bugün

tekrar merhaba bu bir nefret ve öfke içerikli yazı olup lütfen kalbinizin kırılmasını istemiyor iseniz alt paragrafa geçip moralinizi bozmayınız.

öncelikle ekşi sözlükte yazan deformasyona uğramış kaçıklara değinmek istiyorum.

kendilerini kaybetmiş gibiler ama aslında içine düştükleri grandiyöz sanrılarının farkında oldukları halde sağdan soldan çaldıkları teori parçalarını kendilerininmiş gibi göstererek daha bir ezikleşiyorlar.

arkadaşım kaynakları sıçmıyorsunuz sanki siz gittiniz deneyler yaptınız ve havalara uçmuş ayküleriniz ile teorileri siz öne sürdünüz.

kaynağı belirt ukala. o stephen hawking ten arakladığın bilgileri kendininmiş gibi yutturmaya çalışma.

bok. kim çıkmış senin topraklarından astronomik araştırmalara yatırım yapmış uzay bilimleri enstitüleri kurmuş.

ha ben gezdim gördüm geldim ayaklarında isen bilki stephen hawking adına seni düzerim ve gülerek kaynak vermeye başlarsın.

ya ed basky nin ekşide yayınlanan kukuleta kuramı ne olacak o nereden çalındı.

bana bakın ben gerçekten sizi eleştirmek amaçlı bir yazı yazacak olsa idim bilin ki sizin annelerinizden başlardım eleştirmeye.

eleştirmen otu yedim eleştirmen hapı attım ve buraya bir şeyler sıçtım belki.

kaynaklar kaynaklar. sadece bu.

üfürün lan o bilgi kokan nefeslerinizle yavaş yavaş.