bugün

uludağ sözlüğün yaş seviyesinin 14 olmasıyla alakalı. daha ergenliğe girememiş canlarım.
At avrat silah üçlüsünün .m g.t meme olarak değiştiği çağımızda sözlüğe giriş sebeplerini açık açık belli eden yazar önermesi.
sakıncalıdır. ileride anne olduklarında yavrular yeterince beslenemez. akli gelişimleri oldukca yavaş olduğu için sözlük yazarı olup saçma sapan başlıklar açabilir. örnek: bu başlık.
inci sözlük usarelerinin truva atı taktiği ile uludağ sözlük içine sızdıklarını göstermiştir. kaleyi içeriden fethedicek liseliler.
görsel
meme küçüldükçe akıl büyür.
(bkz: caps vereyim mi panpa)
(bkz: caps or it didn t happen)
(bkz: saydın mı lan)
(bkz: gördün mü lan)
(bkz: caps ver oc)

başkalarının memesi hakkında atıp tutmak çok ayıp olduğundan söylenmemesi gerekendir.
bir sözlük yazarının hatun yazar şahsiyetlerle webcam sex yapmış olma ihtimali. ilginç.

edit: bakış açısı
Tam tersine kocamandır. Hepsi 90 kilo olmuş, sürekli sözlükte takılan, asosyal, sivilceli tiplerdir.
yadırganmaması gereken durum. olm bizim de çükümüz küçük, onlar bi şey diyor mu?

evet kızlar, gördüğünüz gibi hunharca kendi arkadaşlarımı satıp sizi savundum, artık bi tur verirsiniz.
masaya yatırılması gereken hededir. bilemeyiz efenim. ulusa sesleniş yaparaktan kızları buraya davet ediyorum.

daha ellemek nasip olmadı şansımı...
Birazcik dahi utanmadigimizdan daha uzunca zaman sozluge girecegizdir. Com.
erkek olmalarından ötürüdür.
Yazarın bu iddiayı yapabilmesi için sözlükteki tüm bayan yazarları tanıması gerekir. * *
yeterince sözlük kızı memesi görmüş yazar tarafından yapıldığı zaman kaale alınması gereken tespit. ayrıca büyük olmasından yeğdir.
ne gadada çok sözlük kızı memesi gören erkek varmış arkadaş. acaba ben mi sözlüğü yanlış amaç için kullanıyorum? ayrıca görmeden inanmam.
zall'ın silikon kampanyası başlatması ile çözülecek olaydır.
dolayısıyla küçük küçük sutyen kullanırlar. küçük sutyen, küçük sutyen kopçaların nerede?
Bütün sözlük kızlarına bakılmamıştır.
yapılan araştırmalar ve karıştırmalar sonucu varılan kanı.

yazık la kimin memesiyse.

net.
yine bir genelleme, yine bir sozlukten kiz dusurme cabalari, yine bir azginlik vs vs. yahu feministlikten nefret ederim ama bu tarz basliklar gorunce cildirmamak elde degil. sozluk kizlarinin memeleri seni niye irgaliyor arkadasim? gosteren arkadaslara da bravo bu arada. sizin ruhunuz ergen ya.
yok bile denebilir. tahtalar sizi.
entry girerken kasmasın diye kestik birazını. tıpkı amazon kadınları gibi. her şey sözlük için.