bugün

Müstakbel pompacılarını aramalarıdır. Kim iyi sikiciyse onun kucağında zıplayıp önünde domalmak istemeleri en doğal haklarıdır. Kalın ve doyurucu bir penis en sevdikleridir.
görsel
Amacını sorgulatmak.
bla bla nın amacı gibi açılan başlıkların sadece prim ve insanları tartışmaya teşvik amaçlı açıldığını tekrardan gösteren başlıktır. amaçsızlar sizi.
sizinle aynı.

siz boş atıp dolu tutmaya çalışıyorsunuz, onlar hissettirmeden işe yarayanlarınızı ayıklıyor ustaca.

ben bugün bunu gördüm.

evet.
akl*karaya eksi vermek.
Eğlenmek.
zengin koca avındayım şu sıralar. tuzağıma düşmeyin.
valla can sikintisindan öylece takiliyoruz iste. bu kadar salak erkek populasyonunu birarada görünce insan bildiklerinide unutuyor. ne yaparsin.

tanim: kizlarin sözlükte bulunma amacidir.
Erkeklerle aynıdır, denilesi.
sözlük erkeklerini düşürmek.
Ulvi bir amacım yok. buradayım ve bir iki satır yazı okuyorum, arada yazıyorum , gülüyorum, bazen kızıyorum, mesajlaşıyorum, baştaki saçma sapan entryi bile okudum.
Ben üzerime alınmıyorum, buraya tonlarca bilgi içerikli entry de girdim, edebi bir şeyler de karaladım.
Ama zaten bunu eleştirecek son kişilerden birisin, sürekli kadınlar şöyledir böyledir yazan biri bilgi içerikli entry girmiyorlar diye laf edemez.
Anlamsızca düşmanlık kasanların artık erkek olarak doğdukları için kuyruk acısı olduğunu düşünmeye başladım. Git ameliyat ol amk, kestir de kadın ol. Her şey çok güzel burada. Kamooon.
Arkadaş tam 1 check list yapmış sesli güldüm AMK. bilgi iceeikli entrry girme sıfır hdhd.
sözlüğe şap atmak.