bugün

sözlükteki erkeklerin telefonlarına gelen en son mesajdır.

demin geldi aynen şöyle, - yarn iş yk yanndaym.
Yarın borcunu getir la yarraam.
yükleme yapmazsanız hattınız kapanacak.**
kendini hiç anlatmadın, anlatma zaten, çünkü sözlerinle konuşmuosun. istesen anlatırsın ama o zaman anlamsız olur senin için sen bakışlarınla ve dokunarak anlatmalısın kendini ve karşındaki bunu hissetmeli sözcüklerle yormamalı seni.
ders çalışırken yanında yemek yapsın diye annesi bulunan ünili manitadan gelen mesaj :
annem görmesin diye izmariti çöpe attım külleri de yıkadım. balkon tertemiz oldu ama 2. sigarayı bugun içersem kesin yakalanırım.
tatlim pcnin sarji bozuldu kapandı pc acamıyorum kusura bakma cıktım öyle msnden duman pcden açamıyorum.

son kısmı siz anladınız mı ? *
şimdi iki tür mesaj var birisi operatörden diğeri de özel kişilerden;

operatörden: paket aşımsız sosyal medya... dün gelmiş.

arkadaşlardan: tamamdır. geçen hafta gelmiş.

not: kandilde bile mesaj atan olmadı lan.
neyse gitmemiş yarın her şeyi yaparım ben ama şunu söyleyim microsoftun ta *mına koyum ben. hadi yatıyorum ben iyi geceler.
Denizbank: SQ76YHS referans kodlu bankacılık işleminiz için tek kullanımlık şifreniz. 181754
"attım, uyuyorsun sandım."
En büyük asal sayı kadar yalnızım.. Kendi bacağımı kemirmek suretiyle kalabiliyorum hayatta.. Gel...
her yöne 240 dakika bla bla bla...
kentteyiz, gel.
hadi uyuyalım, tamam.
bonuscard uye is yerlerinden yapacaginiz her 75 tl lik akaryakit harcamalarinda 25 tl bonus kazanma firsati. bii siktir git garanti.
'aşkım, babam ilişkimizi öğrenmiş...' gariptir daha yeni okuyorum. Bi dakka, lan!!!
(bkz: pki)

evet ruslarla yazışmıyorum.. trip atan türk sevgilim var..*
allah belamı versin o zaman ne deyim.
alicim bu akşam uludağ turu var yarın dönüceksin. 35 tl gider misin?
ulan kral adamsın he.
çorum'a davet edildim.
merhaba ''at'' ben ''dişi at'' beni bu numaradan arayabilirsin diğer telefonumu kapattım.
"heryöne 120 dakika aveadan hediye" uu bebeğim.
"sms yap laaaaaaaaannnnnnnnn".
kubi yarin ders var mi?