bugün

görsel
Vakti gelmişti artık...
Şu başlıktaki 2600 entryi entry başlık uyumsuzluğu diye gammazlasam toplamda geriye 50 entry kalır.

Yakışıklı fotoğraflar diyor.
Şu başlığı görünce Ulan ne ileri görüşlü bi adammışım diyorum kendi kendime bu ve benzeri başlikları açarak sözlükte yeni bir dönemi başlatan kişi olmak önemli olsa gerek diye düşünüyorum.

Neyse bir fotografimi paylaşayım. Son zamanlarda çiçekler üzerinde çalışıyorum. Hem de çok ciddi bir şekilde. Bilim insanı olmak kolay şey değil tabiki.

(img:#1851780)
bence şu an tam zamanı.

(bkz: 21 mayıs 2019 sözlük kızlarının terör estirmesi)

ortam çok müsait beyler. malzeme olsa ben atıcam ama durumlar malum. nokta atışı diyorum tellioğulları; saldırın!
Yakışıklı diyerek ironi mi yapıyorlar yoksa yakışıklıları zombi ve ucubelerin arasından mı seçiyorlar?
sözlüğün hoş ötesi kadınlarına özelden atacağım fotoğraftır.*
bu çocukta amerikan yeni yetme cadet tipi var yeminle.
görsel
ne zaman kusmak isteyipte kusamazsam soluğu burada alıyorum.
bir takım fotoğraflardır. sigara olmasa yakışıklısın kardeşim, sigarayı derhal bırak. bak sigara yüzünün çökmesine sebep olmuş.
ayrıca adam eli yüzü düzgün, yakışıklı bir kardeşimiz. Niye eksilediniz? Buraya kaslı, sarışın, renkli gözlü biri fotoğraf attığında kız erkek demeden hepiniz açık oyluyorsunuz, eksi vermeye eliniz gitmiyor. bu kardeşimin nesi var? trollük mü yapıyor, atatürk'e mi hakaret ediyor, saçma sapan entryler mi giriyor?
bir sözlük kızı ojesini paylaşır 50 kişi beğenir ama bu kardeşim eksilenmiş. yazıklar olsun.
görsel
görsel
görsel
(bkz: let the linç begin)
aaa boyu 1.50ymiş lan. her sözlük erkeği gibi 1.90 olmasını bekliyordum.
gerçekçilik iyidir.

kartondan yapılmış tüfek(?) barındıran fotoğraflardır.

edit: herkesle dalga geçmek istiyorum kafayı yicem. nolur fotoğraf atmayın nolur nolur. uyarı çıkıyor sözlük içi yazıyorsun diye üzülüyorum.

edit2: bey mi? haddini bil ayol tüfeği yedirmeyeyim sana.
Straponlanır, fena değil.
(img:#1858674)

yakışıklı olmasak da karizmatik diyebiliriz.

not : dağıstan.
Derin futbolcu dolunaydan kurt adama dönüşme anından heralde.
arkadaşlar bazılarınızı daha tanımadan,

özürlü olduğunu anlayabiliyoruz.

zor değil yani, biri 2 kelime etsin

iyi kötü, ne olduğu anlaşılabiliyor zaten,

bir de b*k varmış gibi

iğrenç iğrenç fotolar yollamayın amk.
sığılınızı dözler önüne seren görsellerdir.
edit: bir adet sığır eksilemiş. sığır demedim lan. sığının r versiyonu. golf r gibi. racing versiyon.
tam araya bir es koyma zorunluluğu doğurmuş fotoğraflardır.

görsel
Yalnız şöyle bir şey var..

Sözlüğe fotosunu koyandan korkma zararı kendine dir..

Sözlüğe fotosunu koyamayandan kork..
olm siz bu kıyafetleri nereden bulup alıyorsunuz lan.

giydiğin panturu sikeyim.

gencadamsın biraz janti ol, kurtul şu almancı tarzından. ismail yk mısın amk, şu sakalı makalı bir adam et.

yazık günah. boğazım düğüm düğüm oldu şerefsizim.
görsel
O değilde, yorumlara bakıyorum, yorum yapanlar Brad Pitt ile Angelina Jolie sanki amk, kimseyide beğenmiyorlar.