bugün

Degerli müşterimiz, 1GB internet paketi aboneliğiniz başlamıştır.Iyi günlerde kullanınız.
nerdesin kanka bugün teravihe gidiyorum diye annengilden izin al pese gidek.
- tahsini sikiyolar lan koş.
dolma doldurdum sen napıyon nerdesin ?
allah aşkına şu telefonunun sesini bi aç. bize birşey olsa, ağzımıza sıçsalar senin haberin olmayacak. aç şu telefonunun sesini.

işin kötüsü bu mesajı şimdi bu başlığı görünce fark ettim. valla ta ergenlikten kalan bir alışkanlık, telefonum hep sessizde. sesi açık olunca kendimi çıplak gibi hissediyorum.
Her yöne aveadan hediye. 30 Tl yükle 120 dakika kazan.
Sağ ol, var ol, yaşa ...
Hazr onlayken kuytu bi yerde isini bitir gebersin hayvan.
are you seks?
Vodafone fatura bilgileri.
1 bardak su getirsene mutfaktan*
aşkım seni seviyorum yarın bizim ev boş gelirmisin ?
edit: şaka şaka telefonumu kırdım mesaj gelmiyo.
napin la?
x tarihinde y bank kredi kartı ile z tutarındaki harcamanızı dilerseniz t ay vadeli olarak taksitlendirebiliriz.
bedava "1000" SMS! Firsat yaz ücretsiz *'ye gönder.Markaların kampanyalarini tum hatlarinla önce sen öğren. Bedava sms'lerin ile 24 saat doya doya mesajlaş.

çak duygusal.
2012 yılı size ve ailenize huzur getirsin.
Muhtemelen, kanka bu gece saat x'te y'ye gidelim belki kız buluruz bu gece için, olandır.

Yes.
" geleceksen ekime; gelmeyeceksen kasım, aralık, ocak, şubat, mart,nisan.. var yani ben buradayım. "
PARA IADE GARANTILI 9 Aylik 5 li Set;Buyutucu+AzdiriciDamla+ 5Kapsul+BayBayan Kahve+GeciktiriciSprey 299TL Degil 29 TL.KARGO BIZDEN.TEL: 05305824696 CAGRI ATIN

Numaramı nereden buldularsa zırtapozlar.
"Öğretmenler Gününüz kutlu olsun hocam. Geçen yıldan öğrenciniz bayram."

Mutlu oldum herhalde. Galiba. Yani.
Şubatta polonyaya gidiyorum.
öğretmenler günün kutlu olsun piç.
Hala uyuyormusun ?
sokuk. :(
":D"

(entry doldurmaca)
Akşam yine yapalım :>