bugün

ayak masajı eşliğinde akp hükümetinin komple siktirolup ülkeyi terkettiğini ògrenmek.
bir Kemalist ve bir sosyalist ktm duke 200 makinelerle gelip beni film izleyerek bavulla dövmesi. ardından akp bana masaj yaparken ufuk uras'ın istifa ettiğini, siyasi arenayı terkettiğini öğrenmek.

çok şey mi istiyorum?
dünyadaki tüm belaların ona musallat olmasını istediğim biri var. çok istiyorum. ya da hemen yarın gebersin. çok çok istiyorum.
bir bardak su getirenim olsa fena olmaz hani tam da şuan ve de unutmadan sen de geliversen.. Aynı bardaktan su içsek falan.. Su olmak zorunda degil aslında sen gel de buluruz içecek bir şeyler.
Horoza darı lazım, bana bi' karı lazım, O da bu gece lazım.
Şaka bir yana dursun. Huzur isterdim. Sonsuz huzur. Benimle birlikte herkesin içini ferahlatacak, rahatlatacak kadar huzur.
tam şu anda canlı olarak le trio joubran dinlemek..

http://www.youtube.com/watch?v=7SYOqwBYFAo

allahınız varsa fransa dan dışarı çıkın.. 1 seneyi geçti ulan allahsızlar..
hepsi benim olsun mesela *
okuldu, yarınki finaldi, şu an bulunduğum evdi, hepsi bi uçsun gitsin.

içimi çocukluktan kalma garip hislerin kaplayacağı yerlerde bulayım kendimi. rüzgar essin. yaprakların döküldüğü bu mevsimde bir günbatımı bulmuş olalım birbirimizi. hava serin, hava biraz bulutlu. hava bir kuzey ülkesi havası. güneş, sarısıyla yeşili ısıtıyor; ben onun saçları arasından kısık kısık sızan güneşte dağılıyorum. çok geçmeden onun gözlerindeki bulutlarda toplanıyorum tekrardan. sokuluyorum saçının ve güneşin yanından. tüm kokusunu içime çekiyorum sanki annemin yeni yıkadığı mis kokulu çamaşırlardan biriymiş gibi.
` (bkz: bknz vermeyen adam) a yok mu lan bi arkadaş` dediklerimiz.
kamu istekleridir. (bkz: #22480220)
etrafinda ikininizden baska kimsenin bulunmadigi bir yerde, bulutlu bir hava da yagmur kokusunun gelmesi ile efil efil esen bir sessiz bir sonbahar sabahini yasarken mis gibi kokan saclari oksayip derince bir sekilde koklamak.
edit: eksilenecek ne yazdım lan ben.
keşke şu an babam yanımda olsaydı lan sözlük.
kurtulmak istiyorum sözlük.

son çare olarak psikiyatriste gideceğim.
eğer vereceği ilaçlar çare olmazsa kurtulacağım.
Sözlükte büsürü ağır entelektüel, aynı zamanda da über komik abi abla olsun onların girdilerini okuya okuya uyuyakalım inş amin.
huzur, huzur ve tekrar huzur. gerisi hikaye.
kıyameti görmeyi çok fazla istiyorum. hatta en fazla istediğim şey. kıyamet kopmadan bir gün önce ölürsem kendimi asla affetmem.
Allah'ın rızasını kazanmak. Evet...
sonsuz sayıda göz istiyorum. sonra sonsuz sayıdaki göz kapaklarımı kapatıp uyumak istiyorum. o kadar uykum var ki bu ikisiyle yetirmem mümkün değil, ancak sürümden kazanabilirim.
Insan oğlunun istekleri bitmez.
sevdiklerimin mutlu olması. şu grip belasının geçmesi.
daha erken ölmek belki de..
85 ölçülü dik sert 1 çift göğüs. direk kesip yollasanız da olur vücudun geri kalanına ihtiyacım yok.
bütün istediklerime sahibim.

eleyse allahu bi kafin abdehu ? (allah kuluna kafi değil mi ?)

nankörlerden olmaktan allah'a sığınırım.
su. su istiyorum kalkmaya üşeniyorum nolur biri uyansın ve mutfağa doğru gitsin şu lanet evde.
Bir bardak kahve efenim. sütsüz, evet.