bugün

GÖNÜLLÜLERiN HEPSiNiN BiRER SANSASYONEL ÜNLÜ OLDUĞU YARIŞMA.

ACUN SEÇMiŞ.
fatmagulun kaltak oldugu yarisma. Orda 2 tane hemcinsi varken, o diger 4 erkekle 1 olup hemcinslerini eledi. Iste bu kadar asaglik kisiliksiz tiksinc sinsi bir insan.
Hep denir kadin kadinin dusmanidir.
Insallah bu hafta oylamada seda kalir o diger sarisin cocuk gider. Botoks dudakli Fatmagul ve diger erkek bozuntularida morarip kalir.
artık bokunun çıktığı ender yarışmalardan biri haline gelmiştir. boş beleş muhabbetlerin döndüğü, tamamen yapmacık ve sevimsiz insanların yarıştığı bir formattır. duygu gibi kendini göstermeye gelen egoist insanların o tür ortamlarda olmasına toplum adına karşıyım.
bugun balıkları biz yicez,siz dün yediniz bugün duygu ve seda siz yemiyorsunuz,gidin mısır yapın. diyerek hanzoluğun,hayvanlığın bokunu çıkarmıştır Bozok.

hatta ekleyip 'ben fatmagül'e hakkımı veririm siz ikinize balık yok' diyerek ortalığın ağzına da sıçmıştır.

hasan taklidi olarak acun bulmuş bunu ama bu maymundan 5 dakika sonrası kavramında bir görgüye sahip.
Bozok'un da her iki lafından birini "be" diyerek bitirmesini de atlamamak lazım. Örneğin: Bir sus be, bütün adayı mahvettin be.
insanları televizyona kitleyip uyuşturmak için çıkarılmış şov programlarından biridir. En iyi örnekleri Amerika da insanları apoltikleştirmek için yaratılmış olan orjinal halidir. Bi ara James Hetfield'in katılacağı dedikoduları bile çıkmıştır. Asılsız olduğu çok geçmeden kamoyuna lanse edildi tabii.
An itibariyle seda'nin elendigi yarisma... sevindim... duygu kalsin mal gibi. Hih...
banu avar söylemiş söyleneceği.

http://www.facebook.com/photo.php?v=136922843146463
Evet, bozok'un uslubu yanlis; ama duygu tum adanin icine siciyor arkadasim. Car car car... susmasini bilmedi bi. Boyle yaparak hem kendine hem de takimina zarar veriyor. Sorunlu! Umarim haftaya elenir.
maalesef sedanin elendigi yarisma oldu. Ya erkekler zaten pislik 4 kisi. Ama ben fatmagul kadar orospu siginti kisiliksiz bi kiz gormedim. 4 erkegin korumasinda resmen. Gonullulerden fatmagul unlulerden irmak gitmedikce bana rahat yok.
bu fatmagül' ün adada neden kaldığını anlayamadığım yarışma. erkeklere ayrı ayrı iş mi atıyo acaba, güzelim seda' yı gönderdi mal herifler.
(bkz: fatmagül ün suçu ne)

dizisi olma yolunda giden yarışma programı. Ha gayret çocuklar, zorlayın sınırları.
Hayatını türk insanının zaafı olan ve sevdiği ünlülerin taklidini bulmaya adayan ve bu uğurda malı götüren acun'un son bombası olan yarışmadır.

sen git bir kesimin adeta taptığı ve zaafının olduğu diğer bir kesimin ise ciddi ciddi müzklerini sevdiği ahmet kaya'nın çakmasını o ses türkiye'de birinci yap,hem de bu arada açılım sürecine katkıda bulunup yerini de sağlama al;

1 hafta sonrasında sözde yetenek bulduğun yarışmada türkiyeni en iyi komedyeninin taklidini yetenek şampiyonu diye sür;

sonrasında ada yarışmasına bir önceki sezondan tutan ve reyting yapan hasan'ın çakmasını bul,türk erkeğinin adriana lima hayranlığını bilip adriana'nın narkoz yiyip yüzü şişmiş garip bir halini yarışmaya koy

sonra da malın babasını götür.

sadece program formatlarını değil,türkiye de sevilen veya reyting yapan insanların da çakmasını yapıyor,tebrikler.
dün akşam denk geldim, kim varmış falan diye biraz takıldım. ünlüler adası ile gönüller adasını dağhan ı görene kadar ayırt edemedim! kendimi mi tebrik etsem acun u mu bilemedim.
Gönüllülerin ünlülerden daha ünlü olduğu yarışma. (Kurduğun cümleyi sikim)

Reyting amaçlı gönüllüler yıpratılıyor şu anda. ilerleyen haftalarda düz yolda yürüyemeyen gönüllüler bütün oyunları iman gücüyle alacaktır.

He yarram sen niye izliyorsun diyen olacaktır. balıklar için izliyorum. Kim ne tutacak, büyük mü küçük mü? Irmak bikiniliyse de bakıyorum biraz, giyinince değiştiriyorum. Öyle.
hakikaten izleyip, ciddi ciddi yorum yapan insanları görüyorum.
acun'a sallayan,
yarışmanın düzmece, olayların kurmaca olduğu fikrine az evvel vakıf olmuş kişiler!

paşam şakadan mı yapıyorsunuz yoksa hakikaten bu yazdıklarınızı sinirle hırsla falan mı yazıyorsunuz?
yeminle çok garibime gidiyor, bu doğru tespitlerin alayı, acun ve onun programları için senelerdir yapılıyor.

şu herif için, yaptığı saçma sapan iğrenç programlar için, programların içindeki sahtekarlar için, kurmaca, düzmece kişilikler için bu kadar canınızı sıkmaya değer mi?
yazık üzülüyorum...
bozoktan sedaya inciler;
- bugün size balık yok,ben tuttum ben yiyecem,siz gidin mısır yiyin...
bi kıza söylenirmi bu be bozok ?
ünlüler kadrosunu görünce kendi kendime "acaba bende ünlü müyüm lan?" diye sorduğum yarışma.
acunun türk milletini kandırmacası.
dağhan her geçen gün daha da iticileşiyor.
erhan ı zayıf görüp onun üstüne oynuyor. ümit i de almış yanına.
ama çok da korkak birine benziyor dağhan.
ha bir de kendini gerçekten ünlü zannediyor bu. la o kadar ünlü olsan orada ne işin var.
baya havalı ve şımarıkmış. görünce kanal değiştiriyorum.
ünlülerde doğukan dan başkası yalan.
mustafa kızlardan da güçsüz.
fatmagül en zayıf halka.
hilmicem sadece uyuyor. bozok sadece bağırıyor. murat ise sadece spor yapıyor.
duygu ya gelince adanın en güçlü kadını.
cumartesi pazar ve pazartesi günleri yayınlanan yarışma. gönüllü erkeklerini görmek için izliyoruz.

edit: kıskandı bazı ibneler.
duygu için izlenilen yarışma. işte bunlar hep ayak fetişizmi.
ümit karanın kazanacağı yarışma.
ödülün neyine sevindiklerini anlamadığım yarışma. ac ac o çikolataları nasıl yiyeceksiniz lan ?
adamlar açlıktan o kadar delirdiler ki geçen bölümde kendi kulaklarımla duydum "maç yapsak keşke" falan diyolardı yazık...

Gönüllüler diyodu bunu.