bugün

görsel
Evine al besle çok meraklıysan suriyelileri. Saman hepinize yeter zaten. aa pardon asrın ülkesiyiz ama o bile ithaldi değil mi?
Benim işçi babamın kazanılmış hakları ile uğraşan devlet bu şavaş kaçağı yağmacı suriyelilere maaş bağlıyor, sınavsız üniversite hakkı tanıyorsa sikerim öyle kardeşliği.
suriyeliler akp lilerin evine yerleştirilsin kampanyası. madem kardeşin evine al ve kardeş kardeş yaşayın. ayrıca hayvan gibi ürüyorlar. la sen mültecisin tamam zor durumdasın, stres de var ama hayvan gibi üreyince o çocuklar ne olacak?

fazla üretilen çocukların akp lilere verilemesi gerektiği gerçeği. akp liler üremesin suriyeliler üreyip akp lilere çocuk versin.
(bkz: arapperest lütfen)
Canımız kanımız nedir mına koyim? Al evine o zaman o kadar sokakta kalan Suriyeli var.
Çok garip değil mi? Bilgi üniversitesinin iki farklı yerleşkesinde yangın çıkıyor, bir otel inşaatında yangın çıkıyor, sultanahmette canlı bomba saldırısı oluyor. Ve bunlar 1 gün içinde oluyor.

Soru işareti yok mu kafanızda lan sizin?
(bkz: de siktir lo)
Silkmeseler bari.
Adamlar neden turkiye de türkçe konuşuluyor anlamiyorum diyor.
Bir de Arapça konuşun diyeni var.
Salak herif Türkiye Cumhuriyeti Devleti içerisindesin.
Yemeğini yedigin kaba tukurme.

Tanim: böyle kardeş tanimiyorum.
al koynunda besle o zaman..
Suriyeliler benim hiç bi sikimim değil.
söyleyen arkadaşların yanına hemen bir aile verilmesi ile sonlandırılması gereken mevzudur. bak gene insaflıyım aile diyorum o ülkesini korumak varken ülkesini terk eden 20-30 yaş arası ve dalga geçermiş gibi üzerilerinde "komando kamuflajları" ile istanbul sokaklarında gezen sapları demiyorum bile..
Esad da kardeşti.
topraklarında kalıp ülkesini savunamayana kardeşim falan diyemem. en fazla afk derim.
bunu bide gazianteplilere sor delikanlı.