bugün

sallanan sandalye+kedi+yumak.
her şey olacağına varır. ( +9 plan yapmamış yazar itemi)
Belgeselci olmak 1.
Açlıktan ağzı kokmak 2.
Sahsim için Kafada planlanmış, kimi zaman dile getirilse de liste haline getirilmemislerdir.

Gerceklestiremezsem kimse "hayallerde yaşadı bazı ibneler" demesin diye kesinlikle eheh.
sikke uzmanı olmak. hayAt bu kadar sikkoyken sikke uzmanı olmamam ve koleksyonlar için aranan bilirkişi haline gelmemem benim için kabul edilemez. uygarlıkların parasını yiyeceğim. zaten kendimi bir şeye adamaya hazır hissediyordum. nümizmat olayım da görün.
Kendi işimi kurup köşeyi dönmek.
Yapın ama illaki olacakmış gibi de düşünmeyin.hayatta beklemediğiniz şeyler karşınıza çıkabiliyor.her şey altüst olabiliyor.sağlığınıza dikkat edin ve keyfinize bakın.
hediye gelen kazak üstüme büyük. onu değiştirmek geleceğe dair ilk planım.

ulan 30 kilo verdim diyorum. herif hala xxl almış.
(bkz: tanrıyı güldürmek istiyorsan planlarından bahset)
plan yok, anı yaşamak en iyisi.
3.oktav.

Çünkü şimdiki halimle beni en fazla tcdd de istihdam edebilirler.
Kuruyemişçi olmak.
görsel
Yoktur.
altımıza kaçırmayalım yeter. yaşlılık zor zanaat.
Yarın sabah uyanacağım.
Bu kadar. Daha ilerisini planlayamadım hiçbir zaman.
hele bi yarını görelim plan olmasa da olur.
geleceğe dair tek planım gelecekte geleceğe dair plan yapabilmek. (bkz: inception)
Sonunu düşünen kahraman olamaz.
Valla küçük hesaplarimiz var ama tutar mi allah bilir.
bi plan yapılacaksa her ayrıntı hesaplanmalı. yoksa plan falan tutmuyor. ha eğer çok az gevşeklik yaparsanız zaten garanti tutmuyor o planlar. yani hayat bu gerçekten şakaya ve boşvermişliğe gelmiyor.
Yakın gelecek olarak bakarsam bugun daha dogrusu bir kaç saat sonra yola gidicem ufak bir kaçışa.Daha sonra yine o etkinlik senin bu benim sonra başka bir şehire daha sonra bir daha.4 gün 3 ayrı şehirde olucam inşallah.Tabi bunların yanı sıra okumam gerekiyorda.Daha bu kız ne istesin.
Bu yıl da evlenemezsem kendimi uçurumdan atacam sonunda.
Böyle bir ülkede geleceğin planlamasını yapamazsınız. Eğer ki, bir planınız var ise, lütfen hayaller diyarına dalmayınız.

Refah olacak ki, kendi ve sevdikleriniz adına plan yapa bilin. Bir ülke size başta adalet olmak üzre, sizi ve sevdiklerinizi onu da bırakın insanlığı barındırma özelliğini taşıyıp hissettirmeli ki değer algoritması çalışsın, güven oluşsun. dini de bırakın siyaseti de.

Hayalleriniz de, meclisteki tekme tokatlara benzeyecektir böylelikle.

Dolayısı ile, şimdi olmasa da, yakın tarihte bahsi geçen tekme ve tokatları kader diyerek yiyeceksiniz.

Boş verin..

için..