bugün

yaklaşık 6 ay sonra doğru düzgün televizyon izledim desem yeridir sözlük. bu aptal kutusu yeni televizyonumun karşısında açtım behzat ç yi, sıraladım içkilerimi yayıla yayıla keyif yaptım. bu bölüm de karakterler içki içmedi * . şerefe yapamadan bölüm bitti. gece chicago bulls - los angeles lakers seyriyle devam ediyor. aman sabahlar olmasın. zaten günde 3-4 saat uykuyla işe gidiyorum. nba de başladı tamam artık.
uzun zamandır dökülmeyen gözyaşlarını telafi edercesine günlerce nasıl ağlayabilir bir insan..nasıl aynı içtenlikle hıçkırmaya devam edilebilir gözlerden yaş gelmese bile..aklım almıyor sözlük, almıyor..her şeyiyle yine de yaşanmaya değer aşk..
Sozluk sozluk acaip paranoyaklastim su an. Ya o aslinda o degil de diger o'ysa? Cok komik ya. Ikisi olan teki yerim ben. Bu sah mat midir? Olabilir. *
bu saatler günün en güzel zamanları diye düşünmüşümdür her zaman. aklıma geldi birden kashmir. sanırım bugün evi temizlerken çektiğim koltuğun arkasından sigara bulmak kadar yüzümde bir gülümsemeye neden oldu. sanırım gidip bir tekel bulmalıyım ama bugün keyiften bir birayı en azından hakettim böyle mutluluğu yakalamak her zaman mümkün olmuyor elbet.
ev kirasının yarısını yemişim arkadaşlar şimdilik sormuyor ev sahibi de sormuyor o zaman şimdilik sıkıntı yok.
yalnızım lan.
Çok cirkinim be sözlük. Ilacı yokmudur bunun diye Arastima yapmayı düşünüyorum.
Gece yatmadan önce gelen az çiş ile bir türlü uzlaşamıyoruz be sözlük.

Bak "gece uyumadan önce gelen az çiş"! Çık git hayatımdan lütfen. Şu yorgandan sürekli senin yüzünden ayrılmak ne zor biliyor musun? Senin yüzünden artık hiç sıvı tüketmiyorum buna rağmen memban nedir anlayamadım.
"bir şey diyeceğim." yazmayı biliyorum sözlük.
elime kağıdı kalemi alıp sayfalarca yazasım var sözlük. içimden geçen çok şey var, yazmaya değer. okuduklarımı, beni etkileyen şeyleri harmanlayıp kendi iç dünyamın ürünü olacak şekilde çok şey yazasım var ama o kadar karmaşık ki toparlayamıyorum beynimi. sanki ben daktilonun tuşlarına bastıkça o tuşlar tek bir noktaya vuruyor. her harf birbiri üstüne yazıyor. ve sonunda karma karışık ne oldu anlaşılmayan harfler topluluğu oluyor tıpkı kendini tekrarlayan karışık bir alfabe gibi. beynimi toparlamaksa çok zor sözlük bunu becerecek güçte değilim henüz.
bizim odaya yeni gelen bi çocuk var. kendi odasındakilerden memnun değildi bu. tanıdığımız kadarıyla efendi de bir insandı. "bizim odadaki arkadaş eve çıktı; onun yerine gel" dedik. demeseydik keşke. çok garip bi insan çıktı. hepberaber güldüğümüz bir muhabbette, bir anda yüksek desibelli, ilginç tepkiler veriyor bazen.
geçen gün uykusunda, "kutlu da olsaydı keşke, sevişirdik" diye sayıkladı. gay midir nedir .mına koduum.
kulaklıkla müzik dinlerken, bir anda şarkıya eşlik etmeye başlıyo bide. bağıra çağıra hem de.
oda olarak çok tırsmaya başladık sözlük. bildiğin seri katil bu herif. dur bakalım.
az önce üst komşuyu pişirip yedim.
hiç umrumda değildi, kafam çok rahattı ya hani artık. ta ki tekrar görene kadarmış o ütopyalar filan. yine de gördüğüme sevindim.
tazmanya canavarı gibi ingilizcemle onca olayı çözdüğüme inanamıyorum *
bir insanın bir cümlesiyle, onun kırmamak için deli gibi düşündüğüz cümleler ona en çok zarar vermek istediğiniz cümlelere dönüşebilir.
çok sevdiğiniz insanlar, bazen aslında o kadar da vazgeçilmeyecek biri gibi durmuyor. bunu anlıyorsunuz. insan değişik bir organizma.
düşündüm de bir gün intihar etmeyi denersem yada buna karar verirsem arka fonda çalan şarkı kesinlikle ;
"I know it's over" olurdu oturdum araştırdım bundan daha iyi bi' şey bulamadım bu an için.
çok tembelim.çok hem de...
biri bana iyi akşamlar dediğinde içimden hep kovalasın tavşanlar demek geliyor.
NE ZAMAN METE iSMiNi DUYSAM KOYUM O GÖTE DiYESiM GELiYOR. AMA BAKIN ŞiMDi BAK BAK.

+mETE, KOYUM O GÖTE.*
Bugün hiç olmadığım kadar arabesk uyandım.

Şimdi bile bu moddayım ve peşpeşe "Ferdi Tayfur - Gizli Sevda" yı dinliyorum... nakaratı yedi bitirdi beni sözlük.
Az önce odamdaki arkadaşlar çıkar çıkmaz, arkalarından büyük bir zevkle osurdum.
sağımda solumda karlı çam ormanları, ben ise sıcacık otobüste müzik dinleyip telefondan entry giriyorum.
Sevgili kocacığım, itiraf etmeliyim ki ben çok pis bir yalancıyım günde 8-10 tane değil bir paket sigara içiyorum ayrıca yılbasında sigarayı bırakmayıda dusunmuyorum yalan söyledim * çok kısa bi müddet gizli gizli içmeye devam edip sonra tekrar salacağımızıda bildiğimden hiç kasmıyorum, iyiyim yani ben böyle tam gaz devam haberin olsun.
rezalet bir kpss denemesinden çıktım. iki gıdım ders çalışma şevkim vardı o da gitti. moral zaten sıfır. öfff atanamayacak mıyım ne? şu an gidip bizi bu kpssyle uğraştıranlara suikast düzenlemek istiyorum.