bugün

Şu durumda bile heyecanlı izleyen insanlardır. insan dedim pardon.
Her an kalp krizi geçirebilecek kişidir.

Ben değil ama yengem izliyor o programı onun yüzünden sosyal hayatı battı be!

Ama yine de iyi eğlenceli ve heyecanlı bur program...
Hayatta ki en boş insandır.
Ben ben onun fanıyım şunun fanıyım diye ortada dolanan gereksiz insan topluluğu.
Bakın bu insanlarla bi derdim yok. insanların zevki bu şekilde olabilir. Entrikadan zevk alıyor olabilir, reality şov seviyor olabilir.

Ama benim ayar olduğum tip, ekşi sözlük tipi insan. Sabahtan akşama kadar, yok Türk televizyonu, yok turk dizisi izleyen insan maldır şeyi cart curt. Sonra her survivor sezonu gündem anasını satayım.
(bkz: çomar)
Sopa atılacak tiptir.
leyla ile mecnun vardı da izlemedik mi ?
akp’ye oy atma potansiyeli yüksek olan insandır.
Popüler kültüre adapte olan yurdum insanıdır.
boş vakti çok olan insandır. zaten yarım aklınız vardı onuda kaybettiniz aq.
o sırada yapacak daha iyi bir iş bulamamış insandır.
iç karartici haber programlarini izlemeye yüreği dayanamayip, Turkiyenin negatif gelişimini yillar geçtikçe yarismacilarin kıyafetlerinden takip eden insandir.
Ayrıca acuna uzuluyorum. Cikarcak adam bulamayinca bi all star dayayip ayni adamlari cikarip duruyor. Bazilarinin üçüncü survivori. Bu ne amk? Bari yol yemek ssk ya bağla olayı. Turabi gormekten baydım lan!
çok vakiti olan insandır..yazık size gençler yazık...
frikik kovalıyordur. havuzlara falan atlıyorlar ya kadın yarışmacılar. heyecan oluyor diye izleyen yoktur herhalde. bazen kanal atlarken denk geliyorum sakallı sakallı adamlar oyun kazanınca kendilerini street fighter karakteri falan zannediyorlar. çok acayip lan.

görsel
Kafa dağıtmak için izliyordur.
Acilen iletişimi selamı sabahı kesmeniz gereken insandır.
Rimbo dur.
gayet doğal olandır.
Malum karantina hali olduğundan aile ile yemek zamanlarında izledim. Ama sadece yemek yerken valla bak...
görsel
Ne diyebiliriz ki televizyonlarda hiç bir şey olmayınca izlenecek olan tek program ve ara sıra kavga çıkıp reytinglerde yükselme olan bir program. Ama bu sene kimse başarılı değil nerede o hilmi cemler turabiler parkurda kimse iyi değil ve aynı zamanda artık adam gibi ünlüler gelmiyor. Tek bildiğimiz ersin oda yaptığı şebekliklerden dolayı kazandığı insanlarla yürüyor. Ama izlenir
Muhattap alınacak tip değildir. Evet.
Düşük zekalıdır. %99 böyledir. %1 de olsa vasat olma ihtimali vardır ama.

Not: yunus emre reyizin askerleriyiz.
Benim. Siz atomu parçalarken bizde bunla oyalanıyoruz.