bugün

Tam enayiliktir. Şu sözlükten düzgün karakterli bir kızla tanışmadım daha. Evet.
Hayırlı bir kısmet çıkarsa olacak olandır. Adayları bekliyorum. Evet.
Kızın babası sorar; Oğlumuz ne iş yapar? Oğlan atlar hemen. 97 bin entry im var efendim. Neyy? Şey efendim, ben yazarım da..!?!.
Açık oyalayanların hepsi erkek. Galiba hedef şaştı. Evet.
En azından okuma yazma bilen biriyle evlenmektir.
nasılsın kocacım amk ? sorusuna muhatap olmaktır.
Hanımefendi soğuk nevale gibi olduğu içün Daha sohbet edemedik ki evlenelim.

T:naçizane şereftir.
Ev ortamında sürekli başlık açmaya sebep olan evlilik çeşidi.
Evlenilen sözlük erkeğinin entryleri gibi çıkmaması.
Evlenilen sözlük kızının paylaştığı yemekleri annesinin yaptığı gerçeği. Gibi.
sözlük kızını sözlükten kıskanmakla sonuçlanır.
ameliyatlı yerime gelmeyecegini bilsem senin icin tüm sözlük erkeklerini doverdim.
duf duf duf
Sözlüklerde kız yoktur. Bu gecmisten günümüze bilinen bir konudur. Buradan birisi ile Evlenecek olursanız da;
görsel
sözlük erkeklerine nasip olur mu bilmiyorum ama illa ki başka bir erkeğe nasip olur o yüzden çok da ilginç bir durum değildir, ilginç olan kısmı bir sözlük erkeği ile sözlük kadınının evlenmesi.
en büyük hayalim aman allahım nasib et yarabbi. amin.
Bir yıl sonra gerçekleştirmeyi düşündüğüm eylem.
Burdan taliplerim sözlük kızlarına selam ederim.
Selam ve duva ile.
(bkz: bulabilsek hemen)
mümkün olursa konuklarda herkesin yaka kartında nickleri yazilirsa komedi dolu anlarbyaşanacağı kesindir.
Ben bir 2000 li olarak, sözlük kızı ile evleneceğime, gök tengrinin nefretini kazanmayı tercih ederdim!
Enayiliktir. boynuzlanacağını bile bile zar atmaktır.
merak ettim bak şimdi.
sokakta gördüğünüz normal bir kızdan, bıyık farkıyla önde bir kızla evlenmektir.
Evlenmek isteyenler için kamu hizmeti verebilirim.

Evlenmek istediğiniz sözlük kızının nickini söyleyin önden memesini göndereyim muamma ile evlenmeyin neyle karşılaşacağınızı bilin.
bal gibi de evlenilir. fikir sahibi ve sorguladığı için bir kafa öndedir. ama burada ak yazarlara uymaz zira onlar imam hatip mezunu ablaları tercih eder.
Kötü bir şey değil. Evli olmasam değerlendirebilirdim. Ama şu an için mümkün değil.
sanaldan insanlari ne olursa olsun iyi tanıyamayız sosyal medyayı normal hayata taşımayı doğru bulmuyorum.
Güzelse neden olmasındır.

Kısmet bu işler.
Hiç böyle bir niyetim olmadı lakin çocuklarımın annesinin bir sözlük kızı olmasından gurur duyarım.

Şeref duyarım bir sözlük kızını sevmekten.
Uzak durun sakin öyle hatalar falan yapayım demeyin.