bugün

Esmer hafif çekik gözlü uzun kirpikli tatlı mı tatlı adam o benim aşkım.
Geçen gün bi adam gördüm. Çok yakışıklıydı. Çok güzel bi burnu ve yüzü vardı. uzun boylu fit vücutlu falan bişey. Yanında da bi kadın var elinde bebek arabası yürüyorlar. Ya o kadar güzel bi tabloydu ki..

Güzel insanların evlenmesi çok hoşuma gidiyor çünkü öyle bi algı oluştu ki güzelsen/ yakışıklıysan evlenme gönlünü eğlendir gibi.

Neyse bu kısa anıdan sonra demem o ki, hayalimdeki erkeğin saçları dalgalı kumraldan kele döndü arkadaşlar ahsjsjsk. Evet.

Yani yakışıklı, uzun boylu, güzel burunlu.. Ve kel.
Ay aklımda biri canlandı ama hahahahhaha onu da kapmışlar (bkz: kissa sins)
Abdülaziz bey'e talibim arkadaşlar.

Estağfurullah, o ne zenginlik, asıl biz sizi istemeye geliriz saçmalamayın.

görsel
Karakterli ve zeki olsunda gerisini hallederiz.
tabi ki ben değilim , benden hariç herkes olabilir tabi ki.
görsel
şöyle mütevazi takıları bana çok görmeyen, aşiret mensubu hatta ağası bir beyefendi.
çok şey istemiyorum.

görsel
görsel
onu bilemem ancak hayalindeki erkekten önce bir ara uğrayıp birlikte olacağı erkek muhtemelen benimdir. zaten hep bu yüzden kaybediyorum ve kimseyle uzun süreli ilişkiler yaşayamıyorum. bu duruma gerçekten çok üzülüyorum.
görsel
görsel
Birlikte güreş tutabileceğim erkektir .
Hayalimde erkek yok. Yani birini tasarlamiyorum, şu olmazsa olmaz boyle olmazsa sevmem demiyorum. Ha kriterlerim var o ayri. Mesela guvenirlik en onemlisi ve zeka da. Kisilikli erkegi sevebilirim ancak. Sevgilim de simdiye kadar tanidigim en kisilikli insan. (bkz: nazar değmesin)
Bildiniz siz.
Peki siz hiç yerime göz diken yellozları sözlükte aradınız mı?

görsel
kızıl saçlı, beyaz tenli, venus gamzeli ve 75 b memelidir.*
Bu aralar hayallerim tek bir insan üzerine yoğunlaştı.
En önemli kriter insan olmaması. Uzaylı falan olsun, hatta gemisi yansın, geri gidemesin ve tüm dünyadan gizlenmek zorunda kalsın. Ulan o bile bana bakmaz Amk.*
Şimdi buraya yazardım ama tipimi ve mikemmel kişiliğimi ifşa etmek istemiyorum :DDDD
o kadar şey içinden tasarlanması gereken son şeydir.
Kız marlboro kovboyuna aşık olmuş sanırım.
tam bir salak erkek modelidir. kendini süper zeki sanan kızımız avcuna düşürebileceği üstüne yatabileceği erkeği arar.
whatsapp, instagram, snapchat kullanmıyorum.
genel olarak kızlarla hiç işim yoktur.
kendi halinde bir erkeğim.
asosyal değilim.

bunlar hayal değildir.
ben değilimdir efendim. 29 yaşında koca adam olduk, haftada 3-4 rakı içerim, özgürlüğüme de çok düşkünüm. öyle kısıtlanmaya falan gelemem. seyahat etmeyi çok severim, öyle ansızın uyanıp atlar kafama göre bir yere uçarım. işim gücüm de çok yoğun, bir ayın yarısı yurtdışında otellerde geçiyor. saat farkını da hesaba katacak olursak uyumadan önce konuşmak bile pek olası olmuyor.

kim ne yapsın benim gibi adamı amk.
Epistemolog ve postyapısalcı,tuvalette kitap okuyan, kahvesini soğuk içmeyen, slim sigara içen ve pembe saçlı panseksüel biri.
Tabii ki de ailemize yakışır, soyadımı alacak, babasının evinden teliyle duvağıyla kırmızı kurdelasıyla çıkaracağım iffetli namuslu ahlaklı bir erkek.

görsel