bugün

biorezonans ile sigara bırakmaya çalışacağım.yarın randevum var ama itiraf etmeliyim ki çok iradesiz bi herifim umudum yok.
Manyak olmaya karar verdimin çok güzel kız olması.
genelde fenevliler erişemedikleri ciğere bok atmak için galatasaray hakkında uydururlar.
6. Sınıfta kale bodurları kırıp suçu mecburen 8. Sınıflardan bir çocuğun üstüne atmıştık. Okul müdürü saim hoca fena adam döverdi.
Ufak tefek birini seçtik ki, yarın gelip bize salça olamasın.
Saim hoca kenanı patates etti, suçumuz yanımıza kâr kaldı.
Al sana iftira.
Mesela dün 30 kişiden hoşlanmakla itham edilmiş olmam.

Onun arkasından gelenin de " bir de efendi erkek isterler" gibi zan içerikli bir cümle kurması.

Kısacası Hakkıma girildi. Zaten sözlük denilen mecralar kadın düşmanı. Biri taş atsa arkasından gelenler recmediyor. Her neyse hakkımı helal etmeyi hiç istemiyorum ama kalsın. insanlar adaletsiz olsa da kader adaletlidir.
sözlük yazarlarının yalan yanlış ithamları. uplıyım da birbirinizi gömün istedim.

Yazmışım zamanında da, pek olay çıkmamış.
itirafları diye gelip ciddi ciddi entry girdiğim başlık burası sanırım.
Sorunun sürekli karşıda olduğunu söylüyorum ama kendimde olduğunu biliyorum.
Adıma yanlış şeyler yazılıyor. Yalnızca işemedim biraz da sıçtım.
Sözlük yazarlarının yalan yanlış ithamları. Uplıyım da birbirinizi gömün istedim.
Ekrem imamoğlu; ucu dışarda tehlikeli bir örgütün casusudur, bütün amacı haytalık, saçma sapan işlerdir. terlemesinin sebebi ise; mi6 (em ay siks) gizli servisinin cildine yerleştirdiği aşırı terleme sistemiyle, hiçbir yerde parmak izi ve deri kalıntısı bırakmamasını sağlamışlardır. turgut özal'ın ölümünde de parmağı bulunan bu her daim terli adam rus başbakanı vladimir putin ile süt kardeşidir. yani hem ingiliz gizli servisi hem de putin'e çalışan bir "casus ter adam"dır.
Bir kere oldu mu insan kurtulamıyor. Vazgeçtiği an anlıyor bunu. güzel giden bir sürü şeyin ardından hem de.
Sözlük yazarlarının gıybetleridir.
zall adamın dibidir.
ben hariç hepiniz için dışarıda şöyle böyle denmektedir.

tek tek uğraşamam genşler tek seferde aradan çıkardım hepinizi.
Zamanında mesaj atan herkese nude atmış olabilirim. Olmayabilirim de.
olmayan iftiralardır. siz de atmayın kimseye. kötü şeyler bunlar.
nickini vermek istemediğim bir yazar sürekli laf taşıyor. dm'den konuştuklarınıza dikkat edin.
Küçükken abime çok iftira attım, o da kahraman edasıyla her suçumu üstlendi. Masum şeyler, çocukluğu özleten şeyler..
Kimseye atmadım. içim rahat.
Oltamı attım bekliyorum.*
Deden dunyanin en zampara adamiydi.
Merakla beklenendir.
Kafam oldu.

Edit: nerde lan bu kıllı dul
Annemin telefonunu kırmıştım sonra suçu 3 yaşındaki kuzenime attım. Ona kızdılar ama tabi bir şey anlamadı yavrucak.