bugün

sözlük bünyesinde bulunan kekoların, sözlügümüzün muazzam kızlarını eleştirmesi saçmalığıdır.

ulan çomar kız he dese, ilk entrysine kadar artilarsin neyin derdindesin amk.

bu da böyle bir amcik agizliligidir.

ah bi hatun olacaktım da sizi benim elime verceklerdi.. anam avradım olsun, tasmasiz köpegim yapardim alayinizi. düsünün yani.

allahtan avrupadayim da, modern hayat sürüyorum.

gidin eminönünde balik falan yiyin, vapur turu yapin amk.

not: kizlar bu kekolara he derseniz, gideceginiz ilk yer gülhane. uyandirayim. ahahaha.
(bkz: denyo dürtüsü)
Enteresan bir durumdur.
Alınlarına düşen sacaklı jöleli saçlarıyla, çakma nike ayakkabılarıyla ve fosforlu haşortmanlarıyla sözlük prenseslerini eleştirme haklarını kendilerinde bulan ezik tiplerdir.

Oğlum sen git dj akman falan dinle.
3 gün kalıcı koku vaad edilen 5 liralık parfümünün kokusunu taa buralardan duyabiliyorum.

Güya sözlüğün asil hanımefendilerine çamur atıp kızlar üstünden prim yaparak zavallıca acınasıca artı kasarlar.
biz çok gördük bu tipleri.
kim kimin yüzüne bakmıyor anlamadım. yüzlerine bile bakmayacak kızları eleştirmesi diyecekmiş ama türkçesi yetmemiş gibi geldi. emin de olamadım.
çok haklısın haruncum. ayıp ediyorlar gerçekten.
Aptalca bir durum. Malın bir tanesi beni tanımıyor etmiyor,kariyerimi bilmiyor. Senden olmaz behlül demiş işle alakalı planlarım üzerine. Bi de akıl vermiş yok söyle yapman lazım böyle yapman lazım diye entrysinde. E sayın Bilirkişi ben zaten dediğin şeylere sahibim ve bunların olması gerektigini biliyorum. yoksa niye havadan boş hayal kurayım senden kaç yaş büyüğüm bi b.k bildiğin yok akıl verme bari.
Burda ona buna sallayan salaklar 5 yıl sonra gel yerinde sayıyor olur, salladıkları insanlar da mutlaka iyi bi yerde olur. Vasatsınız.