bugün

görsel
son 2 senedir kötülük(turabi) kazanınca,yine kötülük kazanacak diye endişelenmiştim. neyse ki halk beni şaşırttı.
http://www.youtube.com/watch?v=PHFYPktdSPQ
http://www.youtube.com/watch?v=R8lUhcIWsw4 .
görsel
bittiğine o kadar sevindim ki anlatamam programı.
Yarışma ilk başladığında kimin kazanacağı belliydi. ya atakan ya da ibrahim kazanacaktı çünkü adamlar hem sporcu hem güçlü. siz şimdi bunu mart ayından beri salak gibi bütün gecenizi vererek izlediniz.

ilginç.
Anlamıyorum abi. insanlar survivor izledi diye vurdumduymaz olarak gösteriliyor.

Son 1 yılda artmakla birlikte artık memlekette her yerde güvensizlik diz boyu insanlar ölüyor artık fazlasıyla. Tv yi açıyorsun ve yayın yasağı. Sonra 2 gün geçiyor ve üzüntün bir nebze olsun azalıyor. Açıyorsun tv yi haberlerde patlamaya dair konuları izliyorsun. Bütün gün bunları izleyemezsin ki ? Sonra şehitler oluyor. Tv de bir şehidin hikayesini dinliyorsun ve erkek halinle gözlerin doluyor. Kanal değiştirince bitmiyor çünkü bu memleketin makus kaderi bu. Ama yaşamaya alışmak hayata devam etmek diye birşey var. insanlar tv de haber izlemiyor, twitter dan ülkeyi kurtarmıyor, sürekli terör konuşmuyor diye hain hatta vurdumduymaz falan ilan ediliyor. Neymiş ? Dün 46 kişi vefat etti dünyada birçok yerde ülkemize destek mesajları yayınlandı ve bazı insanlar survivor izliyormuş. Niye abi ben her gün nasıl olur da bu konuyu konuşup gündemimde tutabilirim ? Soma da kaza olduğunda 1 hafta sonra herkes profil fotosunu değiştirip hayatına devam etti diye yer gök inledi. Yahu o ateş düştüğü yeri yakıyor ve ben gerektiği kadar samimice üzüldüm, şimdi nasıl her gün ağıt yakayım ? Hayatın olağan akışı bu. Kaldı ki survivor bir örnek ancak bu olaylardan 2 gün sonra sen ben gibi insanlar survivor izleyip Atakan a oy attığında birileri çıkıp "orada ölenler türk değil miydi ? Evine 10 km ötede insanlar ölmedi mi sen nasıl hala survivor izlersin ?" Diyor. Peki sen 11 mayıs 2013 reyhanlı saldırısından bu yana yasta misin ? Ya da bursa da bomba patladığından bu yana tv izlemiyor musun ? Yoo pardon pardon. Survivor izlemek ve hakkında konuşmak bir gamsizlik iken bu arkadaşlar da game of thrones izledi. Ama game of thrones güzel bir dizi dimi ondan dolayı patlama sonrası izlemekte sakınca yok. Çünkü survivor bir yarışma ve gereksiz (kişiden kişiye değişiyor olması burada etkili) ancak tüm dünyanın takdir ettiği bir diziyi izlemek ayıp değil.

Siz, ne yazık ki olay olduğu sırada verilmesi gereken tepki ile 2 gün sonrasında verilmesi gereken tepkiyi karıştırıyorsunuz. Yoksa, utanmadan hala ise gitmek hala nihat hatipoğlu nu izlemek orada vefat eden onlarca kişiye ayıptır dimi.

Lütfen, 3 gün önceki patlama üzerinden prim ve duyar yapmayın çünkü siz hatırlamasanız bile bazı insanlar reyhanlı Suruç istiklal vezneciler Kızılay merasim sokak dendiğinde hala o günkü üzüntüyü yaşıyor. Ama ömrünün sonuna kadar survivor miss turkey euro 2016 ya d baska birşey izlememesini beklemek ne o insanları geri getirecek ne de duyar kasmaya ihtiyaç bırakmayacak.

Azıcık mantıklı ve insani olalım lütfen.
Zaaaaaa kolejli biÇ gönüllülerden biÇ başı serkay kazanamadı.Semih kazanamasa bile son 5 kişiyi o takımdan eledi gerisinide atakan topladı.
Son zamanlarda harika bir performans yakalayan serkay'ın halka uzak olan görüntüsü nedeniyle sms oylamasından çıkamayıp kaybettiği yarışma programı. Ancak en az kazanan kadar hakettiğide bir gerçekti.
Survivor 2016 denince akla Semih,Nagihan,Atakan ve Yattara gelecek. Gönüllülerdeki züppeler değil.
Yine turabi kazanıcak diye çok korktugum yarisma. Sonra ogrendim ki bu sene turabi yarismiyomus.
Ortalık kan gölü millet Survivor sayikliyo. kim kazanırsa kazansın biz millet olarak kaybettiklerimizin farkına varalım.
Kötülük kaybetmiştir.
(bkz: serkay kazanırsa insanlık kaybeder).

Tebrikler Atakan.
serkay denen iticinin kazanmayıp atakan'ın kazanması güzel olan yarışma. sonunda bitti. 2017'de görüşürüz. evet.
ilk başladığı günden beri şampiyonu belli olan yarışma olmuştur. Eminim açık ara kazanmıştır.
Vee hak etti ve kazandı.
GÖZDEN KAÇMIŞ PEK SÖYLENMEMiŞ SANIRIM BEN SÖYLiiM ATAKAN KAZANMIŞTIR.
Atakan kazanmıştır.
Şampiyonn atakan.
Sonuna kadar hakeden iki yarışmacının finale kalmasıyla ipi göğüsleyen Atakan olmuştur.tebrikler Atakan.
Edit:benim gönlüm serkaydan yanaydı ama olsun Atakanı da severiz.
bitti şükür aq programı.
ayyy yaşasın atakan birinci olmuştur.
Atakan'ın bileğinin hakkıyla kazandığı yarışma.
Sonuna kadar hak etti.
Millet euro maçı bekler gibi bu yarışmanın sonuçlarını bekliyor heralde. Son 3 senedir izleyemesem de o kadar çok fanı var ki her konu da bilgim var.
nefesler tutuldu atakaaaannn hülooo.

yiriz atakan.

atakanın birinci olacağı yarışmadır.
Ne finalmiş arkadaş.