kadını çocuğu adlediyorum... yani okumadığı için, objektif değerlendirmede bulnmadığı için, adam olmadığı için.

ben itiraf etmekten bıkmadım, ancak seri eksi oy veren ibnem küfür yemekten bıkmadı.
kendisine daha önce ana avrat küfrettiğimi belirtmiştim yine bu sayfalarda...

ahanda an itibari ile son girdiğim entryler;

1. hak ettigi yere bir turlu gelememis unluler/(#1027198)
2. yaran fikralar/(#1027171)
3. tavlada 5 4 yenilmek/(#1026191)
4. tavla oynarken gelen ucuncu kisi/(#1026178)
5. ogrenci evi yemekleri/#1025353)
6. bedelli ciksin akp ye oy veririm/(#1025247)
7. okunmamis her gazete yenidir/(#1025243)
8. gazete okumayan insan/(#1025234)
9. alex i buyuk oyuncu gorme sorunsali/(#1023358)
10. yilbasi camina 4000 ytl veren insan/(#1023050)
11. hellori/(#1022907)

peki ya en son eksi oylananlarım;
yilbasi camina 4000 ytl veren insan/ (#1023050)
hellori/(#1022907)
bedelli ciksin akp ye oy veririm/(#1025247)
ogrenci evi yemekleri/(#1025353)
tavla oynarken gelen ucuncu kisi/(#1026178)
tavlada 5 4 yenilmek/(#1026191)
yaran fikralar/(#1027171)
hak ettigi yere bir turlu gelememis unluler/(#1027198)

bak ben itiraf ediyorum, sana ana avrat sövüyorum... çık delikanlı gibi itiraf et sen de, ben seri eksi oy veren ibneyim de, cinsel tercihini itiraf et bu sayfalarda... bak ben itiraf ettim rahatladım...
(#921769) ders almıyorsun ki; kalitesiz yazar... bak daha önce de çok sağlam küfürler etmiştim sana... o değil de merak ettiğim bir şey var o annesi kötü yola düşmüş, insan suretindeki angutun acaba kulakları çınlıyor mu?
çoluk çocuk dolu burası... ıyy... *
sozlukteki at gozluklu insanlari gorup guzel ulkemden gocesim geliyo...
tutan mi var
cafe varuna' daki garson kızdan hoşlanıyorum.
kanal 7, ntv ve tgrt'deki kadın haber spikerlerine hasta oluyorum.
eski sevgilimin avatarlarını prt sc tusuyla painte kopyalıyorum. albüm yapıcam. takıntı oldu, saplantı oldu, kendimi durduramıyorum. ayrıca eski sevgilimi sevmiyorum, hiç de sevmedim. *
benim bir derdim var bu hayatla.