bugün

yarışmacı istatistiklerinde ilginçlikler barındıran yarışma.

- ilk günlerden beri 1. sırada olan hilmicem, yerini turbiş'e bırakmış.

- begüm toplamda 307 karşılaşmaya çıkarak en yakın rakibi merve'den bile 43 maç fazla yaparak bu alanda kırılması güç bir rekorun sahibi olmuş.

-merve aydın'ın %60'ın altına hiç düşmemiş olan başarı grafiği, son günlerde begüm'e tokatlana tokatlana %54'e kadar düşmüş.
Turabi veya Hilmi dingilinin kazanacağı yarışma.
ama umarım Merve kazanır...
bunu izleyen liselidir.
bozok için "acun'dan korkmayan tek kişi" tanımını yapanların bulunduğu yarışma.

yarışmada bozok: "acun bey, ben oradan geçerken hakan da oradaydı. ben kafasını çeker zannettim."

uçaktan inice bozok: "nasıl geçirdim kafayı ama!"
bu sene hiç izlemedim diyebilirim lakin yine bi fakir fukara edebiyatıyla kadın şampiyon yapmaca senaryosu dönüyor gibi. işin içinde iyine bir merve var. bu merve çok acı çekiyor hep eziliyor ve adada yalnız bırakıyor. halkta durur mu hemen oyları merve'ye veriyor ve merve şampiyon oluyor.

aynı filmin ikincisi olcak sanırım.

(bkz: merve oflaz)
kanımca acun un ne yapıp ne edip turabi nin karşısına eski şampiyon hilmicem yerine kızlardan birini çıkartacağı yarışmadır. hatta ünlüler de tek kalan merve aydın bile olabilir gibi geliyor.

reklamlardan sonra...
Türk halkının zekasına hakaret olan program.
survivor all-star demişler ama bu bildiğin survivor sikko-star olmuş 2013 yılında çok iyi bildiğimiz neşeli çocuk dediğimiz hilmicemin nasıl acınası bir yancıya döndüğünü seyrettik. efendi, sakin, artniyetli olmayan biri olarak tanıdığımız doğukanı keza hala öyledir çoğu kişinin gözünde, nasıl stratejiden gram anlamadığını ve çok iyi satış koyabildiğini öğrenmiş olduk.

2012 de çok iyi üsluplu saygılı bildiğimiz hasan beyin nasıl mahalle karısı gibi dedikoducuya döndüğünü de seyretmiş olduk.

tüm bu olaylar silsilesi zaten gerçek olmayan oylamaların dahada gerçeklik dışına itilmesine yol açtı. evet acun bey her hafta oylamada kafasına göre istediği kişiyi istediği sıraya koyarken noter bahanesiyle merve aydın denen mahlukatın sevenleri begüm denen salatalıkla neredeyse eş değer iken oylarını nasıl yükselttiğini gördük. böylece acuna iki reyting getiren zeka yoksunu ve kendini üstün gören, aslında hiç bir bok olmayan 2 çeşit insanı finale çıkarma şansı doğdu.

tabiki de acun orada turabiyi süs için tutuyor. kazandırdığı kişi zaten merve aydın. acun bir kez daha aynı kişiye aynı parayı vermez. sözde hiç bir hile hurda yok bu yarışmada. pardon yarışma dedim, eğlence programı. seneye de götü boklu oylama sistemine inanan andavallarla 3-4 aylık survivor çeker artık.
bozok'un yardırdığı program.

programı terk eden duygu çetinkaya'ya:

2. haftaki gibi gidersin böyle

puahhadahdahshahhasdhaf
programın fanatiğiyim ve fanatiği mal diyen arkadaşa diyorum ki neredeyse tüm türkiye bunu izliyo herkes mal bi sen mi akıllısın ?
hatta belirteyim o kadar fanatiğiyim ki programın akşam turabi'ye oy bile atacağım...

not : yarışmadaki hiç kimsenin kesinlikle fanı falan değilim...

edit : alttaki arkadaş canım istedi vereceğim oyumu sana giren çıkan bi şey mi var, senin cebinden mi çıkacak para, para benim, telefon benim, oy benim, sen neyin tribindesin ?
hiç bir kârı olmadığı halde burada yarışan adamlar için para harcamak mallık bence. kusura bakmayın.
Merve aydının alacağı yarışma.
Gercekten ınandıgım tek şey bıraz ac kaldıkları onun dısında sorulması
kanıtlanması gereken o kadar cok şaibe var ki.

-Kızların hiçbirinin kaş bıyık tüy kıl sorunu yok hepsının sortlu bacaklar cillop hangi çamsakızı bu kadar ıyı calısıyosa tavsıye edılsın?

-Dip boyası gelen kız görmedim hiç muhtemelen dip boyalarının bile biraz koyu sekılde yapılmasına izin veriliyo kanımca.

-Asena'nın vaktiyle söylediğine göre wc yokmus çayır çimene gıdıyolarmıs ama görunen o ki haftanın belırlı gunlerınde duş almalarına bıle ızın verılıyo kı uc ay boyunca sacını yıkamamıs taramamıs erkek ya da kadının sacının öyle parlaması keçe gıbı olmaması ustelık o kadar camurlu oyundan sonra dus almadan uyunması mumkun degıl

-Yemek konusunda da kuvvetle muhtemel sabah öglen aksam bı ınsana kılo verdırerek doyuracak kadar çok ama oyunlardakı yıyecekler ıcın hırs yapacak kadar da az yemek verıldıgı ; tatlı gıbı ekstrem yıyecekler verılmedıgı ıcın hala oyunlarda yarısabılıyolar aksı halde bır avuc pırıncle bı ınsanın tansıyonu dusmeden yasadıgına ınanmak mumkun degıl.

-Özel günlerinde de yaprakla falan ıdare etttıklerını ıddıa edıcekler muhtemelen ama yersen.
Acun'un mahallede topu olan tek çocuk modunda yürüttüğü yarışma. Ulan bu kadar itici olup bu kadar adamın seviyor rolü yapmasının başka açıklaması var mı bilemedim.
Bitsede kurtulsak be.
Bunu izleyen adam oy kullandı 7 haziran'da. Düşünün artık.
an itibari ile aileler kapışıyor .
Merve aydın ın pederinin konuşmalarına gıcık oldum açık ve net.Baası konuşmadan önce Merveye atçaktım fikrim değişti turabiye atıyorum.
acun bu işi iyi biliyor.

al şimdi, merve aydın'ın babası ile, turabi'nin ailesi kapışıyor, ağız dalaşına giriyor.

ister misiniz bir sonraki sörvayvırda;
"ünlülerin ebeveynleri vs gönüllülerin ebeveynleri" sörvayvırı olsun.
Merve'nin babasını dinledikten sonra oyum turabi'ye. Adam parti lideri gibi geçmişi öne atıp duruyor lan. iticilikte çığır açmışlar. Baştan beri turabi'yi desteklemiyordum ancak oyum turabi'ye. Teşekkürler merve aydın'ın babası. Swh.
pazarlama sektörü ile alakalıysanız aşağıdaki yazıyı okumanızı öneririm.

http://www.tusbeyinli.com...nikleri-stratejileri.html
Bu kadar uzatmadan sonra 2 hafta sonra finalisti aciklarsa sasirmayin.
merve aydini sevmem ama sirf turabi barzosu yuzunden 3 oy yolladim.
el kaide dominik kampi, ata binen barbar, motora binen zengin egoist, kirik-cikik-mide bulantisina buzla mudahele eden doktorlarin doktoru ve yerli köleler içerir...

Edit: mervenin arabayi kardesine hediye ettigi icin duydugu sacma gurur ve sacma babasi nedeniyle turabi alir...
Acun'un siyah gömleği eskiyip gri oldu ama halen 1. Belli değil. Sokayım böyle yarışmaya, uyuyorum.