bugün

bizlerle siyaset yapan, sanki bu ülke de senelerdir yaşıyormuş gibi davranan, abimin işyerinde kendi aralarında örgütlenip veya dedikodu çıkarıp türkleri işten atıp kendi yakınlarını işe sokan, milletin ekmeğiyle oynayan insanlar. kendi vatanını satan adamdan ne beklersin ki? bizim gibi yaşıyor diyenlere sesleniyorum, hangimiz 15 yaşına ayak basınca sike sike babası, anası kaç yaşında olursa olsun ona bakmak zorunda? hangimiz saçını 90'lardaki gibi jöleye batırıp memoli gibi geziyor? evet, bizde de var böyle adamlar ama bunların hepsi böyle lan. tipleri falan da benzemiyor. benzeten ağır maldır. bizde beyaz tenliler var bir kere, sarışında var, turuncu da var çeşit çeşit bunlar esmer hep. kadınları beyaz onlarda makyajla. bunlar yüzünden ilerde kafamızı çok taşa vurucaz ama bekleyin az daha. hükümeti yağlamaktan vazgeçmeyenler eksileyecek lakin gerçekler bunlar. görerek yazıyoruz.
Vatanlarından kopartıldı bu insanlar sadece bir vatanda değil o ülkedeki anıları acıları mutlulukları her anlarıyla birlikte veda ettiler yakınlarını kaybettiler.Yaşadıkları çok acı umarım daha aydınlık günlere gözlerini açarlar umarım.
bilinen en şerefsiz suriyeli.
görsel
Türkiye'de kurulan her yeni 40 şirketten birini Suriyeliler kuruyormuş.

Lan hani bunlar açtı, parasızdı?
Erken seçimde akp'ye oy verenlerin şikayet etmeden kabul etmesi gereken topluluk. Alın size istikrar amk.
Eğer ileride kürtlere benzerlerse akp'nin attığı en büyük kazık olur. Gerçi bu olay da akp'nin oylarından %0.5 kadar etkiler ama neyse.
Def olup gitsinler artık. Çerkesler gibi bu yüzsüzler de kendi evlerine dönmeyip burada kalacak mk.
Ülkelerinde ki sorun bitse de artık gitseler de kurtulsak.
Bitmiyorlar efendim.
Adamlarn ülkelerindeki sorunun cenemesini biz çekiyoruz.

70.000 kişi giriş yapmak sınırımızda bekliyor.

Insani yardım kampanyası adı altında avrupa'dan emir(para) alıp kendi ülkenin insanı varken başka millete yardım etmek..

Bu ülke bu hale geldi ya..
yazıklar olsun!

insan artıkları; eleştirilen yönetim.
Arapseviciler; Neslinizi suriyelilerle devam ettirebilirsiniz.
sizin iğrenç nefesinizi ve o cahil ama kendinden çok emin triplerinizi çekmeye gelmiyorlar, ölümden kaçıyorlar.

avrupalıların sizi ezdiği ve adam yerine koymamasinin hıncını mazlum ve savaştan kaçan, size en çok benzeyen lerden çıkarıyorsunuz. halbuki siz de onlar gibisiniz. empati kurun lan biraz empati.
Orospu oğullarına kalsa zevk için geliyorlar sanırsın... Ulan ölüm var işin ucunda. Herhalde kaçacak. Aynısı güneydoğu bölgesinde de olunca görüşürüz!
Ülkeye ihanet diyor hala mal orman çocuğu! O kadar vatancıysan götünü klavyede değil de, mevzide pkkya veya ışide karşı konuşlandırsana!
Bütün sorunun gelmekten ziyade, geldikten sonra yapılanlar olan hadisedir.
Ülkeye alıyorsun, ortada hiç bir planın yok, gelen sınırdan geçiyor kamplara giriyor isteyen oradan çıkıyor başka yerlere şehirlere ülkelere gidiyor ve sen kalanlara maaş bağlıyorsun, üstelik kalanlar savaştan kaçmalarına rağmen doğum oranlarında yüksek yüzdeleri yakalıyorlar!
Ortada plan yok sorunda bu zaten, Avrupalı bu işi 15 günde çözdü, 3 milyar doları veririz, burda gruplarız işe yaramayanları size yollarız dedi, seve seve kabul ettik.
Aslında yapılacak iş zor değildi yüzlerce farklı plan uygulanabilirdi, mesleklere göre ayrılabilir buna göre belli şehirlerde pilot bölgeler kurularak o bölge geliştirilebilir, ve kendi içerisinde kendini idare edebilen kentler oluşabilirdi.
Doktor, avukat, vs. gibi meslekleri değerlendirebilirdik, ama biz gelin çadırlarda kalın isterseniz gidin, yapabiliyorsanız çalışın dedik, üstelik ciddi ciddi istanbul başta olmak üzere enflasyonu arttırıp, işsizliği yükselttiler.
Sigortasız 500 - 600 lira ücretle çalışıp, 600 tl kira verilen daireye 1500 lira kira ödeyip oturuyorlar. Sonuç olarak ben bugüne kadar ülkeye bir yarar sağladıklarını görmedim.
Şüphesiz ki bir gün dönüp bizi ısıracaklar.

(bkz: Arap)
Kendi ülkemizde bizleri mülteci durumuna düşüreceklerdir açık ve net.
Ne çok kötü kadın çocuğu TC vatandaşı var bizlere göstermiştir. Kıçınıza sokun vereyim pasaportumu da hatta. Geberip gitmek bu ülkede yaşamaktan daha onurlu bir davranış herhalde artık.
Hain milletlerin sonu da hainlikten olur. Romenler, Suriyeliler... Sonuc degismez.
55 binini daha bekliyoruz.
Türk insanlarinin varliklarindan şikayet ettikleri topluluktur. Şikayet eden insanlari biraz insan olup empati kurmalarini isterim. insanin yurdunu, vatanini terk etmesi kolaymidir? Elbette anlayamayiz. Tahmin etmek gerekirse cok cok zordur. islami boyuttan olmasa bile vicdani boyuttan bakmaniz duasiyla. insanlar napsin. Ölsünler mı?
Gariban, yıkılmış, bitap olmuş halktır. Allah yardimcilari olsun.

insanliktan nasibini al(a)mamiş hayvanlarida allah islah eylesin.
türkleri azınlık yapmak için ülkeye planlı bir şekilde sokulan tehlikeli güruh. ideolojik olarak şu an türkiye'nin en tehlikeli varlıklarıdır.

bilmeyenler ve olayın ciddiyetini anlamayan sik kafalılar için açıklayayım. bu planın içinde;

türkiye'den akp, (bunu bilerek yapmaktadır)
abd
rusya
israil (en çok isteyen ülkedir)
suriye (toprak bütünlüğü kaidesi)
ırak (açık bir devlet kurma çabası)
avrupa birliği (ileride sınırını daraltmak için)

bunları ben yazmadım. aylardır tüm önemli kişiler yazdı.

ama nedense hiç bir site ya da haber kanalı bunları söylemedi. hep zavallı suriyeliler denildi.
kendi devleti ile savaşan insanlardır. kendi devletiyle savaşan insanlara tüm dünyada terörist denirken suriye'de kendi devleti ile savaşanlara mücahid deniyor.
Bugün pkk türkiye vatandaşlarından oluşuyor ve tıpkı suriye muhalefeti gibi devletle savaşıyor. Suriyelilere mücahid diyenler pkk'ya da mücahid diyor mu? Üstelik pkk ülkenin tamamını değil sadece güneydoğuyu isterken suriye muhalefeti tüm suriye'yi talep etmektedir.
Pkk'da suriye muhalefeti'de lanet olası teroristlerdir. Umarım kısa sürede ikiside yok edilir.
aslında tam olarak araplardır. bizi yıllarca arkamızdan vurmuşlardır. ama müslüman olduklarından dolayı kardeşlerimizdirler. sunni müslüman bir arap zaten savaş yanlısı değildir. suriyede de sunni müslüman olanlar sadece devletin bütünlüğünü istemekteler.
GÖRÜLDÜKLERi yerde öldürülmesi ya da zorlanmaları gereken kişilerdir. bunlar kadar haini yoktur. bunlar kadar kan emici yoktur. ellerinde fırsat olsun sizi para ve kadın için öldürürler. namuslarınıza göz diken en çok bunlar olacaktır. zamanla hepsini göreceksiniz.
Yakında türkiye'de özerklik haklarını ilan edecek millet.