bugün

evimde tam da layık olduğu yerde duran gazetedir.

muhabbet kuşumun kafesinin altında.

pislesin pisleyebildiği kadar.
tüm okumuyorum diyenlerin evlerinde, öyle ya da bu şekilde bulunan gazete.
cam veya kıç silmek için, kafes altlarına sermek için daha ucuz, hatta sabah, türkiye gibi esanafa bedava dağıtılan gazeteler varken, anlatsaniza bi, neden sözcü alıyorsunuz?

bu aralar posta gazetesi alıyorum. çocuklara hikaye, boyama kitabı veriyor, bulmacalari da güzel.
Akp'nin en takdir edilesi icraatlarından biridir.
Susturmak için Yandaş gazete patronlarına sopa gösterip kovdurduğu türkiye'nin yaşayan en iyi köşe yazarları mecburiyetten burada toplandı.
Gazete ve tvlerin Eskiden neredeyse futbolcu transfer ücreti kadar ücret vererek kapıştığı gazeteciler bunlar.
Tayyip sayesinde hepsini birden ucuz fiyatla okuyoruz.
Taraflı veya tarafsız AKP'nin tüm pisliklerini ortaya döken gazete. Pislik içinde yüzenler tarafından haliyle sevilmiyor yok kuş altı gazetesi yok ciğerimin köşesi...salla babam salla.
akit ne ise sözcü de odur. açık ve net.
vurduruyodur.
--spoiler--
Adblocker Kullandığınız için Sözcü’ye giriş yapamıyorsunuz.
--spoiler--

adblocker kullanıp kullanmayacağımı sana mı sorucam aslanım?
görsel

ahaha. çok da sikimizdeydin. okumayız olur biter.
Götümü silmem Afedersin.
Y.ö.
görsel
Yıllardır adblocker kullanıyorum bir kez bile giremediğim olmadı.
Teknoloji özürlülerin adblockerla girmeyi başaramadığı siteye sahip gazete.
Sözcü'yü eleştiren çomarların bir kere de bir söylediği doğru çıksa.
Adblocker browser görüntüsünü de verelim de pinokyoların burnu uzasın:

görsel
takip ederim normalde ama bugün attıkları 1 başlıkla 1 ziyaretçilerini tamamen kaybettiler.

http://www.sozcu.com.tr/2...ndaki-cocuk-oldu-1236079/

öyle pkk yayın organları gibi başlık atmicaksın.
çok büyük bir ziyaretçi kaybetmişlerdir. "kadir artık bizi takip etmeyecekmiş!" diye ağlamaktan harap olmuşlar duyduğuma göre.
Dinozor gazetesi.
Nerde bir toplu taşıma aracı var , nerde 65 yaşının üstünde dinozorlar var hepsi okur bu paçavrayı.
Niyeyse akitten falan daha doğru haber yapan paçavra. .
sitesine girince adblock'u kapat uyarısı yapan gazete. ne kapatıcam lan allahın ezikleri işim gücüm yok size para mı kazandırcam? bazen sözlükten haber linki veriyorlar unutup tıklıyorum sonra malum uyarı yazısı ve çıkış yapıyorum.

gazete olarak kağıt parçasından başka bir şey değilsiniz. ha akit ha sabah ha sözcü hepsi aynı bok sonuçta. bazı gazeteler malum kişinin yandaşlığını yapıyor, sözcü gibiler de tarafsızlık ayağıyla muhalif fikirlerini dikte ediyor. yani bir taraf sürekli iktidarı yalarken diğeri tam tersi sürekli iktidar karşıtı haberler yapıyor. bu ülkede en zor şey apolitik olmak. gerçek habere ulaşmanın imkanı yok.
4 HAZiRAN 2016 tirajı 291 bin 840 olan gazete.
adblock açıkken web sitesine erişmeye izin vermeyen, reklamsız görünüm için para isteyen sözde gazete/haber sitesi. sanki sadece bunlar haber yapıyo adamlardaki göt kalkıklığına bak.

üç nahla uğurluyoruz.
Yandaşları kudurtan gazete.
bir tuvalet kağıdı markası.
oda tv nin "Gokcek tapinagi yikti " haberinin laynagi olarak gosterdigi gazete.haber dogru degildi sanirim.akitle yesinler birbirini.
birilerinin sözcüsü olduğu doğrudur.
kemalist gazetesi. o kadar yakışıyorlar ki birbirlerine..
okumaya değmeyecek kalitesiz gazete. akit ne kadar taraflıysa bu da o kadar taraflı. evet.
her gazete gibi taraflı...bu da lazım ama..