bugün

kriterlerin çoğu tutuyorda 25 sene önce nerdeydiniz zilliler.
arkadaş hiçbir erkek bratt pitt değil kızların da hiç biri Angelina joe değil.
biraz kabullenin toplumunuzu ve kendiniz le barışık olun.
kendiniz karşınızdakine ne veriyorsunuz ki yüksek niteklikler arıyorsunuz karşıdan?
nefes alsın yeter bence.
insan içinde saygısı olan. Beraberken birlikte hareket edebildiğim. içimden geldiği gibi konuşup gülebildiğim. Kararlarıma destek olan. Eksikliklerimi beraber tamamladığım. Hadi gel dediğinde kafamıza esen yere gidebildiğim. insanlara Kırıcı olmadan düşüncelerini paylaşan. Düşüncelere saygılı olan. idaelleri peşinden giden güçlü ve duygusu yüksek bir insan.
abi gönül bu neler arar nelere varırlar.
Kendisi aynı Zamanda hayatımdaki Adam.

Kurban olsun sevgilisi.
ilk tarife takıldım ben, grup sekse dördüncü arayan ablanınkine (takım çalışması)

hadi diyelim öyle bi adam bulundu. sana niye baksın la o?
kimsin sen, kim kim!
(bkz: çık dışarı)
madem hayal dediniz bunu siz istediniz.

elleri güzel ve bakımlı, az kıllı, sesi kalın ve çekici, omuzları geniş. buraya kadar fiziksel özellikti, asıl şimdi başlıyoruz. rock, metal, klasik, jazz, folk, indie, blues, country, soul, new age, chillout, enstrümental dinlesin. fantastik, bilim, psikoloji, dünya klasiklerini okumayı sevsin. siyasete, uzaya vs. meraklı, araştırma ve tartışmalara açık olsun. dizi, film izlemeyi sevsin. gezmeye meraklı olsun ama gezme anlayışı ot gibi kafelere yumulmak olmasın. kaliteye meraklı ama gösterişe meraksız olsun. mümkünse feminist olsun.

daha fazla düşünerek kendimi yormayayım diyorum. zaten fiziksel özelliklerden öte şeyler yazdığım için yalancı muamelesi yapanlar olacaktır. arkadaşlar yalanım varsa şurdan şuraya sevişmek nasip olmasın.*
karakter, karakter, karakter.

yüzde 95 ihtimalle bulduğum adamdır aynı zamanda. resmi olmayan kesin sonuçlara göre.
Ne abarttınız be afedersinizde etrafım öyle erkeklerle dolu. Tek eksikleri aileleri. Evlense mutlu olamaz çoğu. Bizim buralarda oğlanı alıyon ama anası babasıyla evleniyon. Hatta elti görümce ohooo konu komşu...

Çokta şaapmaya gerek yok.
Annesi babası iyi olsun ana baba diyeyim
Çocuklarıma iyi babalık yapsın.
Futboldan anlasın.
Mesela bilgileriyle beni kantırlasın sustursun çok bilmiş ağzımı.
Oyun oynasın iyi oynadığı hatta çok iyi oynasın ya.
Yanında güvenli hissediyim mesela yolda gezerken biri bana laf atınca gitsin ağzını burnunu kırsın bıçak çıkınca koş aşkım desin kaçalım.
Eli yüzüde düzgün olsun yani kız wp grubundan tip onayından geçsin.
Bunlar dışında para pul meslek çokta sikimde değil mesela öğretmen olmasını çok isterdim ama. Öyle yani. Tabi bu hayal. Böyle bi erkek beni sevmez zaten. Ben nazlıyımdır. Saçmalarım tartışırken hiç çekilmem. Çokta kıskancım. Yani hayallerim suya düşüyor gördüğünüz gibi.
Yanıma aynen böyle yakışacak, harika uyum içinde olacağımız zengin beyefendidir arkadaşlar.

görsel
Herkes hayal ettigini değilde hak ettiğini bulur inşallah *
Bu gece kadar çok şey var mı diye bir kavram olarak.
görsel
hayal ettiğiyle kalacak erkektir.siz jack michael le degil ahmet osman ile evleneceksiniz.
(bkz: 40 yıllık balıkçıyım böyle olta görmedim)
Abaka: yeter yeter içim acıdı gel instagram hesabımı vereyim gel.
transilvanya'da yaşayan bir adet gothic vampir erkektir.
(bkz: sateist)

daha iyisi olmadığı için.
Hayalimde adam var erkek değil.

Ed: erkekler eksiledi. Ehe.
görsel
Çok oluyor sanırım (cem doğan : hem ses hem görüntü doyurucu)
Hayallerindeki gördükleri erkektir. Yoksa psikolojik tedavi gören 15 kilo fazlası olan hergün akşamdan bi sopa dayak yemiş gibi uyanan erkeği napsınlar amk.
görsel
Insanin baktikça bakasi geliyor Aşık oluyorum.
açıkçası yapılan araştırmalara göre kadınlar içgüdüsel olarak kendini, çocuklarını koruyabilecek ve güvende tutabilecek güçlü erkeği seçerlermiş. dürüst olmak gerekirse maddiyat sıkıntısı yaşamak istemediğim için işi gücü yerinde olan birini isterdim.Bana karşı kedi dışarıya karşı aslan kesilmeli. güçlü olmalı. herkesi dövsün herkes ondan korksun, ortalığın ağzına sıçsın. saygılar.
mehmet günsüre benzesiiinn.