bugün

Ortaokulda iken kızlar arası futbol turnuvasından 2 madalyam var ve paintte resim yapma yarışmasında 3. Olmuştum izmir çapında.
Bir de lisede deneme yarışmasında 2.liğim var.

Sayılıyor mu bunlar?
bomberman bitirmek.
mutfak kapısına asılı çöp yapılmış market poşeti yarı açıkken ağzımdaki mandalina çekirdeğini fırtlatıp içine sokmak.
2007 yılının 22 nisan'nında saat 21:20 civarlarında mynet.com'u hackledim lan. ergendim tabi o zamanlar, üniversite 2. sınıftayken bile ergenlikten çıkamadım amınakoyim.

(bkz: mynet in hacklenmesi)

görsel
milli eğitim'in Uluslararası bilişim olimpiyatlarında altın madalya. Ne bir hediye verdiler nede bir yararı oldu. En fazla işe girerken cv'i doldurur.
pilavı iyi yapmak.
hiç içipte kusmadım. umarım şuandan itibaren bana daha çok saygı duyuyorsunuzdur.
bi keresinde tam 3 dakika boşalmamıştım.
Gecen gun pilav yaptim hemde mis gibi oldu, benim icin buyuk basari.
iddia üzerine bir zamanlar kız arkadaşımla gece 11den sabah 5e kadar tek posta çarpışmam.

Sonuç:

kadın 2 hafta sekerek yürüdü

erkek arabada baygın halde 16 saat uyudu.

gururluyum aq.
evlenmek için bıraktığım okula, nikahıma 3 gün kala nişan atıp döndüğümde, sırf kapandığım için bana kıl olmuş danışmanım beni yanlış bilgilendirip kendi kaydımı silmeme sebep olmuştu. sen misin bunu yapan, anında össye başvurumu yaptım kazanıp aynı bölüme kaydımı yaptırdım. ipe ipe dersime giriyor şimdi o hoca. ona demiştim, bir yolunu bulalım, ben bu okula hoca olacağım öyle yada böyle, beni göndermeyin hocam demiştim. beni görmeye bile dayanamıyor adam,önümüzdeki 5 sene içersinde kendine başka bir iş bulsa fena olmaz diye düşünüyorum.
3 gün süren kabızlık nihayet sona erdi. bu sabah 2 taksitle ödedim borcumu. ilk önce sabah sigarasıyla bir yarım kilo, kahvaltıdan sonra da bir yarım kilo olmak üzere toplamda bir kiloya yakın sıçtığımı söyleyebilirim.

bu güne kadar yarım günde sıçılmış en ağır bok olabilir. hiç değilse de kendi rekorlarımı kırmış durumdayım.
(bkz: staying alive)
4 saat masa basında oturup sadece 3 sayfa not okuyabilmek.
orta 1de deneme sınavında fenden sınıf ikincisi olmuştum bir keresinde.
OKUL TAKMIYLA ADANA 3. SÜ OLDUK. TAKIMIN KALECISi BENDIM.
iLK OKULDA KIRMIZI KURDELEYI ILK BEN TAKMISIM KOCA OKULDA.
HOCALAR TARAFINDAN OKULUN ENIYI TARIHCISI SECILMISIMDIR.
üniversite de raporlu olup girmediğim finalden 80 almıştım.
dil yuvarlamak, kulak oynatmak vb çeşitli uzuv hareketleri
yaklaşık 8 durak boyunca metrobüste oturmak.
yeni zelandalı arkadaşımla yere ekmek koyduk.

dünya sandeviçi yaptık.
çalışmadan anadolu liselerinin sükseli zamanlarında bu liseyi kazandım. çalışmayarak bu liseyi bitirdim. çalışmadan üni kazandım. ve yine çalışmadan üni bitirdikten sonra çalışmadan banka sınavını kazandım. orospu çocukları buraya çalışmadan geldiğimi mi anladı ne yaptı elediler. şimdi ki hedefim çalışmadan kpss den iyi bir puan almak.

edit:çalışmadan ehliyet sınavını kazandım 4 kez girip kazanamayan arkadaşlarım var sözlük.
15 cmlik tahtadan atlarken ön çapraz bağı koparmak büyük başarı ister.
iyi provokasyon yaparım. yok diyeceksin şimdi, faydası oldu mu? akrep burcuyum, zevk alıyorum. hatta sloganım ipnelik bizim işimiz *
orta okulda 2 kere okulda masa tenisinde altın madalya aldım.

(bkz: solak olmanın faydaları)
başladım mı en az 45 dakika giderim.

nereye sorusunu soracak olanlara şimdiden allah belanızı versin diyorum.