bugün

görsel
Saçma basit alışkanlıklarım yok.
Zaten sevgili de yok, olsa da her gün bizim değil mi günde 100 kere onu severim.
izmir'de olabilirim de olmayabilirim de. Kısmete ve ismete bağlı.
Yalnızlar partisi var. Siz gelmeyin. Özellikle de izmir'e laf edenler.
Romalı bir papanin dövülerek öldürülüp toprağa verildiği bir gün. Üstelik evliliğin yasak olduğu bir dönemde gençleri gizli gizli evlendirdiği için bu cezayı almış.

Ruhuna bir fatiha okurum artık.
yok. yok. yok.
avmdeki takıcıya takılmak.
Romantik bir mekanda şarap ve sevişmek.
sokakta ahlaksızlık yapan müstehcenlik yapıp kamu düzeniyle alaya eden ahlaksız çiftleri şikayet etmek. 15 temmuz yiğitleri olarak sokakta nöbetteyiz. aynen.
Sap arkadaşlarla Cafe de oturulacak gün.
Plan yok plan bu.
evde hüngür hüngür ağlayacağım.
bir de bulgur pilavı.
13 subati 14e baglayan gece 00:01dan baslamak uzere, her 6 saatte bir uyanip 10mg citoles ve 30mg remelom atarak cilginca kutlayacagim gundur.
(img:#1806275)
(bkz: yok ki)
evde 31.
Sıradan bir gün

Hergün napıyorsam onu yapacağım.
görsel
Sol elime türkü yazdım arkadaşlar.
Gündüz 18:00 e kadar iş var. Akşam 20:00 de de beşiktaşın maçı.

Akşam 8 de sevgili ile buluşuyoruz inşallah.
Yoktur. Olmayacak da. Hayatımın en tedirgin, en iğrenç şubatını yaşıyorum. Keşke ben de sadece ay bu 14 şubata yalnız giricem diye ağlasam.
Diş ağrısıyla uyandim, beynim patlıyor.

Muhtemelen günüm dişçide geçecek.
sosyal medyaya bakıyorum millet ağlıyor. sevgilim yok diye. ulen bir sevgili kaç para hahah. kapitalistlerin oynuna gelmeyin sevginin günümü olur. içinden gelir hediye verirsin içinden gelir yemeğe götürürsün. kızlar çok boş işlerle uğraşıyor deyince lince uğruyoruz. amacınız bilim, sanat, edebiyat felan olsun. Erkek kız fark etmez gidin sizi siz için seven birini bulun ve hayatınızı yaşayın. bu boktan dünyada öyle ya da böyle öleceğiz bari pişmanlıklarla değil mutluluklarla ölelim. sonuçta kefenin cebi yok.
birazdan cumaya gidiyoruz arkadaşlarla.
işten çıkınca evime gidip uyuyucağım harika plan.
Plansizdir. Kapitalist oyunlar bunlar. Eger komunizmin oyunu olsaydı herkesin sevgilisi olurdu.