bugün

eli boş, işi olmayan rahat insandır.
Vizyonsuzdur. Sağolsunlar instagramdan ben de izlemiş kadar oldum.

O kadar güzel dizi, film varken bu izlenmez.

Tamam, izlersin de bunu fanatikliğe döküp, gerçek hayatta görme ihtimalin çok düşük olan birine para vererek oy atmak nedir? Kapitalizmin en sağlam örneklerinden biri.

Bir bunları, bir de gereksiz twitch yayıncılarına bağış atanları anlamıyorum.
Çalışma hayatı yok gibi bir şeydir.
Karantinadan dolayı evde kalmış insan tiplerindendir.
En azından kan davalı, kadına şiddetli dizi izlemiyordur.
Karantinanın 2.ayı düştüğüm batak. Hiç sevmememe rağmen açık duruyordu hep. Hayatımda ilk defa açıp survivor izledim.
buraya sms atanların beynini sikeyim. net boş beleşsiniz.
yaşamaya hakkınız varsa, o hak haram olsun.
izlersin neyse de sms atmak nedir sana ne faydasi olacak o adamların bide para yok derler.
survivor değil ama masterchef izlerim.
sadece izleseler iyi diyeceğim artık. bazı gruplardan şu kişiye sms atar mısınız gibi istekler geldiğini görünce şaştım. para ile sms atanlar var bir de.
Benim. Siz atomu parçalarken bizde bunla oyalanıyoruz.
Düşük zekalıdır. %99 böyledir. %1 de olsa vasat olma ihtimali vardır ama.

Not: yunus emre reyizin askerleriyiz.
Muhattap alınacak tip değildir. Evet.
Ne diyebiliriz ki televizyonlarda hiç bir şey olmayınca izlenecek olan tek program ve ara sıra kavga çıkıp reytinglerde yükselme olan bir program. Ama bu sene kimse başarılı değil nerede o hilmi cemler turabiler parkurda kimse iyi değil ve aynı zamanda artık adam gibi ünlüler gelmiyor. Tek bildiğimiz ersin oda yaptığı şebekliklerden dolayı kazandığı insanlarla yürüyor. Ama izlenir
görsel
Malum karantina hali olduğundan aile ile yemek zamanlarında izledim. Ama sadece yemek yerken valla bak...
gayet doğal olandır.
Rimbo dur.
Acilen iletişimi selamı sabahı kesmeniz gereken insandır.
Kafa dağıtmak için izliyordur.
frikik kovalıyordur. havuzlara falan atlıyorlar ya kadın yarışmacılar. heyecan oluyor diye izleyen yoktur herhalde. bazen kanal atlarken denk geliyorum sakallı sakallı adamlar oyun kazanınca kendilerini street fighter karakteri falan zannediyorlar. çok acayip lan.

görsel
çok vakiti olan insandır..yazık size gençler yazık...
iç karartici haber programlarini izlemeye yüreği dayanamayip, Turkiyenin negatif gelişimini yillar geçtikçe yarismacilarin kıyafetlerinden takip eden insandir.
Ayrıca acuna uzuluyorum. Cikarcak adam bulamayinca bi all star dayayip ayni adamlari cikarip duruyor. Bazilarinin üçüncü survivori. Bu ne amk? Bari yol yemek ssk ya bağla olayı. Turabi gormekten baydım lan!
o sırada yapacak daha iyi bir iş bulamamış insandır.
boş vakti çok olan insandır. zaten yarım aklınız vardı onuda kaybettiniz aq.