bugün

Arsız , laftan , sözden durdan anlamayan şımarık çocuktan nefret ediyorum usta
Yapma dersin dinlemez , gözünün içine baka baka yapar .
Ecdanını sikesin gelir böyle.
Daha da sinirlendiğim birşey yok.
1- ezan
2- horlama sesi.
3- şarkı söylenmesi, mırıldanılması filan.
Şu çektiğim ağrı, sancı her ne bokumsa o.
bir şeyler ters gitmeye başlayınca kontrolün elden gitmesi. aksilik bulaşıcıdır. (bkz: murphy kanunları)
Birisiyle konuşurken başka birinin bana baksana anlamında arkamdan inatla omzuma dokunması. Dönüp yumruk atasım geliyor, o kadar insanı şiddete tahrik eden bir hareket.
Konuşurken karşındaki kişinin seni dinlememesi. Senden başka her yere bakarak konuşması..

Emrivaki.
Tuvalete her girdiğimde erkek kardeşimin dakkasına kapıyı yumruklayarak ' çıksana, çıksanaaaaa ' diye böğürmesi.

Allah'ın ayısı.
zall yine ne yenilikler peşindesin bilmem ama, sözlük e mobilden girememek beni delirtiyor.
lütfen bir çare bul bu işe.
Konuşurken karşımdaki kişinin başka bir şeyle ilgilenmesidir. Saygısızlık olarakta alabiliriz aslında.
sıra beklemeyi bilmeyen insanlar.
sözlükteki dövüşmeler.
Kırmızı ışıkta burun karıştıran amcalar, yere tüküren dedeler. boxerı görünen tuhaf tipler. Yalancılar.
Hakkimin yenmesi sessiz bir kişiliğe sahibim ama söz konusu hak olunca cildiriyorum deli ediyorlar insanı.
Classless tipler. Empati yoksunlari. Durgun zekalar. Yuksek sesle konusanlar. Yuzeysellik.
-birilerinin beni hobi olarak sinirlendirmeye çalışması ve yapma dediğim şeyin inadına yapılması.

-göze giren beyaz ışık hüzmesi ve yanıp sönen ışıklar.

-gereksiz yere gürültü yapıp korna çalan arabalar ya da boktan arabaları ile hava atmaya çalışayım derken hem görüntü hem de ses kirliliği yaratan apaçiler.

-iki farklı peynirin aynı kapta birleştirilip saklanması.
-birilerinin beni hobi olarak sinirlendirmeye çalışması ve yapma dediğim şeyin inadına yapılması.

-göze giren beyaz ışık hüzmesi ve yanıp sönen ışıklar.

-gereksiz yere gürültü yapıp korna çalan arabalar ya da boktan arabaları ile hava atmaya çalışayım derken hem görüntü hem de ses kirliliği yaratan apaçiler.

-iki farklı peynirin aynı kapta birleştirilip saklanması.
Otobüste deli gibi gürültü yaparak dedikodu eden teyzeler, hatta o teyzelerden birinin bacağı kırık bir çocuğa yer vermedi diye atar yaptığını hatırlarım.
insanları tanımadan hakkında peşin hüküm veren kalın kafalı tipler,

Kendi sikik bünyesini dünyanın orijinde goren tipler

Ve otuz saniyelik olayı 5 dk da anlatan tipler.
Pipetle içilen içecekler bittiği halde petrol çıkartmaya çalışanlar var. O sesi duyduğum zaman pipeti yediresim geliyor.
Yemekten sonra dişini çatalla karıştıranlar, çay içerken on metre öteden hüüpffs sesi çıkaranlar, konuşurken sözümü kesenler. Gözünüzü seveyim etmeyin eylemeyin.
Erkeklerin verdigi sozde durmaması. Hep soylemisimdir yasama hakki hakkedilmesi gereken hurriyetlerin en populeridir.
Beni benden alan hatta şu anda yazamadığım bir kelime var ki hazırlıksız yakalanıp duyarsam halim şöyle oluyor

görsel
eski sevgilimin arkadaşlarımla görüşmesi. bencilim, evet.
şu acıklı, hüzünlü, damar denen şarkıları piyasaya sürenler. ve bunları inatla dinlemem...
kendinin iyi bir insan olduğunu düşünen kötü insanlar.

bu tip insanlar hepimizin çevresinde mutlaka vardır ve ben bunlardan tam anlamıyla tiksiniyorum. görünce de deliriyorum boğasım geliyor.
Troll ve ergen yazarların başlık açma yetkisinin hala ellerinden alınmamış olmasıdır.