bugün

acil olmasa da ileride hep takıldığım bi bar olsun ve ordaki herkes beni ve arkadaş grubumu tanısın istiyorum, hep orda takılalım bizim bara gel dediğimizde anlaşılsın falan. shot yaparken hep bi ağızdan iç iç iç sesleri yükselsin mesela!!! how i met your mother daki gibi.. neden olmasın? başarıcam.
son bir doz istiyorum. (bkz: trainspotting)
(bkz: troll olmasın efendim sözlükte)
çok acil hemi de, gitar çalmayı öğrenmek istiyorum!! akortunu yapabilmeyi.. istenilen şarkıları takır takır çalmayı, çok şey istemiyorum be sözlük.
efendim bayan istiyorum. böyle gözü, kaşı falan olsun yeter. acil.
gece olsun ama şöyle yağmurlu bir gece. susmaktan bıkılsın mesela, iki çift lafa muhtaç kalınsın, suçlanmaktan da yorgun düşülsün aynı zamanda ve saat gece 3 olsun..ve bir mor ve ötesi konseri olsun..akustik bir konser.hani şu arada bir 14 şubatta yaptıkları konserlerden...dışarda yağmur yağsın sonra geceyi çalsın onlarda..içki ve o şarkı o geceme eşlik etsin falan istiyorum...çok mu şey istiyorum..
yalakalarının verdiği akılla değirmeni döndürmeye çalışan yöneticilerden biran önce kurtulmak.
şu vücudün 10'da biri kadar olabilmek.
Deniz...
sözlük bana psikiyatr bul lan allahsız. dünya götüme kaçtı, taşıyamıyorum artık!
sigaram bitti ve yeni yemek yedim sözlük.
acil yardım.
okulu bırakıp bir yerlere tatile gitmek.
uykusuzuluğu sevmeme rağmen saatlerce uyumak.
en yakın kız arkadaşın sana sevgili gibi her dakikasını haber vermesinden vazgeçirmek.
sıcak bir yerlerde buz gibi bira içmek.
saatlerce kitap okumak.
sınav tarihlerinin bir an önce açıklanmasını istemek.
para lan,acil.

p.s:gelecek parayi beklerken gecen zamanla ,parayi harcarken gecen zaman ayni degildir.ccc einstein reyiz ccc
para. hem de çok acilinden. uyku evet evet bir de paranın yanında uyku lazım ciğerim.
Kinder süpriz yumurta oyuncağı koleksiyonum 350. parçaya ulaştı şu an itibariyle. Desteğinizle en kısa zamanda 500'e çıkarmayı hedefliyorum. Eğer elinizde artık oynamadığınız minik oyuncaklar varsa ve tarafıma iletirseniz çok müteşekkir olurum..
Not: Toto oyuncakları da olur..
hafif bir esinti istiyorum. usulca girsin pencereden sessizce dokunsun vücuduma sonra ne hali varsa görsün.
acilen tatilin gelmesini ve güzel havaların tadını çıkarmayı istiyorum.
acill tekeri patlamayan bisiklet lazım bana. bıktım ya 2 günde bir şamyel değiştirdiğim yıllardan.
(bkz: para)
acil akp dönemi bitsin.
hemen yaz gelsin ve o'na kavusayim. Bu da acil.
küçük kadınlar kitabının özeti.

evet.
mutlu olmaya, hayatımın aşkı ile karşılaşıp hayatımı mahvetmeye, kitap okumaya, kendim için iyi olacak bir işe ihtiyacım var acil olarak.
beni sevmek zorunda değilsiniz ama saygı duymak zorundasınız. hatta sevmek de zorundasınız amk, sevilmicek bi insan değiliz neticede.
boş olduğumdan mütevellit sol frameye çok uzak kaldık, biraz seviyemize insinler lütfen. yazıcak bir şey bulamıyoruz o bakımdan .