bugün

Her gün nickaltını canlandırır.
bunun klonlamak lazım her dönemde türkiyenin ihtiyacı olan tiplerden.
iyi yazardır, böylesi takip edilir.
kanımca miletin, bilgeliğini çekemediği yazardır.
ben bilgiliyse ukala adamı severim arkadaş.
güzel bi kardeşimiz.
(#24696288)

"nick çalacak canım. başkasının nick'ine özenip iç geçirmekten fazlasını yapacak." demek istediğim özenti.
arkasından atılıp tutulmasından ziyade, bildiğin nick hırsızı ve özenti yani bunu da söylemeyelim diye düşündüren, maalesef, yazar.
özledim lan! ara sıra uğra bazı bazı... öptm, kib, bye!***
özgünlükten yoksun nick hırsızı, özenti.

bir de zırvalamış dört yıl fakülte diye. ulan yaa, dört yıllık bitirmiş. aferin. bir de hırsızlık yapmamayı öğrenseymiş... yazık.
çok tatlış bir nick imiş.
neden susiolmayireddettigi merak konusu olan yazar.
nickini bizatihi benim arkadaşımdan çalan yazar. bu nicki uludağsözlükte görür görmez arkadaşımı arayıp dedim ki; lan sen bizim sözlükte yazar mı oldun be eşek o da bana dedi ki; yoooo *

sonradan anladık ki bu çocuğun yıllardır her türlü sanal alemde kullandığı ve dahi evvel zamanında manası ablasınca ekşi sözlüğe de yazgılanmış bu mahlas çalınmış.

hoş bir hareket değil aynısı size yapılsa ayıp değil mi ?? *
delillerle konuşuyorum işte buda delilim.
https://eksisozluk.com/su...den-japon-baligi--1569766
Neden bu kadar üstüne gidildigini anlamadıgım yazardır.

gerçi yetimli falan bi atasözü var ama, neyse.
götolmayıreddedenjaponbalığı... ahahagbashfasdsahfdsagfadhgas
(#24114801)

oof oof beni sandalyeden düşüren yazar.. ahahahaha diye gülerken azına iki tane çak diyo şeytan... oturarak kontrbassı çalamazsın.. keman gayette oturarak çalınır.. bir de bilgiliyim falan filan bilmem ne..

http://www.youtube.com/watch?v=ADCwjt_DxD0

burdaki adamlar kaval çalıyo galiba.. 3 yaşındaki çocuk beyni yok lan bunda.. ahahahahaahahahahahha.
cahil oldugu dogrudur..
Yanlış anlamasın veya anlasın hıç farketmez cahil yazardır.

Nickine bakarak bu analizi yapıyorum.

Bir varlıgın başına "japon" sıfatı geliyorsa * o varlığın japonlukla alakası yoktur. Zira başına japon sıfatı alan varlıklar ya yenmeyecek varlıklardır ya da zehirli varlıklardır.

(bkz: japon balığı)
(bkz: japon elması)

Edit: meobaya diss mi attın başına büyük bela aldın.

Neyse. Ahenk için yazmış. Eyvallah. Gereksiz bi soru için * 3 paragraf yazı yazmış.

Iyi o zaman ahenkli olacaksa bende 12. Nesil cıktıgında dildoolmayireddedenvibrator adlı hesap açtırayım. Sonuçta anarşizmde bile bi sistem var hem de sistemden çıkmayız dimi ama.

Neyse suşi ile japon balığıni bagdaştırmış. Halkımızın yarısıda bağdaştırabilir. Eyvallah. Ama japon balığı ile anarşizm arasında bağlantı kurmak nicedir.

Surç-i lisan ettiysem affola.
gece gece kalbimi kırmış olan yazar.
* itibarsız bir enstrümanın, itibar kazanmış enstrüman yanında çıraklık yaparak bir yere gelebildiğini öğrenecek yazar.

öyle ki keman gibi, ince bir hastalıkla toza gömülecekken bir an da bir çingenenin ellerinde kanlı bir düğünün hüzünlü palyaçosu olmak gibi. zordur bir meyhanenin köşesinde klarnetini rakının dibinde kalan son tek i hakedebilmek için çalmak.

zordur hayat öyle,

ya da böyle.
(#24052138) siirleriyle geceye damgasini vurmustur.
nedense sempati duyduğum nesildaş.
1 saattir ses çıkmayan yazar.
Umarım ölmüştür.
1 saattir sesi çıkmayan yazar.
umarım ölmemiştir.
takip programını sunan çocuk olabileceğini düşündüğüm yazar. onun gibi yazıyor. inşallah falan filan falan filanın filan falan olduğunu biliyordur.
sevilen yazar. aman ha gitmesin.
dünyanın en nadide bilgilerini verirken, çarpıcı stratejik derinliğini ve kelime bilgisini kimseye kanıtlamak zorunda olmayan yazardır. hele yeni gelmiş 'ne alaka' yazarların böyle bir talebi olmadığı bilgisiyle aydınlanması ve rahatlaması istenilebilir. müthiş analizlerin nickaltlarından ziyade ilgili başlıklara yöneltilerek boşa harcanmaması tüm kitleyi ziyadesiyle memnun edecektir.

edit: boşa.