bugün

(bkz: sözlükte kız yoktur).
(bkz: ibretlik paylaşım)
görsel
Vurmayın öldü.

Genelde sözlüğü instagram olarak kullanan dişimsi varlıkların paylaştığı fotograflardir.
sözlük kızlarının ibretlik paylaşımlar yaptığı fotoğraflardır.

insan bunları görünce vazgeçiyor sevgili yapmaktan.
Sözlükten ayrılma sebebi. Ulan twitter var instagram var facebook var gidin oralarda takılın. Bir yerde anlamıyla kalsa olmaz mı?
gördükten sonra mfö nün " hep yalnızlık yavrum,yalnızlık ömür boyu" şarkısını akıllara getiren fotolardır.
bu da benim tarzım tıpkımın aynısı .
(bkz: 404 not found)
hani bir ortamda herkesin yakışıklı veya güzel diye hitap ettiği kişiler olur ya, mesela bir köyde, akraba ortamında, veya bir okulda ya da bir iş yerinde ama özellikle küçük, dışarıya açılmamış kendi yağında kavrulan yerde özellikle köylerde.. hani köyün güzel bir kızı olur ya. oradaki kızlara nazaran daha güzel olduğundan sürekli pohpohlanır, şişirilir o da kendini belli bir süreden sonra kraliçe zanneder fakat şehre gittiğinde içinde buram buram aşağılanmışlık duygusu kokar, yapamaz, alışamaz. hani sürekli iltifat edilmesini bekler.. ama evdeki hesap çarşıya uymamıştır çünkü şehire göre o bir ''hiç'' tir ve pohpohlanacak belki son kişilerin arasındadır.. o da bunun farkına varır ve tekrar köyüne döner ve orada iltifat almaya kendini orada güzel sanmaya devam eder. işte sözlük denen ortamı da bir köye benzetebilirsiniz zira burada fotoğraf atıp pohpohlanmayı bekleyen zavallılar görüyorum. 3-5 kişinin dışında fotoğraf atmayanlarla dolu platformda resmini koyan 3-5 kişi içinde ayy en güzel ben triplerine girmek kendi içinde ironi olsa gerek. diğer insanlar fotoğrafını koymuyor çünkü buna ihtiyaç duymuyor! ama onlar fotağraflarını koymuyor diye sen en güzel olmuyorsun malesef canım. ama kendini avutma yöntemi olarak sözlükte ego kasmak bir nevi size iyi geliyorsa ben sizi bozmayayım aynen devam edin. ama şu köy-şehir benzetmesini de unutmayın tamam mı canlarım.
görsel
ido ile, ingilizceyi çok iyi konuşan, fitness hocası bi arkadaş.
(img:#930294)
Sinir bana ait, bacak lens değil, saçlar benim.
Beyin ile birlikte mi lens fotoğraflarıdır.
Metal metal olalı böyle fan görmedi fotoğrafları.

(bkz: sen metal dinleme)
çevresinden ilgi görmeyen kızların buradaki keko ve abaza erkeklerden mesaj yoluyla övgüler alıp ego kasması durumu.
burger king sever kızlardır.
görsel
içinde aşk ve alkol barındıran her kadın güzeldir.
(bkz: kız var dediler geldik)
(bkz: kedicikler) i akıllara getirendir.
http://galeri12.uludagsoz...moni-grencir_913514_m.jpg
atilmamasi gereken fotoğraflardır.
görsel
Iyi yıllar..
Edit: ben sananlar varmış üzüldüm ama belli etmeyeceğim..
Aralarında bulunamayacağımız fotograflar.
(bkz: karantinaa hanım ne yapıyorsunuz)

Bazen güzel olanları vardır.
görsel