bugün

Bir cok kisinin sol bir gazete oldugunu düsündügü, solculukla alakasi olmayan aksine sagcilik ve milliyetcilik yapan bir gazetedir.

Kemalizmden dem vurup, gercek kemalizmden bihaberdar ve üstelik bir kac haberinde yalan haber yaptiklari görülmüslügü de var.
gercekten bu gazeteyi satin alan var mi sorusu akla geliyor. Zamaninin bulvar gazetesi bile daha bilgilendirici ve ögreticiydi.
çok zeki bir ideolojinin ürünü olan gaste. sağolsunlar o kadar zekidirler, o kadar beyinlidirler ki, bizim yerimize de düşünüyorlar, eksik olmasınlar.
yoksa biz beyinsizler ne yapardık, öyle değil mi emin başgan?
seçme le resmen dalga geçen gazete.

http://imgim.com/2273incio69525.jpg
Akp nin seçimleri ezici bir şekilde kazanmasıyla "mor" olması gereken, jakoben ve yalan üstüne kurulmuş bir propaganda aygıtıdır.
fakat ihtimal bazı kafalar kesilecektir lafını gururla paylaşabilen lanet gazete. ln ben chp ye niye oy verdim hala onu düsünüyorum.
beklenileni yapmış ve seçim sonuçlarında şaibe iddaası diyerek haber yapmışlardır.
kaynak ise twitterdan altıparmak adlı galiba fake hesap. bu kadar da düşülmez ki be.
1 kasımdan sonra yazarlarının yazacak yüzü kalmamıştır. Gerçi yüzsüz herifler belki sevinmiştir bize de 4 sene yazacak konu çıktı diye.
seçim kazanınca kendilerinin orospu çocukluğu konusundaki durumlarında bir değişme olduğunu sanan ak sikiklere hak ettiği muameleyi yapan gazete.

beşar esad suriye'de en son seçimi yüzde 75 civarında bir oyla kazandı. peki bu neyi değiştirir ?
iftiranın, provokasyonun, dezenformasyonun, yalan haberin sözcüsüdür. üstelik gazetenin sahibinin fetö'nün okullarında okuduğu söyleniyor.

görsel

görsel
Ülkenin En büyük muhalif gazetesi.
bir chp'li olaraktan benim bile ciddiye almadığım bir gazetedir. babam her gün alır, ben her cumartesi gırgır eklerine konarım, sadece o. akp'lilerin ciddiye alıp uğraşıyor olması gerçekten komik. öyle.
akp li yandaş medya gibi nefret ettiğim, objektiflikten uzak sözde gaste!
görsel
Haberine göre cesetin cebinde 6 sıfırlı 100.000 TL bulunmuş.
Sahtedir amk o
görsel
Atatürk'ü ataput yapan gazetemsi.
akp basınının cemaatin olduğunu iddia ettiği ulusalcı gazete.
Türkiye gibi ülkelerde senin istediğin tip gazeteler maalesef pek bulunmuyor.Ya yandaş olacaksın ya da karşıtı.
magazinde dünyanın en kötü gazetesi. sadece magazin diyorum. evet.
gazetecilik dışında her türlü şarlatanlığı yapan güruh.
Okuyanların ciddi bir psikolojik desteğe ihtiyacı olduğu gazete.
tuvalet kağıdı kadar işe yaramayan bir kağıt parçası.
ak parti'lilerin ve pkk-hdp'lilerin nefret ettiği, 17 aralık sürecinden çok önce bile fetö'ye karşı muhalif olmasına rağmen sırf kendilerine dokunuyor diye ak medya tarafından fetö medyası olmakla suçlanan gazete.
şu gazetenin üslubuna, yazdıklarına bakınca acaba gazeteyi çıkaranlar 12 yaşında mı diye düşünüyorum. 60 yaşındaki koca koca adamların bu tip şebeklikler yaptığına inanmak istemiyorum.

http://imgim.com/image/3s%C4%B1z.jpg

görüldüğü üzere arkadaşlardan zeka fışkırıyor. toplumun aydın, çağdaş, modern kesimi neticede.

her zamanki baştan aşağı yalan olan haberlerini görseydim de bu şebekliği görmeseydim.
(bkz: labi siktir git sabah sabah sabah sövdürme kendine)
Yılmaz özdil in köşe yazarlığı yaptığı ütopik gazete. Niye okunuyor acaba. Akp yandaşlığı neyse sol yandaşlığı da o işte. Fanatizmdir.
Edit: fanatizm kurbanları eksilemiş vurun anam vurun siz vurdukça öüreteceğim size olayın sağla solla alakalı olmadığını izmir laik kafasıyla konya muhafazakarlığıyla yürümüyor bu işler. Dağılın.
dakikasına şöyle de haber yapabilecek potansiyeli olan şey.

görsel