bugün

Hatayda yardım dağıtıyorum ... Binlerce türke, binlerce arapça bilen hataylı türke ve suriyeliye denk geldim.

Erkeksin.
Karı lazım.
Karı sikilir.
Benle beraber doyar.
Karı sikilir...
Çocuk doğar.
Doğduysa doğmuştur. Benle beraber yer içer aynı kaptan. Allah büyük.
Kari dediğin sikilir.
istisnasız! istisnasız diyorum bak... Kucakda bir tane karnında bir tane taşır kadın.
Çocuklar?!
Allah büyük!

Aq kuşaklar boyunca bunu ne dedemlerim kuşağında gördüm ne babamlar!
Dedemin 12 çocuğu vardı ama hepsi babalık görmüştür! Hepsi sever, anar!
Bu amın oğullarında bu yok!
Bildiğin yok lan!
Fabrika ayarı bildiğin farklı adamların!
Ulan fakir denmese de kendi yağında kavrulan onlarca yüzlerce akrabam var benim...
Senin de aynıdır... Herkes titrer lan çocuğunun üstüne. Okuluydu eğitimiydi terbiyesidiydi.

Yok aq bunlarda!
O kadar yok lan! inan o kadar yok.

Ne mutlu türküm diyene!
Irkçı diyin kafatasçı diyin ne sikim derseniz diyin bir bunlar iki Kürtler. Bunlar olmasa şöyle atlas okyanusunun tam ortasında bir ada olsak bazen hayal ediyorum da mükemmel olurdu lan aminakoyayim.
Bu felakette de gördük ki bu amına kodumun sıçanları ilk düştüğümüzde bize ihanet edecek. O yüzden yol yakınken def etmek lazım. Koca bir duvar mı yaparlar hendek kazıp içine pirana mı doldururlar komple sınıra yüksek gerilim mi verirler ne yapacaklarsa yapılsın artık.
Suriyeli gidince terör bitecekmi? Pkk kürt terör örgütü ha işine gelen her ırkı kullanır o ayrı.
Sadece suriyeli falan değil bütün yabancıları göndermek lazım. Almanyadan gelen gurbetçilere de izin verilmesin. Biz yurtdışından bişey alalım desek devlet öyle bi prosedür koyuyor ki yine pahalıya geliyor ama bunlar sırf döviz getiriyor diye siklerinin keyfine takılıp bizi küçümsüyorlar. Biz gelmesek aç kalırsınız diyen almancı tanıyorum lan. Bu kadar düştük mü lan biz. Aç kalalım ama şu karaktersizleri ülkeye sokmayın. Evi varmış da bilmem neymiş de almanyada yaşıyosa siktirsin gitsin burdan ev almaya izin vermeyin aq. Para için götünü veren insanlar haline geldik resmen. Herifler rahat rahat her boku alabiliyorlar biz yurtdışından bişey getirelim desek hemen gümrük vergisi bilmem ne daha pahalıya geliyor. Kendi milletine saygısı yok devletin.
Alayının ben amk... Suriyeli, Iraklı, Afganlı, Pakistanlı vs. Hepsi gerekirse zorla gidecek...
Hepsi zorla gönderilecek... Burası tatil köyü değil vatandır, vatan!..
Yeter artık bir de ürüyorlar ya... Hepsi de birbirinden yamyam ve vahşi...
suriyede sayıları oldukça azalmış popülasyondur. ülkenin yarısı bizde.
akp ve mhp gitmeden 20 milyon sığınmacının gönderilmesi imkansız.bunlar osmanlı veya şeriatı getirecek secimden sonra.
işte sıçtı bıraktı. allah bildiği gibi yapsın !.
cami tuvaletine işeyebilecek kadar ahlak utanma insanlık namına olan hiçbir şeyden haberi olmayan çöl faresi.

https://twitter.com/ismai...;t=URXuE3_0atCkqFCRc5WBkQ
Hayır dönmeyecekler, onlar artık bizim insanımız. Bunu aklınıza sokun.
Sadece Suriyede olmasını temenni ettiğimiz insanların adı..
yavaş yavaş ülkemizden ayrılıp ülkesine dönmesini dilediğimiz şahıs.
Seneye bu zamanlar suriyeye dönecek şahıs.
Suriyede yaşayan yaşaması gereken kişidir. Yallah habibi.
Size yaşanmış bir diyoloğu anlatıyorum.

Dedem bir gün arabasıyla çıkıp bir şeyler almak için alışveriş yapacaktı. Bir Suriyeli adam cama vurarak dedeme camı açmasını söyledi. Dedem camı açtı ve derse beğenirsiniz. Ben Suri Suri bana para ver. Dedem de dedi bende türk türk sen bana para ver. Adam daha da agresifleşti dedem gaza basıp gitti. Şu hale bak ya.
kiros tam bir yavşaktı.
Araptirlar..... Bu zaten ne bok olduklarini tanimlamak icin yeterli.
insanlar aleminin leş yiyicileri konumundadırlar. Herkes nefret ediyor ve nefret etmekte haklılarda. ne kadar aşağılık, iğrenç bir ırk lan bunlar?
bir türk atasözü der ki en güzel suriyeli suriye toprakları içinde güzeldir.
(bkz: galatasaray taraftarı)
Not: sinan gümüş
(bkz: nargile)
görsel
görsel
suriye'de doğup türkiye'de yaşayanlara denir. 2011'den önce suriyeli diye bir şey bilmiyordum.