bugün

Hastalık hastasıyım.
Malesef bruksizmdir, lanet olası bıktım senden.
Kabızım efendim. Kendimi bildim bileli kabızım. Artık bu durumdan zevk alıyorum.
her gün minik pembe aspirin içmezsem bi kaç gün sonra sol gözüm görmüyo. yani görüyo da baktığım yeri göremiyorum. gözümün ortasında kör nokta oluşuyo. o da bi işe yaramıyo haliyle.

şu resime siyah noktanın tam karşısından bakın. sağ gözünüzü kapatın ve gitgide ekrana yaklaşın. bi zamandan sonra soldaki artı kaybolacak. o artı bizim kör noktamız. ondan bende tam ortada oluyo işte aspirin içmezsem.

görsel
psikolojik;

(bkz: depresyon)

alerjik reaksiyonlar ;

(bkz: polen alerjisi)

göz ;

(bkz: astigmat)

sol :1.50 sağ : 1.75

boğaz ;

(bkz: farenjit)

mide ;

(bkz: reflü özofajit)

karaciğer ;

2. derece (bkz: karaciğer yağlanması)

akciğer ;

(bkz: kronik bronşit)

bel ;

(bkz: bel fıtığı)

tüm kusur ve sorunlarım budur.
simetri hastalığı. 3 okul bitirenlerde görülüyormuş.
Odak bozukluğu, faranjit, hiç geçmeyen sinüzit, sebebi bilinmeyen bel ağrısı, sebebi bilinmeyen bir psikolojik rahatsızlık ve öksürürken kan gelmesi. Umarım kanserdir.
Gribim.

oluyorum sozluk, bi gecmis olsun demediniz ulan !
Temizlik, düzen, müzik dinlemek.
Kafadan biraz kontak olmak.
Temizlik, düzen, müzik dinlemek.
Majör depresyon.
bu sefer bittim.
mümin arkadaşlardan ricam kur-an okumaları...

Derdim ise şu :
Çok derine iniyorum düşünürken suratım falan karıncalanıyor, bir şeyi keşfettim.
ne desem bilinçaltımdan cevap geliyor.
kafayı yemek üzereyim help !.
NEFES DARlığı.
Ne zaman kavga felan etsem veya şiddet içerikli bir şey izlesem basım döner,kulağım çınlar,ellerim titrer.
ismi Beşiktaş.
Sinüzit.

10 yıldır mevcut ve hiç ilaç kullanmayan biri olarak ne kadar zorlasa da beraber geçinmeye çalışıyoruz. Alternatif tıp olarak ise odaya biber gazı sıkıp 5 dakika odada durmuşluğum da vardır. Resim çizip gözleri yormak da tetikliyor tabii ama demirden korksak uçağa binmezdik sonuçta, bi 5 dakika daha dururuz odada nolacak.
doğuştan gelen bir şey.. her gördüğümü insan zannediyorum..
Migren. Allah kahretmesin ki en sacma sapan zamanlarda tutar. O sancılı baş ağrısı ve mide bulantısı aynı anda gelir. Gözlerin buğulanır. Etraftakiler ne der anlamazsın. Soru sorup vır vır konuşanlara tekme tokat dalmak istersin. Ayyy allahım kimseye vermesin berbaaatt bir şey.
Astım ve anemidir.
şuan fena grip oldum ölüyorum galiba.
17 gundur burnum sumuk icinde. Hatta herseyim. Allahim cok ivvreeennccc.. Ameliyat bile zorlamadi sumuk kadar.
sinüzit.
gözüm 4 derece miyop üstüne 1.25 astigmatım var
göz kapağımın üstünde ufacik vitiligo lekeleri.
Reflü. Gastrit.
Kalıcı : miyop ve fiziksel reaksiyonlar ortaya çıkaran psikolojik birkaç problem.
Geçici : ayak tabanındaki 5 adet yara. 2 aydır ayağı yere basamama sebebi.