bugün

(bkz: aduket) yapmak.
amuda kalkıp (bkz: şınav) çekmek.
gece uyurken duvara kafa atarak uyanmak.
(bkz: piskopat yazar)
Balona, koltuk süngerine, eşya sıkıştırılan köpüğe (çocukken herkes duvara sürtüp kar yağdırırdı sokakta ben hiç yapamadım sözlük) dokunamamak, dokunurken çıkan sesten irkilmek, manyaklık derecesinde "Ha şimdi deprem oldu, olacak" şeklinde yaşamak.
-utanma duygumu kaybettim
-Biriyle küs değilsem huzursuz olurum
-Babamdan başka kimseye güvenmem ve sevdiğim pek söylenemez
Not: kötüyüm ben ya.
cenazelerde gülme krizine girmek.
oyunun ne kadar çok heyecanı artarsa,küfürlerimin yaratıcılığı da bir o kadar artıyor.
+25 yıldır erken kalkmaktan nefret ederim, çok istikrarlıyım.
+etrafımdan yediği çanağa sıçan insanlar eksik olmaz, mıknatıs gibiyim.
+hayata küfretmeyi çok seviyorum.
gittiğim oteldeki kalemleri toplama takıntım var.
kısa hikayeler yazmayı, en azından bir yerlerden başlamayı çok seviyorum.

ve işin en garip tarafı, sabahladığım geceler haricinde aklıma hikaye konusu gelmiyor. mesela dün gece 3 sivrisinek yüzünden sabahı sabah ettim ve telefonuma not almışım, sivrisineklerle alakalı kısa bir hikaye yazacağım.
her gece yarın erken kalkıcam diye kendimi şartlandırıp alarmı 9 a kurarım, 9 da alarm çalınca susturur ve 12 ye kadar uyurum, evet bu bende alışkanlık oldu.
tam 10 saniye durmadan osurabiliyorum.
ajdar'ın çikita muz şarkısını baştan sona dinleyebiliyorum, evet bunu yapıyorum. **
bir başlayınca 11 defaya kadar hapşırıyorum.

Not: Alerjim var.
(bkz: sanırım ilginç bir özelliğim yok)
cesur biri olarak tanınsam da uçan haşeratın tamamından deli gibi tırsarım, sinekten bile.
uzun zamandır görmediğim hatta hayatımda sadece bir kez ve kısa bir süre gördüğüm kişilerin isimlerini unutmam ama yüzlerini tam olarak hatta bazen hiç hatırlamam.
çok pis kin tutarım. *
zıplayamıyorum.5 yaşındayken de 30 cm zıplıyordum şimdi de. ama şimdi zıplayıp kolumu yükseltirsem 2.70. * *
fm oynarken büyük takım yönetemiyorum + bir oyuncu 2 sene benim takımımda durursa ve satarsam üzülüyorum.
pes oynarken ronaldo hariç kimseyle oynayamıyorum. e karşı kanatta kaka ne işe yarayacak o zaman. *
ve en saçması. köprüde yürüyemiyorum. camdan bakamıyorum. ama paraşüt kullanmışlığım da var. yani bi yükseklik korkusu falan da yok. e bu ne o zaman amuha goyim.
girdiğim entrylerden de anlaşıldığı üzere otobüslere aşırı derecede bir ilgim var. günde en az 1 saatimi otobüslere ayırmazsam o gün içim rahat etmiyor. ha, bir de bazen kaldırım taşlarının kesiştiği yerlere 12 kez basmazsam ölecekmişim gibi oluyor. ama neden 12 bilmiyorum.
sürekli dik durduğum için belim çok incedir, sırt üstü uyuduğumda belim asla yere değmez.
seri küfür edebiliyorum.
(bkz: kusarken sıçabilmek)
Sevdiğim her türlü müziği istediğim enstrümanla çalabilirim. Nota bilgisi olmadan, kulaktan. Facebook olayı yokken de facebook gibiydim; herkesi isim soyisim olarak tanırım, hatırlarım. Verilen veyahut da verdiğim sözü asla unutmam. Kulaklarımı oynatıp, dilimi 180 derece döndürebilirim. Çok iyi tasarımlar yaparım. 1 haftada 8 kilo verebilirim (canım isterse). Ki 4 ayda 30 kilo verdim vs vs.

(bkz: Kendimi çok pis övmüşüm gibi geldi)
kafama toka hariç herşeyi takarım.
Eger çok susamışsam birnden su istiyorsam oda bana su vermiyorsa susuzluktan ölsem bile kalkıp su almam.
dilimi burnuma değdirebiliyorum.