bugün

Emm.. Sınıftan bır kız "ay valla kutsalı al, eve götür, cam fanusun içine koy, izle yani, hareketleri çok tatlı" demişti bugün. .. Ne yapsam bilemedim. E, sakarlık ta var biraz tabii.
Gözlerin çok güzel.
Gözlerini bana verir misin?
Derin bakıyorsun bakma öyle.
'kalem gibi.'
Alıpta aklımda kalan bir iltifat olmamış. Herhalde iltifatlardan nefret ettiğimden.
Okurken yaran iltifatlardır. Hangi dizi-filmlerden araklıyosunuz bunları allasen.
Sinirle paramparça edilen güneş gözlüğünün elde oluşturduğu kesiklerden çıkan kan boşa gitmesin diye tam emerken:

"Dudakların kadar güzel bi şey yok şu an."

insanın birlikte olması imkansız dahi olsa kendi gibi birini bulması ne ala.
Gözlerin çok güzel yaa. Da ne renk onlar öyle. Haftada iki üç kere duyarım en az.
kıçın jennifer lopezinkine benziyor. ne kadar hoş.

bir dakika. ben erkeğim lan ?!?
tom cruise dan daha yakışıklısın ve daha güzel gülümsüyorsun.
hayrınza iltifat edin la bana.
Aynaya bakarak gömleğimi düzeltirken kızın biri arkamdan yaklaşıp "tamam be yakışıklısın" dediydi. kinayesiz şekilde söylediği için iltifat olarak algılamıştım.
tabii ki de buraya kendimi beğenmiş gibi bunu yazmayacağım!
Bölümümde 3 senelik bir arkadaşım var ve o kadar uzun zaman sonra dişlerimin çok güzel olduğu dün fark etmiş. Tabii bir kadından bunu duymak hoş oluyor bilader.
"Sana çok imreniyorum ya, vikipedi gibi çocuksun, sendeki bilgi sonsuz gibi sanki."

evet ulan tipsizim ben, tipime iltifat eden kız olmadı bugüne kadar, hatta bir kız arkadaşım sürekli kitap okuduğum için ayrılmıştı benden, hayatın amk.
Kişiliğin dolgun.
saçların kaynanama benziyor dediler geçen.
ay sen gözlük takınca ne kadar johnny depp e benzemişsin... o an kanatsız uçtum aq... dyen kızda taş gibiydi çünkü... iyki kızın dudaklarına felan yapışmadım o an...
"sen benim mukafatimsin" demisti esim.
çok tatlısın.

ama bu iltifatı ben almadım tabi. bi sözlük yazarı illaki almıştır.
sesin çok çekici uuu aşık oldum galiba iltifatıdır.
Küçükken kızlar gözlerime çok güzel filan derlerdi ama büyüyünce demiyorlar. Niye lan?!
Okeydeki son taş gibisin dir. Evet aldığım en iyi iltifat bu.
bilimum yunan tanrılarıyla özdeşleşmek.