bugün

nerede diye merak edilendir.yoksa hiç olmayan mıdır?
'sözlük kızlarının' şeklinde başlayıp gözünden götüne kadar aşağılık bir şekilde incelenip,rezaletin gözler önüne serildiği bu ortamda bulunmaları,hala çekip gitmemiş olmaları kendilerinin ahlaktan,gururdan,utanmadan,arlanmadan ve haysiyetten yoksun olduğunu açık bir şekilde göstermektedir.
azıcık gururunuz varsa terkedin burayı!ya da kendi değerinizin ayaklar altına alınmasına izin vermeyin!
eğer olsaydı burada kendileri hakkında yazılan onca şeye sessiz kalmazlardı. ya çekip giderlerdi ya da buna bir dur demenin yollarını ararlardı. fakat kendileri hakkında, -namuslarına dahi- onca söz edilmektedir ve bizim kızlarımız her şey el bebek gül bebekmiş gibi yazmaya devam etmektedir. hoş yazma konusunda pek iyi oldukları da söylenemez ama olsun.
Çoğu Harun ama yine de gururlu adamlar.
Sözlükte gurur olmaz.
evet bunca açılan aşağılayıcı başlıklara rağmen hala daha buradalar ve yüzsüzce gülebiliyorlar. olmayandır.
evet gerçekten ben kız olsam ve kızlar hakkında bu kadar atılıp tutulsa ya bir şeyler yapardım ya da burayı terk ederdim. gurursuzluk bu olsa gerek. kızlara karşı her türlü aşağılama ve çirkinlik burada. bir şeyler yapın ey bayanlar, centilmen erkekler olarak desteğimiz sizinledir.
şişko ve bıyıklı gururu.
Yapılan (çok ciddiye aldığımız) hakaretlerden ötürü kırılan gururumuzu onarmaktayız beyler kendimizi savunamıyoruz ya.
sözlükte ne kadar eğlensek ve coşup taşsak da sürekli saygı göstermemiz gereken hususlardan biridir.